صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 152
Like Tree442تشکر

موضوع: Canon 600EX- RT

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl 13 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من دارم ی فلش 600 ex rt میگیرم و بودجه ام هم برای خرید تریگو ندارم ...
    ایا میتونم 600 رو روی دوربین ببندم و 480 و 580 رو بصورت رادیویی کنترل کنم ....؟؟
    ومیشه ایا از برند نیسین استفاده کنم برای کنترل رادیویی فلاش 600 کنون یا خیر...؟؟؟
    متشکرم
    به صورت راديوئي خير ولي به روش نوري مي تواند همه اين فلاش ها را صورت وايرلس كنترل كنيد. با فلاش نايسين هم اين كار امكان پذير است. اگر دوربينتان فلاش سرخود داشته باشد و قابليت كنترل بي سيم فلاش را داشته باشد ( 7D MK II, 7D, 60D , 600D , 650D , 700D , 70D) با فلاش سرخود دوربين هم مي توانيد همين كار را بكنيد.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

سلام دوست عزیز
    من دارم ی فلش 600 ex rt میگیرم و بودجه ام هم برای خرید تریگو ندارم ...
    ایا میتونم 600 رو روی دوربین ببندم و 480 و 580 رو بصورت رادیویی کنترل کنم ....؟؟
    ومیشه ایا از برند نیسین استفاده کنم برای کنترل رادیویی فلاش 600 کنون یا خیر...؟؟؟
    متشکرم
    خوب این چه کاریه. بجای مدل گران کنون فلش yongnuo 600rt بگیرید.
    از نظر امکانات منیو و کیفیت ساخت هیچ فرقی با کنونی ندارد. با قیمت یک فلش کنون میتوانید دوتا فلش یانگنو و یک رادیو تریگر YN-E3-RT از همین برند تهیه کنید. هم فلش و هم تریگر با مدلهای کنونی هم سازگاری کامل دارند.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    خوب این چه کاریه. بجای مدل گران کنون فلش yongnuo 600rt بگیرید.
    از نظر امکانات منیو و کیفیت ساخت هیچ فرقی با کنونی ندارد. با قیمت یک فلش کنون میتوانید دوتا فلش یانگنو و یک رادیو تریگر YN-E3-RT از همین برند تهیه کنید. هم فلش و هم تریگر با مدلهای کنونی هم سازگاری کامل دارند.
    سلام
    پیشنهاد آقای دانش پایه پیشنهاد خوبیست من مدتیست از رادیو تریگر YN-E3-RT استفاده میکنم از کیفیت و عملکرد آن راضی هستم تنها نکته ای که در استفاده از فلاشهای یونگنو باید در نظر داشته باشید اینست که ممکن است کلوین فلاشهای یونگنو با فلاشهای کانن برای استفاده همزمان یکسان نباشد که این مسئله هم با استفاده از فیلتر های ژلاتینی قابل اصلاح و هماهنگی خواهد بود.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

با سلام
    من فلاش 600 ex rt رو سفارش دادم و برای رادیو تریگو فروشنده برندهای دیگری رو معرفی کرد با قیمت 200 تومان و تاکیید زیادی هم بر مچ شدن این دو برای پرتاب نور فلاش از فاصله ی 8 متر تا 15 متر داشت ک بصورت وایرلس عمل کند ...

حال به نظر شما عزیزان آیا برای کنترل این فلاش حتما از اینST-E3-RT تریگو یاYN-E3-RT استفاده شود
    متشکرم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

با سلام
    من فلاش 600 ex rt رو سفارش دادم و برای رادیو تریگو فروشنده برندهای دیگری رو معرفی کرد با قیمت 200 تومان و تاکیید زیادی هم بر مچ شدن این دو برای پرتاب نور فلاش از فاصله ی 8 متر تا 15 متر داشت ک بصورت وایرلس عمل کند ...

حال به نظر شما عزیزان آیا برای کنترل این فلاش حتما از اینST-E3-RT تریگو یاYN-E3-RT استفاده شود
    متشکرم
    سلام
    دوست عزیز فریب پروفسورهای فروشنده را نخورید. فلاش 600 ex rt دارای امکانات بی نظیری است که فقط و فقط با یکی از دو تریگر ST-E3-RT یا YN-E3-RT قابل استفاده خواهد بود.
    البته اطلاق نام این دو به تریگر یک غلط مصطلح است اینها در اصل ترانسمیتر هستند یعنی فرمان اولیه ای را برای فلاش ارسال و بازخورد آنرا دریافت و سپس مجددا فرمان نهایی را ارسال میکنند.
    به شما پیشنهاد میکنم قبل از تصمیم گیری و خرید تریگر به مطالعه امکانات فلاش مورد نظر بپردازید. مزید اطلاعتان ST-E3-RT قابلیت کنترل فلاش تا فاصله 30 فوت و YN-E3-RT توانایی کنترل فلاش تا 100 فوت را داراست.
    تریگرهای دیگری که در بازار موجود است فقط توانایی ارسال فرمان شلیک فلاش را داشته و با استفاده از آنها نخواهید توانست از امکانات سیستم TTL این فلاش بهره ببرید.
    البته تریگرهای دیگری با قابلیت TTL هم وجود دارند مانند YN622C و ... که اینها هم قابلیت های فلاش 600 EX RT را در حد یک فلاش TTL معمولی مانند 580EXii تنزل میدهند.
    کلام آخر اینکه حیف است فلاش 600 EX RT را با چیزی غیر از ترانسمیترهای یاد شده استفاده کنید.
    Niaz، K_NMT، KHAKSAR و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام به همه عزیزان!
    یه سوال دارم از دوستان میخوام لطفا کمک کنن
    من نیمه حرفه ای عکاسی میکنم و یک دوربین 700D دارم. برای تامین نور در عکاسی فضای بسته ( منزل و ...) مشکل دارم و پشت سوژه ها سایه میفته و مجبورم ایزو رو روی 1600 بذارم که خب افت کیفیت دارم.
    به نظر شما خرید فلاش 600EX با توجه به دوربین 700D برای حل مشکل من گزینه مناسبیه؟ و آیا با این دوربین خوب سینک میشه؟ من معمولا یکبار برای هر چیز هزینه میکنم. هرچند پول خرید دوربین بهتر از این رو نداشتم!
    از یکی شنیدم این فلاش دو مدل "اصلی" و "طرح اصلی" داره که لامپشون ژاپنی و چینیه. مدل اصل ژاپنی اون را از کجا تشخیص بدم و از کدوم فروشگاه بخرم؟
    در ضمن اگر کلا پیشنهاد دیگه ای برای حل مشکل من دارید دریغ نفرمایید!
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط mmt110 نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان!
    من نیمه حرفه ای عکاسی میکنم و یک دوربین 700D دارم. برای تامین نور در عکاسی فضای بسته ( منزل و ...) مشکل دارم و پشت سوژه ها سایه میفته و مجبورم ایزو رو روی 1600 بذارم که خب افت کیفیت دارم.
    به نظر شما خرید فلاش 600EX با توجه به دوربین 700D برای حل مشکل من گزینه مناسبیه؟ و آیا با این دوربین خوب سینک میشه؟ من معمولا یکبار برای هر چیز هزینه میکنم. هرچند پول خرید دوربین بهتر از این رو نداشتم!
    از یکی شنیدم این فلاش دو مدل "اصلی" و "طرح اصلی" داره که لامپشون ژاپنی و چینیه. مدل اصل ژاپنی اون را از کجا تشخیص بدم و از کدوم فروشگاه بخرم؟
    دوست عزیز
    با توجه ابعاد و امکانات دوربین شما و مصرف مورد اشاره شما فلاش 430 کنون کاملا براتون کافی هست و ضمنا به لحاظ ابعاد و وزن بالانس بهتری روی دوربین شما خواهد داشت
    قیمتش هم مناسب تره
    امکانات اضافه فلاش 600 هم براتون کاربردی نخواهد داشت و ابعاد و وزن زیادش عملا باعث خواهد شد اغلب اوقات قید استفاده ازش رو بزنید :)
    obsidiyan، Dariush Chegini و mmt110 تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط mmt110 نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان!
    این فلش مشکل شمارا حل خواهد کرد. بنظر من اگر فقط در محیط بسته خانه یا جایی که کنترل خوبی دارید عکاسی میکنید از فلشهای منوال ارزانتر هم میتوانید استفاده کنید. یکم تنظیماتش زمان بیشتری نیاز دارد ولی در نهایت نتیجه یکی میشود.
    مدلهای غیر منوال از برندهای دیگر مثل yongnuo هم انتخاب خوبی است. همان امکانات را با یک سوم قیمت میتوانید داشته باشید.
    این طرح چینی را ندیده ام ولی اگر همان امکانات و کیفیت را بدهد خوب است. فلشها آنقدر هم پیچیده نیستند که مجبور باشید پول بیشتری بابت برند اصلی بدهید.
    mmt110 تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

دوستانیکه از رادیو تریگر YN-E3-RT استفاده کردن لطفا بفرمایید از کجا و به چه قیمتی تهیه کردن
    جهت خرید راهنمایی بفرمایید
    من بازار رو گشتم پیدا نکردم.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    این فلش مشکل شمارا حل خواهد کرد. بنظر من اگر فقط در محیط بسته خانه یا جایی که کنترل خوبی دارید عکاسی میکنید از فلشهای منوال ارزانتر هم میتوانید استفاده کنید. یکم تنظیماتش زمان بیشتری نیاز دارد ولی در نهایت نتیجه یکی میشود.
    مدلهای غیر منوال از برندهای دیگر مثل yongnuo هم انتخاب خوبی است. همان امکانات را با یک سوم قیمت میتوانید داشته باشید.
    این طرح چینی را ندیده ام ولی اگر همان امکانات و کیفیت را بدهد خوب است. فلشها آنقدر هم پیچیده نیستند که مجبور باشید پول بیشتری بابت برند اصلی بدهید.
    به عنوان کسی که کاملا جدی با فلاشهای هات شو از برندهای فرعی و اصلی کار کردم ,کلا با این پست شما موافق نیستم
    فلاش منوال را فقط برای عکاسی استودیویی و شرایط خاص مناسب میدونم و کلا معتقدم برند اصلی ارزش پرداخت اضافه را دارد...مگر اینکه خریدار مشکل بودجه داشته باشد
    آف تاپیک شد...ببخشید
    Amin Zarif، KHAKSAR، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین