صفحه 315 از 319 نخستنخست ... 215 265 305 311 312 313 314 315 316 317 318 319 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام . من چند وقت پیش دوربین 1000D رو بردم برای یه ارور 99 مزاحم

هر بار عکس میگرفتم و بعدش دوربین حدود 1 دقیقه عکسی نمیگرفت و دوباره عکس میگرفتم ارور 99 میداد ... باید مموری رو خارج میکردم و دوباره میذاشتم یا باطری رو خارج میکردم و دوباره میذاشتم تا درست میشد . این اواخر فهمیده بودم نیازی به خاموش کردن هم نیست و دیگه عادتم شده بود دوربین رو دست میگرفتم قبل از هر عکس همونطور روشن یه بار مموری رو در میاوردم و دوباره میذاشتم !

تعمیرگاه مرکزی هم فرمودند که مشکل از بورد اصلی دستگاه هست و بورد رو هم موجود نداشتن برای تعویض . قرار شد اگر موجود شد اطلاع بدن .

حالا جدیدا کشف کردم که وقتی زمان استند بای شدن دوربین رو میذارم مثلا رو 5 دقیقه ، یا بیشتر ... معمولا به اندازه این زمان طول میکشه تا ارور 99 بده و انقدر باید فاصله بیفته بین دو تا عکس . یا حتی بعضی وقت ها اصلا ارور نمیده . نمیدونم این کشف جدیدم میتونه کمکی کنه به حل شدن کم هزینه تر مشکل یا نه ! ( قبلا روی 30 ثانیه بود و الان فهمیدم به اندازه این زمان اگر عکس نگیرم و دوربین روی حالت استند بای بره دوباره ارور 99 میده ) .

یه سوال اینکه این در آوردن مموری در حالت روشن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ ( همه جور مموری رو امتحان کردم ... مشکل از مموری نیست ) .

پ ن 1 : من از برخورد و سرویس دهی خیلی راضی بودم ... دوربین کامل باز و بسته شد و عیب یابی کردن . سنسور و آینه لکه داشت و کاملا تمیز کردن .. لنز رو هم بررسی کردن برای لکه و مشکلی نداشت ... برای تمام اینها هیچ هزینه ای دریافت نکردن . تشکر میکنم از این مجموعه .

پ ن 2 : نمیدونم قبلا کسی این موضوع رو نوشته یا نه ، ولی وقتی با کیف دوربین به ساختمان آلومینیوم نزدیک میشید چند نفر ( مخصوصا سر ولیعصر سه راه جمهوری ) دنبالتون میان و یه جوری که انگار هم مسیر شما هستن و قصد راهنمایی دارن ، شما رو به اسم تعمیرگاه مرکزی به تعمیر گاه های دیگه در اون ساختمان میبرن . حتی یکیشون وقتی دید من بدون توجه به حرف اون دارم میرم طبقه 11 ، خیلی اصرار داشت که تعمیرگاه مرکزی دوریین ها رو خودش تعمیر نمیکنه و میفرسته برای ما ... و بیخودی یه چیزی ازت اضافه میگیرن برای سود روی کاری که ما انجام میدیم و ... از اینجور حرف ها ... گول اینها رو نخورید !
    mdei تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.وقتتون بخیر
    من برای باز کردن فیلتر یو وی به لنزفشار آوردم و بعد اینکار قسمت بالای لنزم که فلزی هست و به صورت ثابت زمان زوم کردن جلو عقب میره یک مقدار کم لق شدگی پیدا کرده...این مشکل از چی هست؟

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

سلام
    دوربین 70d بنده در ضمن کار، از فاصله 1 سانتی (دقیقا یک سانت. به اندازه قطر انگشت!) روی سرامیک خورده، خاموش شد و دیگه هم روشن نشد.
    جناب قاسمی یا هر یک از دوستان میتونن کمکی به حقیر بکنن؟
    چیزی شبیه به ریست سخت افزاری ممکنه کمکی به حال دوربین داشته باشه؟ اصلا چنین قابلیتی در بدنه کانن وجود داره؟
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

سلام
    باتری را وقتی در بیارین دوباره جا بزنین یک جورایی ریست حساب می شه

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

M.s:
    یک فلاش نیسن 866مارک II
    دارم
    با اینکه چراغ شارژ اش سبزه بعضی مواقع فلاش میزنه بعضی مواقع نمیزنه
    کسی میدونه مشکل از کجاست و باید چکار کنم؟؟؟

تکون میدم باز میزنه انگار یک چیزی اش توش لق شده

کجا بدم تعمیر من مشهدم ضمنا

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام روز بخیر جناب قاسمی
    یه مشکل پیش امده برای دوربین 60دی. آیکن باطری خالی مدام چشمک میزنه و دوربین روشن نمیشه. باطری رو روی دوربین دیگه امتحان کردم مشکل نداشت.همینطور باطری دیگه رو روی دوربین خودم. احتمال میدم از برد باشه. درسته؟
    هزینه و جایی که بشه این مشکلو حل کرد کجاست. ممنونم
    Canon EOS 30D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

سلام دوستان ممنون میشم کمک کنید بنده را
    یه لنز 55-250 کانن تازه خریدم مدل stm تو فوکال 250 عکساش کلا تار هستند تو دیگر فوکالها واضح هستند فقط 250 با اینکه تو روز روشن هم سرعت شاتر بالاس کلا تار میندازه قراره لنزو فردا بفرستم نمایندگی ایا باید تعمیر بشه یا نرم افزاری حل میشه
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم کمک کنید بنده را
    یه لنز 55-250 کانن تازه خریدم مدل stm تو فوکال 250 عکساش کلا تار هستند تو دیگر فوکالها واضح هستند فقط 250 با اینکه تو روز روشن هم سرعت شاتر بالاس کلا تار میندازه قراره لنزو فردا بفرستم نمایندگی ایا باید تعمیر بشه یا نرم افزاری حل میشه
    نمونه عکس در فوکال ۱۵۰ و ۲۰۰ آپلود کنید و لینکش رو بفرستید
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    عکس هایی که با فوکال 250 ارسال کردید بجز یکی بقیه با سرعت های پایین شاتر هستن و احتمالا بخاطر لرزش دست تار شدن

برای تست حتی المقدور دوربین رو روی سه پایه قرار بدید و یا در نور مناسب روز با حداقل سرعت ۱/۲۵۰ و با مقادیر گشودگی روزنه اف ۵.۶ ، اف ۸، اف ۱۳ ، و اف ۱۸ عکس بگیرید و ارسال کنید تا بشه نظر داد