صفحه 14 از 35 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    من دیروز 2 تا فلاش یانگنو مدل yn560iii خریدم
    لطفا راهنمایی بفرمایید که ایا میتونم از باطری ریشارژیبل 1.2 ولت 2500 میلی امپر NI-MH استفاده کنم؟
    خیلی ممنون

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein,sm نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز 2 تا فلاش یانگنو مدل yn560iii خریدم
    لطفا راهنمایی بفرمایید که ایا میتونم از باطری ریشارژیبل 1.2 ولت 2500 میلی امپر NI-MH استفاده کنم؟
    خیلی ممنون
    بله کار ميکنه
    amirhosein,sm تشکر می‌کند.

كاربر جديد rezaashk آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در تنظيمات دوربين، گزينه اي هست كه باعث مي شود نور فلاش دوربين در عكس ثبت نشود. در واقع فلاش سر خود براي فرمان دادن به فلاش آف كمرا (فلاش يانگنو شما كه روي دوربين سوار نيست) قبل از باز شدن شاتر شليك مي كند و نتيجتاً نور فلاش سرخود در عكس ثبت نمي شود. من همين حالتي را كه شما مي خواهيد (نور پردازي از پهلو) را با فلاش يانگنو و فلاش سرخود دوربين انجام داده ام و نور فلاش سرخود در عكس ثبت نشده است فقط بايد در تنظيمات دوربين در بخش Built In Flash Tunc. Setting در قسمت Wireless
    گزينه "فقط فلاش بيروني" را انتخاب كنيد (مانند شكل زير):
    فایل پیوست 60925
    در اين حالت فقط نور فلاش يانگنو شما در عكس ثبت مي شود.
    1235.jpg

بسیار ممنونم دوست عزیز . لطف کردی با کمکت . دقیقا همون چیزی که میخواستم شد . البته با مود S2 ، با مود S1 عکس گرفتم تاریک شد !!
    فقط جای سوال برام پیش اومده که مود TTL و M روی فلاش اکسترنال چه کاربردی داره !
    SHOK53 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaashk نمایش پست ها
    1235.jpg

بسیار ممنونم دوست عزیز . لطف کردی با کمکت . دقیقا همون چیزی که میخواستم شد . البته با مود S2 ، با مود S1 عکس گرفتم تاریک شد !!
    فقط جای سوال برام پیش اومده که مود TTL و M روی فلاش اکسترنال چه کاربردی داره !
    در مد TTL فلاش اكسترنال شما، بر اساس تنظيمات دوربين (f-number، فاصله كانوني لنز و ايزو) و با رد و بدل كردن اطلاعات با دوربين، قدرت شليك و همچنين زاويه شليك فلاش (در فلاش هائي كه قابليت زوم دارند) را به طور اتوماتيك تنظيم مي كند. براي اينكار، قبل از شليك اصلي، در كسري از ثانيه، يك پيش شليك انجام مي دهد و بر اساس مقداري نوري كه در اثر اين پيش شليك از طريق لنز به سنسورهاي نورسنجي دوربين مي رسد، قدرت مورد نياز براي شليك اصلي را محاسبه مي كند.
    در مد M شما قدرت مورد نياز (1/2، 1/4، 1/8 و ....) را تظيم مي كنيد و فلاش فقط فرمان شليك را از دوربين دريافت مي كند.
    Digital Lover، sh.khani، ata_m3 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در تنظيمات دوربين، گزينه اي هست كه باعث مي شود نور فلاش دوربين در عكس ثبت نشود. در واقع فلاش سر خود براي فرمان دادن به فلاش آف كمرا (فلاش يانگنو شما كه روي دوربين سوار نيست) قبل از باز شدن شاتر شليك مي كند و نتيجتاً نور فلاش سرخود در عكس ثبت نمي شود. من همين حالتي را كه شما مي خواهيد (نور پردازي از پهلو) را با فلاش يانگنو و فلاش سرخود دوربين انجام داده ام و نور فلاش سرخود در عكس ثبت نشده است فقط بايد در تنظيمات دوربين در بخش Built In Flash Tunc. Setting در قسمت Wireless
    گزينه "فقط فلاش بيروني" را انتخاب كنيد (مانند شكل زير):
    فایل پیوست 60925
    در اين حالت فقط نور فلاش يانگنو شما در عكس ثبت مي شود.
    با سلام جناب چگینی عزیز!
    من این تنظیمو تو منوی دوربینم انجام دادم (البته جهت عکاسی با حالت اسلیو در 270EX کنون) , ولی باز فلاش سر خود شلیک میکنه(در عکس جلوی آینه که گرفتم دیدم نور فلش سر خود ,ثبت شده) .
    میخواستم راهنمایی کنید علت چیه؟
    سپاس
    ویرایش توسط SHOK53 : Saturday 29 November 2014 در ساعت 16:04
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

