صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 157
Like Tree445تشکر

موضوع: Tamron 24-70mm f/2.8 VC

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    سلام
    اگه لنز واک اروند میخواید، قطعاً اولویت با تامرونه، در غیر این صورت 35-16 بهتره...
    ضمناً اگه 105-24 دارید، چه نیازی به تامرون دارید؟!!!
    حتی اگه 105-24 هم نداشته باشید، برای رنج 35 تا 85 نگرانی خاصی ندارید ... شاید بد نباشه کمی نگرانیتون رو به سمت تله بیشتر از 85 هم سوق بدید!
    دوست عزیز -24-105 اصلا کیفیت نداره خب مثلما تامرون کیفیت بالاتری داره ولی در مورد نگرانی تله بیشتر از 85 من چون کاربردی درش نمیبینم و بیشتز کارم پرتره و طبیعت هست احتیاجی به این فاصله پیدا نمیکنم بیشتز برای واید مد نظرم بود که کدومش روبگیرم 16 یا 24 تامرون میترسم تامرون این لنز رو آپیدیت کنه و از خریدش پشیمون بشم بعدا
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز -24-105 اصلا کیفیت نداره خب مثلما تامرون کیفیت بالاتری داره ولی در مورد نگرانی تله بیشتر از 85 من چون کاربردی درش نمیبینم و بیشتز کارم پرتره و طبیعت هست احتیاجی به این فاصله پیدا نمیکنم بیشتز برای واید مد نظرم بود که کدومش روبگیرم 16 یا 24 تامرون میترسم تامرون این لنز رو آپیدیت کنه و از خریدش پشیمون بشم بعدا
    سلام لنز 24-70 تامرون افزایش قیمت قابل توجهی داشته
    در حال حاضر قیمت معادل 3500 هزارتومن داره
    این لنز بدون گارانتی هفته پیش به قیمت 3400 خریداری شد با گارانتی برخی از فروشگاها بالای 3570 میگفتن بسیار کم یاب شدن لنز های تامرون
    از نظر کیفیت هم قطعا از 24-105 کانن سر تر هست اما انتظار موجزه نداشته باشید
    در مورد بروزرسانی هم فکر نمیکنم به همین زودی بروزرسانی بشه چون لنز پرفروش و موفقی هستش و رقبا هنوز بروزرسانی انجام ندادن که تامرون بخواد عقب باشه
    بنده هم مدتیست این لنز رو دارم و واقعا ازش راضیم همچیز خوبه جز اینکه کمی سنگینه و فیلتر سایز 82 گرونن
    در کل اگه لنز واید و دیاف کم نیاز بد نیست به سیگما آرت 20 مم یا 24 مم با اف 1.4 هم فکر کنید قیمت معادل همین لنز رو دارن اما دیاف بسیار باز و وایدتر و کیفیت اپتیکی همانند سری ال کانن
    راستی لنز 24-70 تامرون در بازار فقط چینیش موجود هست گویا نسخه ژاپنی دیگر تولید نمیشه و یا شاید در ایران پیدا نمیشه اما کیفیتش باهم فرق نداره منم نسخه چینی رو دارم عالیه
    روز خوش

Sent from my E6833 using Tapatalk
    yaghoobi، Hamed Ziyaei و scorpion8 تشکر می‌کنند.
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

در مجموع ترکیب 35-16 و 85 عالیه و کمبودی حس نخواهید کرد ... نهایتش یه 50 ارزون میذاری کنارشون و تمام.
    ولی اگه واک اروند میخواهید، یه بحث دیگه است ... ضمن این که واقعاً نمیشه 105-24 رو کاملاً بی کیفیت خطاب کرد!
    usef و scorpion8 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    در مجموع ترکیب 35-16 و 85 عالیه و کمبودی حس نخواهید کرد ... نهایتش یه 50 ارزون میذاری کنارشون و تمام.
    ولی اگه واک اروند میخواهید، یه بحث دیگه است ... ضمن این که واقعاً نمیشه 105-24 رو کاملاً بی کیفیت خطاب کرد!
    با تشکر فراوان از شما و بقیه دوستان حالا جالب اینکه که در کنار 16-35 چشمم افتاد به 15-30 تامرون که خداییش خیلی با کیفیت تره از از 16 هست ولی بازم مشکل بستن فیلتر داره که هزینه زیادی رو گردن آدم میندازه 24-105 هم از نظر من واقعا لنز جالبی نیست من کیفیت توش ندیدم مخصوصا تو کار منظره چه برسه به پرتره و بقیه ماجرا
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

ممنونم از ریزبینی همه دوستان گل پس از مطالعه تاپیک ۲۴-۱۲۰ اف ۴ نیکون در میانه های بحث با لنز ۲۴-۷۰ تامرون آشنا شدم و پس از بررسی ها و مراجعه به لینکهای ارائه شده در این تاپیک اقدام به خرید این لنز از بندر با قیمت ۲۹۰۰ کردم . نمونه ها و مطالبی که دوستان در این تاپیک جمع آوری کردند بسیار مبسوط و دقیقه اما سعی میکنم مشاهدات رو به انضمام نمونه عکس در این تاپیک قرار بدم . ممنونم از همه .
    yaghoobi، kiavash، mohsen.sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    ممنونم از ریزبینی همه دوستان گل پس از مطالعه تاپیک ۲۴-۱۲۰ اف ۴ نیکون در میانه های بحث با لنز ۲۴-۷۰ تامرون آشنا شدم و پس از بررسی ها و مراجعه به لینکهای ارائه شده در این تاپیک اقدام به خرید این لنز از بندر با قیمت ۲۹۰۰ کردم . نمونه ها و مطالبی که دوستان در این تاپیک جمع آوری کردند بسیار مبسوط و دقیقه اما سعی میکنم مشاهدات رو به انضمام نمونه عکس در این تاپیک قرار بدم . ممنونم از همه .
    با سلام مبارکتون باشه منتظر ارایه تجربیاتتون باD750واین لنز هستم چون بنده نیز قصد تهیه این لنز رو دارم اگر امکان داره چند عکس پرتره بدون ویرایش در فرم قرار بدید ممنون میشم

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

سلام اگر هنوز نخریدی صبر کن جدیدش داره میاد 24-70 تامرون. ضمن اینکه همین الان 24-70 سیگما سری ارت هم هست

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام ممنونم والا سفارش دادم و به علت نیاز مبرمی که بهش برای انجام پروژه های کاری داشتم فرصت برای صبر کردن نیست انشاالله که سری جدیدش لنز خوبی نیست :)) (پر از اشکال انشاالله ) قیمتش تفاوت زیادی با تامرون داشت در ثانی من سیگما رو دوست دارم اما نکته ای که داره متاسفانه لنزهای سیگما تفاوت رنگ فاحشی ایجاد میکنه نسبت به لنزهای نیکون . اینکه عکسها تینت زرد پیدا میکنن یا مژنتا قالب کار میشه، رو دوست ندارم تامرون بنظرم تو تست ها که دیدم خیلی نزدیکتر بود به واقعیت رنگهای نیکون. توی تستی که مت گرانجر بین لنزهای کانن نیکون ،‌تامرون و سیگما انجام میده این نکته ته مایه رنگی مبرهن و وضوح تصاویر سیگما کمتر از تامرونه . لرزشگیر تامرون هم به نسبت باقی دوستان بهتر عمل میکنه . در مجموع آقا بگو مبارکه دودلمون نکن :))) https://www.youtube.com/watch?v=dE-2AnTmqo0 .
    yaghoobi، kiavash، Hamed Ziyaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

سلام ممنونم والا سفارش دادم و به علت نیاز مبرمی که بهش برای انجام پروژه های کاری داشتم فرصت برای صبر کردن نیست انشاالله که سری جدیدش لنز خوبی نیست :)) (پر از اشکال انشاالله ) قیمتش تفاوت زیادی با تامرون داشت در ثانی من سیگما رو دوست دارم اما نکته ای که داره متاسفانه لنزهای سیگما تفاوت رنگ فاحشی ایجاد میکنه نسبت به لنزهای نیکون . اینکه عکسها تینت زرد پیدا میکنن یا مژنتا قالب کار میشه، رو دوست ندارم تامرون بنظرم تو تست ها که دیدم خیلی نزدیکتر بود به واقعیت رنگهای نیکون. توی تستی که مت گرانجر بین لنزهای کانن نیکون ،‌تامرون و سیگما انجام میده این نکته ته مایه رنگی مبرهن و وضوح تصاویر سیگما کمتر از تامرونه . لرزشگیر تامرون هم به نسبت باقی دوستان بهتر عمل میکنه . در مجموع آقا بگو مبارکه دودلمون نکن :))) https://www.youtube.com/watch?v=dE-2AnTmqo0 .
    مبارکه

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

خب من تبریک میگم...مبارکتون باشه... منم تقریبا یکساله که چشمم دنبال همین لنزه ولیکن گوشه چشمی به سیگمای آرت هم داشتم....نهایتا اینقدر این دست اون دست کردم تا سری آرتش هم اومد و الان منتظرم برسه به دبی و برم سراغش.. البته اگر قیمتش اختلاف زیادی با مشابه تامرونیش نداشته باشه ولی با شناختی که از سری آرت سبگما دارم بنظرم کیفیتش از این تامرون بالاتر باشه.. هر چند این 24-70 تامرون هم فوق العادست...بازم مبارکتون باشه..
    dppictuer، yaghoobi و Majix تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین