صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 153
Like Tree225تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید فلاش های استودیویی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

drmottaghizade
    درود
    گاید نامبر فلاش 200j رو ببینید
    اگر گاید نامبر حاصل ضرب فاصله در اف استاپ باشه پس میتونید حدس بزنید که با استفاده از این فلاش 200j در قیاس با فلاش قبلیتون که عکاسی میکردین (در اف 11) چقدر باید نور رو نزدیک کنید به سوژه.
    بنابراین مشخص میشه که آیا نور جدید (همین 200j) دستو پاتونو میبنده یا خیر.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه ق نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    می خواستم بدونم اگر بخوام فلش هنسل کارکرده بخرم از کجا بدونم چند تا شات باهاش زده شده؟
    مرسی
    سلام
    بعضی از هنسل ها (شایدم همشون) کنتور دارند اما عکاس میتونه ریستش کنه. بنابراین عملا به کار ما ایرانیها نمیاد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت اساتید عزیز.من تازگی آتلیه زدم .دوربین 5D MARK III گرفتم .
    1- کیت فلاش استودیویی 300 ژول میخوام که خوب باشه و نهایتا تا 3 میلیون تومان.یه مدل و مارک خوب بهم معرفی کنید.با این قیمت میشه فلاشی تهیه کرد که پرتابل هم بشه استفاده کرد ینی باتری دارشو هم معرفی کنین.
    2- یه سوال مهم اینکه وقتی من این کیت فلاش رو تهیه کنم سرعت سینکش بالاس یا باید یه رادیو فلاش هم واسش تهیه کنم؟ چون میخوام با سرعت شاتر بالا هم ازش استفاده کنم.
    3- لوازم جانبی مورد نیازم رو هم ممنون میشم بگین که تهیه کنم .یه جوری باشه یه بار بیام تهران واسه خرید. سپاس فراوان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط baset نمایش پست ها
    1- کیت فلاش استودیویی 300 ژول میخوام که خوب باشه و نهایتا تا 3 میلیون تومان.یه مدل و مارک خوب بهم معرفی کنید.با این قیمت میشه فلاشی تهیه کرد که پرتابل هم بشه استفاده کرد ینی باتری دارشو هم معرفی کنین.
    2- یه سوال مهم اینکه وقتی من این کیت فلاش رو تهیه کنم سرعت سینکش بالاس یا باید یه رادیو فلاش هم واسش تهیه کنم؟ چون میخوام با سرعت شاتر بالا هم ازش استفاده کنم.
    3- لوازم جانبی مورد نیازم رو هم ممنون میشم بگین که تهیه کنم .یه جوری باشه یه بار بیام تهران واسه خرید. سپاس فراوان
    1- با توجه به بودجه شما و اینکه اگه منظورتون از کیت داشتن سه شاخه و مودیفایرها باشه و علاوه بر اون داشتن باتری با این مبلغ بعید بدونم بتونید تهیه کنید. ارزونترین مدلهایی که دیدم یکسری متل حدید بود که هر هد باتری خودشو داشت و شاخه ای 1 تومان بالاتر بود ( بماند رادیو فلاش و مودیفایر و ... )
    2- مسلما رادیو فلاش مهمه. که اونم قیمت های خودشو برای های سینک داره.
    3-منظورتون از لوازم جانبی برای نور اگه باشه خوب بستگی به نوع کار شما و استفاده از جنس نور داره. سافت باکس، سافت لایت، چتر و...! اگه هم دکور منظورتونه که کلا بهتره یه سری به میدان امام خمینی- باب همایون - پاساژ ایران پگاه بزنید.
    اما پیشنهاد شخصیم اینه با توجه به نوع کارتون ابزار بخرید اونم با توجه به قیمت‌های ابزار.
    با حفظ احترام همه فروشنده‌های محترم، زیاد اطلاعات اونها رو جدی نگیرید.
    BraveKnight و vaid تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

با 3 تومان هر مدل چینی بردارید مناسب است متل برند قدیمی و شناخته شده ای است که هر شاخه حدود 850 قیمت دارد و با پایه و تریگر و حدود 2700 میشود ولی مادیفایر کمی گران است که البته مدل های ارزان هم موجود است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سپاس از دوستانی که جواو سوالمو دادن.من در مورد فلاش و رادیو فلاش چون اگاهی کامل ندارم چند سوال دارم خدمت عزیزان.
    1- آیا حتما برای هماهنگ سازی فلاشها رادیو فلاش یا همون تریگر لازمه؟
    2-برای اینکه بشه با سرعت شاتر خیلی بالا عکاسی کرد باید رادیو فلاش و خود فلاش چه خصوصیتی داشته باشن؟ خوندم که فلاش باید hss باشه ؟ میشه کامل توضیح بدین .چجوری موقع خرید بدونم که هم فلاش و هم رادیو فلاش سرعت بالا هم سینک میشن و میشه شاتر بالا کار کرد؟
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سپاس از دوستانی که جواو سوالمو دادن.من در مورد فلاش و رادیو فلاش چون اگاهی کامل ندارم چند سوال دارم خدمت عزیزان.
    1- آیا حتما برای هماهنگ سازی فلاشها رادیو فلاش یا همون تریگر لازمه؟
    2-برای اینکه بشه با سرعت شاتر خیلی بالا عکاسی کرد باید رادیو فلاش و خود فلاش چه خصوصیتی داشته باشن؟ خوندم که فلاش باید hss باشه ؟ میشه کامل توضیح بدین .چجوری موقع خرید بدونم که هم فلاش و هم رادیو فلاش سرعت بالا هم سینک میشن و میشه شاتر بالا کار کرد؟
    کمی مطالعه بفرمایید
    ولی بطور کلی بیشترین سرعت شاتر 1/160 و یا 1/200 خواهد بود از طرفی تمامی تریگرها این قابلیت را دارا هستند بنابراین خودتان را زیاد درگیر این موضوع نکنید 1 تریگر از هر مدلی برای کار شما در استودیو کافی است بهترین مدل ست Odin است که بیشتر برای فلش های دوربینی کاربرد دارد
    اگر به سمت سرعت بالا بروید قیمت تجهیزات نور هم اندازه دوربین میشود که بجز موارد خاص کارآیی ندارد
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    کمی مطالعه بفرمایید
    ولی بطور کلی بیشترین سرعت شاتر 1/160 و یا 1/200 خواهد بود از طرفی تمامی تریگرها این قابلیت را دارا هستند بنابراین خودتان را زیاد درگیر این موضوع نکنید 1 تریگر از هر مدلی برای کار شما در استودیو کافی است بهترین مدل ست Odin است که بیشتر برای فلش های دوربینی کاربرد دارد
    اگر به سمت سرعت بالا بروید قیمت تجهیزات نور هم اندازه دوربین میشود که بجز موارد خاص کارآیی ندارد
    برای فلاشهای روی دوربین مدل چینی مشابه odin وجود نداره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    برای فلاشهای روی دوربین مدل چینی مشابه odin وجود نداره؟
    برند و مدل که زیاده
    Yongnuo
    phottix
    ,...
    بستگی به کار شما داره
    مورد اول مدلی داره که با توجه به مشخصات و توضیحاتش لااقل روی کاغذ که با پاکت پلاس رقابت می‌کنه.
    Shadows تشکر می‌کند.

كاربر جديد bboyselect آواتار ها
    تشکر کرده
    13

سلام دوستان

برای شروع عکاسیم احتیجاج به فلاش دارم هم کارهای پرتره و هم کارهای صنعتی میخوام انجام بدم یه نوع فلاش که استارت کارو باهاش بزنم و بعد ارتقا بدم ... چی پیشنهاد میدید چندتا شاخه بگیرم خوبه 4 تا ؟ و در نظر دارم از نوع فلاش های پرتابل استفاده کنم هم برای عکاسی داخلی استودیو هم برای عکاسی خارجی استودیو ... توصیه شما چی هست ؟ تا 3 میلیون بودجه اولیه ام هست ...

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین