صفحه 314 از 319 نخستنخست ... 214 264 304 310 311 312 313 314 315 316 317 318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت تمامی عزیزان،

من یک دوربین 700d دارم که متاسفانه در هنگام عکاسی افتاد تو آب. دادمش الرمس گفت تعمیر نمیشه، به نظرتون چه باید بکنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Arrow تعمییر یا تعویض موتور فوکوس

سلام و عرض ادب . من دوربین نیکون 7200 دارم موتور فوکوس آن دپار مشکل شده به طوری که به کندی فوکوس میکنه یا در حالت زوم اصلا فوکوس نمی کنه و فقط صدای خالی داره دوربین با لنز های دیگه تست کردم مشکل برقرار بود و لنز ها را نیز با دوربین های دیگه هم که تست کردم سریع و بی نقص فوکوس انجام شد
    میخواستم بدانم هزینه تقریبی تعمییر یا تعویض فوکوس دوربینم چقدر است ؟

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

سلام آقای قاسمی.
    یه سوالی داشتم
    دوربین 7d mark II دارم بعضی اوقات تو ریپلی عکس ها اون بخشی از عکس که روشنایی زیادی داره رو به صورت چشمک زن سیاه و سفید میشه.البته فکر کنم بیشتر وقتی با لنز 55-250 mark II عکس میگیرم اینجوری میشه.و همینطور نقاط قرمز رنگ فوکوس پوینت رو هم تو ریپلی عکس نشون میده که با یک مرحله زوم از بین میره.مشکل دقیقا کجاست و چه طور میشه رفعش کرد؟؟؟؟
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی.
    یه سوالی داشتم
    دوربین 7d mark II دارم بعضی اوقات تو ریپلی عکس ها اون بخشی از عکس که روشنایی زیادی داره رو به صورت چشمک زن سیاه و سفید میشه.البته فکر کنم بیشتر وقتی با لنز 55-250 mark II عکس میگیرم اینجوری میشه.و همینطور نقاط قرمز رنگ فوکوس پوینت رو هم تو ریپلی عکس نشون میده که با یک مرحله زوم از بین میره.مشکل دقیقا کجاست و چه طور میشه رفعش کرد؟؟؟؟
    سلام فکر میکنم در منو (Highlight Alert) رو فعال کردین . همچنین فوکوس پوینت . میتونید از منو هر دو گزینه را غیر فعال کنید

Highlight Alert

When [33: Highlight alert] is set to [Enable], overexposed
    highlight areas will blink. To obtain more image detail in the
    overexposed, blinking areas, set the exposure compensation to a
    negative amount and shoot again.
    yaghoobi، Majix و Saeed Sh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی.
    یه سوالی داشتم
    این قابلیت برای من که خیلی کاربردیه ( همیشه رو دوربین روشن میذارم ) . نشون میده چه قسمتی از عکس overexpose شده و دیگه با کم کردن نور در عکس خام قابل بازیابی نیست . به خصوص در عکاسی landscape خیلی به درد بخوره .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام وقتتون بخیر ببخشید نمیدونم اینجا جای پرسیدن این سوال هست یا نه اما خواهشا اگر اطلاعی دارید که Rubber لنز 17-50 تامرون رو از کجا میتونم تهیه کنم، بنده را راهنمایی کنید.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام جناب آقای قاسمی
    لنز کنون ۱۳۵ دارم که به علت ضربه قسمت مانت لنز دفرمه شده.
    میشه از لنز استفاده کرد ولی سخت تر پیچیره میشه موقع اتصال به دوربین. فوکوس و ... هم بدون مشکل کار میکنه.

میخواستم بدونم اولا مانت تعویض میشه ؟ و دوما هزینش چقدر میشه ؟

پیشاپیش ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام وخسته نباشید من ی دوربینsx530 دارم بعد تموم شدن باطریش ی باطری موبایل انداختم روش بعد یاطری خودشو شارژ کردم دیگه روشن نشد البته باطری موبایلم روشنش نکرد خواهشا کمک کنید دوربین مشکل پیدا کرده یا باطریش خراب شده

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام جناب آقای قاسمی
    لنز کنون ۱۳۵ دارم که به علت ضربه قسمت مانت لنز دفرمه شده.
    میشه از لنز استفاده کرد ولی سخت تر پیچیره میشه موقع اتصال به دوربین. فوکوس و ... هم بدون مشکل کار میکنه.

میخواستم بدونم اولا مانت تعویض میشه ؟ و دوما هزینش چقدر میشه ؟

پیشاپیش ممنون
    سلام
    من مشکل مشابهی داشتم. بردم تعمیرگاه مرکزی و کارشناس محترم گفتند ترجیح به تعمیر هست و نه تعویض. چون به هزینه اش نمی ارزه.
    لطف کردند و دفرمگی را تا حد بسیار قابل قبولی اصلاح کردند و من که راضی ام.
    yaghoobi و iman kh تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 +Nikon 24-120 f/4 + Sigma 20 f/1.4 Art + Sigma 100-400 DG OS HSM + Nikon 50mm f/1.8 D+ Benro Beyond B200 + Godox TT685 + Slik pro 400DX

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان، من یک دوربین نیکون دارم که گارانتی ایده آل داره به همرا بیمه کارآفرین، که شاید حدود 9 ماهی هست خریدمش. دوربینم ی مشکلی پیدا کرده بود و کلید lv علی رغم این که سالم بود و کار میکرد حالت فنریتش رو از دست داده بود، من فرستادم تعمیرگاه مرکزی ساختمان آلومینیوم واسه تعمیر، با وجود این که دوربین گارانتی داره هنوز بیشتر از دو سال و این که هیچ گونه مشکل ظاهری و ضربه خوردگی اینا نداره شرکت برای تعمیر از من 194 تومن گرفت. البته با کلی منت که 680 شده بقیشو بیمه میده. با وجود کلی کلنجار رفتن با پرسنل غیور اونجا و شنیدن ی مشت حرف بی ربط، مثل اینکه چرا بیمه کردی اگه فکر میکردی گارانتی این هزینه ها رو میده، و این که نتوستم قانعشون کنم که گارانتی رو من واسه ایراداتی مثل آّب خوردگی و ضربه خوردگی کردم، بعد از کلی تماس و پیچوندن تونستم با آقای قاسمی صحبت کنم، حداقل حرفاشون بهتر از پرسنلشون بود، ولی همچنان با منه مشتری بود، ایشون فرمودن چون تحریم هستیم نمیتونیم گارانتی کنیم، در صورتی که گارانتی من از قبل بوده، از این بدتر برخورد همکاراشون بود که مثلا میگفت اگه برد دستگاه بسوزه گارانتی نداره چون خودت مقصری و زیاد استفاده کردی، به منی که آماتور هستم و اصلا عکسی نمیگیرم اینو گفتن!!! اینارو گفتم بدونید گارانتی ایده آل جکی بیش نیست و تا اونجا که میتونید ازش دوری کنید، پول زور دادن و پول دور ریختن حساب میشه، باز صد رحمت به بیمه. میدونم کلا گارانتی تو ایران یعنی کشک، ولی این دیگه نوبرشه، من ی گوشی الجی داشتم بردش سوخت گارانتی بدون اینکه بگه زیاد استفاده کردی سوخته بدون ریالی هزینه درستش کرد!!! در صورتی که قیمت ی برد تقریبا اندازه ی گوشی بود. حالا من هم بیکار ننشستم و ی شکایت تو سامانه وزارت صمت ثبت کردم که خداروشکر دارن پیگیری میکنن، و هم قصد دارم به نیکون هم ایمیل بزنم که هنوز فرصت نکردم. امیدوارم نسل این کلاهبرداری ها قطع بشه.
    azarigh، M.GHASSEMI و 47amir تشکر می‌کنند.