آیا کسی از بین دوستان گرامی تا به حال با فلاش های 565exو 568ex کار کرده؟
    اگر تجربه ای وجود داره ممنون میشم از میزان کارایی و سازگاری این فلاش ها به عنوان off camera برای دوربین های نیکون دارای کامندر توضیحاتی گفته بشه. آیا مشکلی وجود داشته یا خیر؟

تشکر کرده
    3755

من مدل 560 و 568 رو حدود1.5 سال دارم
    تا حالا هيچ مشکلی نداشتم باهاشون و به نسبت قيمت کيفيت خيلی خوبی دارند
    من کنون دارم و هميشه با تريگر کار کردم ، طبق تجربه من اگر فلش رو اسليو باشه سرعت سينک ميآد پايين حدود 1/160 اما با تريگر همون 1/200 ميمونه (نميدونم فلش های ديگه هم اين مدلی هستند يا نه )
    به نظر من تريگر 622 رو بگيريد + مدل جديدش که ال سی دی هم داره 622 tx
    من 622c رو دارم و راضی هستم البته هنوز مدل 622 tx رو نگرفتم
    Iman.sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    من مدل 560 و 568 رو حدود1.5 سال دارم
    تا حالا هيچ مشکلی نداشتم باهاشون و به نسبت قيمت کيفيت خيلی خوبی دارند
    من کنون دارم و هميشه با تريگر کار کردم ، طبق تجربه من اگر فلش رو اسليو باشه سرعت سينک ميآد پايين حدود 1/160 اما با تريگر همون 1/200 ميمونه (نميدونم فلش های ديگه هم اين مدلی هستند يا نه )
    به نظر من تريگر 622 رو بگيريد + مدل جديدش که ال سی دی هم داره 622 tx
    من 622c رو دارم و راضی هستم البته هنوز مدل 622 tx رو نگرفتم
    یعنی بدون تریگر رو سرعت 250 نمیشه ازش استفاده کرد؟ نیکون 600 و 700 دارم، و تو اسلیو 250 استفاده می کنم، در نتیجه طبق فرمایش شما اگر به این سرعت نرسه یعنی با اون ها سینک نمیشه و کار نمی کنه؟

تشکر کرده
    3755

من با نيکون کار نکردم ، سينک دوربين من 1/200s
    من هميشه با تريگر کار کردم ، يکبار يکی از فلش ها با تريگر بود دومی روی اسليو بود ديدم نور کمه و بعد از کلی کلنجار فهميدم ايراد از سرعت سينکه
    وقتی شاتر رو کم کردم 1/160s همه چيز درست بود و فلش دوم هم درست کار ميکرد
    البته منطقی هم هست چون فلش دوم بايد منتظر فلش اول باشه و بعد از اون که نور رو ديد تازه شروع کنه به فلش زدن که باعث ميشه همزمان اين عمل انجام نشه
    حالا اينکه با دوربين شما هم همينطور باشه يا نه رو نميدونم چون من از تريگر نوری استفاده کردم نه از طريق خود دوربين

(من اون موقع از قدرت کم فلش استفاده ميکردم که باعث ميشه مدت زمان روشن بودن فلش کمتر بشه ، شايد اگر فول پاور بود اين مشکل پيش نميومد)
    Iman.sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    من با نيکون کار نکردم ، سينک دوربين من 1/200s
    من هميشه با تريگر کار کردم ، يکبار يکی از فلش ها با تريگر بود دومی روی اسليو بود ديدم نور کمه و بعد از کلی کلنجار فهميدم ايراد از سرعت سينکه
    وقتی شاتر رو کم کردم 1/160s همه چيز درست بود و فلش دوم هم درست کار ميکرد
    البته منطقی هم هست چون فلش دوم بايد منتظر فلش اول باشه و بعد از اون که نور رو ديد تازه شروع کنه به فلش زدن که باعث ميشه همزمان اين عمل انجام نشه
    حالا اينکه با دوربين شما هم همينطور باشه يا نه رو نميدونم چون من از تريگر نوری استفاده کردم نه از طريق خود دوربين

(من اون موقع از قدرت کم فلش استفاده ميکردم که باعث ميشه مدت زمان روشن بودن فلش کمتر بشه ، شايد اگر فول پاور بود اين مشکل پيش نميومد)
    ممنون
    من چون از فلاش سرخود دوربین به عنوان کامندر استفاده می کنم در مورد 2 فلاش خودم چنین چیزی رو متوجه نشدم که به نظر درست میاد چون هر 2 فلاش به عنوان اسلیو و در یک گروه با فلاش سرخود ترگیر میشن و تصور می کنم فلاش های دیگه هم اگر اضافه بشن و این سرعت سینک رو برآورده کنند اصولاً نباید مشکلی داشته باشه، در عمل چه اتفاقی بیفته مطمئن نیستم. امیدوارم دوستان دارای تجربه ی نیکونی با این فلاش ها هم به یاری بیان و از تجربیاتشون بگن.
    بازم ممنون
    Majix تشکر می‌کند.

صفحه 14 از 35 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین