صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97
Like Tree73تشکر

موضوع: فلاش های Godox

كاربر جديد imorteza آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام.کسی هست .سوال راجب فلاش godox داشتم..lممنون میشم نظرتون روراجب فلاش godox qs 400بدونم و اینکه برای مصارف صتعتی ومدلینگ کافی و جوابگو هست یا نه

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

کدوم فلاش Godox معادل Canon 600EX هست؟
    از کجا در ایران امکان خرید این برند وجود داره؟ (ترجیحا فروشگاه های اینرنتی )

در مجموع نظرات دوستان رو خوندم گویا ارزش خرید بالاتری نسبت به فلاش های phottix یا Yongnuo درسته؟

متشکرم

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

با سلام.
    همینطور که قبلا هم عرض کردم چند ماهی میشه که یه Godox tt685-c تهیه کردم و بیشتر از یک سال هم هست که یه yongnuo 565ex ii دارم.
    متاسفانه وقت نشد بررسی تخصصی انجام بدم و خروجی تفاوت ها رو اینجا قرار بدم.هرچند که وقت عکاسی هم دیگه ندارم.
    اما تجربه این مدت از استفاده از این دو فلاش این رو نشون داد که فلاش یانگنو بسیار فلاش خوبیه و با توجه به قیمتش بسیار بسیار کارامده.تی تی ال خوبی هم داره و جواب کار رو میده اما وقتی کنار گداکس که قرار میگیره دیگه حرفی برای گفتن نداره.
    گداکس به شدت در نور سنجی و مود تی تی ال دقیق عمل میکنه.همیشه نورهای خوبی در مود تی تی ال میده مخصوصا در حالت bounce.
    از این هم میگذرم که گداکس نور به مراتط قوی تری داره چون GN60 داره در مقابل GN56 یانگنو.از رسیور داخلی و مستر بودن گداکس هم میگذرم چون هم رده و هم قیمت نیستند.
    کیفیت بدنه ها هم هر دوتاشون در سطح رضایتمندی قرار دارند اما گداکس کمی بهتر و محکمتره.
    اما در عمل در slave برد یانگنو هم ایندور و هم اوت به مراتب قوی تر از گوداکسه.
    و حرف اخر اینکه اگر بین این دو برند شک دارید که کدوم گزینه رو انتخاب یفرمایید شکی در خرید گوداکس به خودتون راه ندید.حتی اگر تا 50درصد بیشتر میتونید هزینه کنید.این فلاش از برند اصلی در دقت چیزی کم نداره و بسیار کارامده.مخصوصا اگر نور سنج ندارید و یا در شرایطی عکاسی میکنید که وقت تنظیم کردن نور فلاش رو ندارید.
    موفق باشید.
    yaghoobi، obsidiyan و WardeN تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

درود
    منم بتازگی ی فلاش گداکس tt680n گرفتم ب قیمت ۳۰۰ تومن که ittl نیکون هم ساپورت میکنه بقدری راحت شدم تو گرفتن عکس که حد نداره
    نور سنجی دقیقش خیلی کمک میکنه
    من برای عکسای خانوادگی میخواستم که نور محیطو پر کنه برام بدون فلاش عذاب آور بود عکاسی و خسته کننده از اون بدتر پر استرس که نکنه تنظیمات دوربین خوب نباشه و عکسا خراب بشه
    الان دیافو تنظیم میکنم با ایزو بقیشو میسپرم به فلاش و دوربین عکسا از لحاظ نورگیری عالی میشه حتی حالت دستی روی فلاش هم سخته کار کردن و میخواستم ی فلاش یانگنوم بدون ttl بخر با همین قیمت که تنظیماتش کلا دستی میشد و شانسی که اوردم یکی از بچهای انجمن راهنمایی کردن که این مدل گداکس هم عالیه و وقتی متوجه این موضوع شدم که ttl هم ساپورت میکنه و بازخوردهای خوبی که تو انجمن بود همچنین قیمت مناسبش اصلا درنگ نکردم در خریدش فلاش یانگنوم ttl دار که میشه ex560 قیمتش نزدیک ۶۰۰ تومنه و بدون ttl ۳۵۰ تومنه که بازم از گداکس گرون تره!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

كاربر آشنا ladbon1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    716

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    منم بتازگی ی فلاش گداکس tt680n گرفتم ب قیمت ۳۰۰ تومن که ittl نیکون هم ساپورت میکنه بقدری راحت شدم تو گرفتن عکس که حد نداره
    نور سنجی دقیقش خیلی کمک میکنه
    من برای عکسای خانوادگی میخواستم که نور محیطو پر کنه برام بدون فلاش عذاب آور بود عکاسی و خسته کننده از اون بدتر پر استرس که نکنه تنظیمات دوربین خوب نباشه و عکسا خراب بشه
    الان دیافو تنظیم میکنم با ایزو بقیشو میسپرم به فلاش و دوربین عکسا از لحاظ نورگیری عالی میشه حتی حالت دستی روی فلاش هم سخته کار کردن و میخواستم ی فلاش یانگنوم بدون ttl بخر با همین قیمت که تنظیماتش کلا دستی میشد و شانسی که اوردم یکی از بچهای انجمن راهنمایی کردن که این مدل گداکس هم عالیه و وقتی متوجه این موضوع شدم که ttl هم ساپورت میکنه و بازخوردهای خوبی که تو انجمن بود همچنین قیمت مناسبش اصلا درنگ نکردم در خریدش فلاش یانگنوم ttl دار که میشه ex560 قیمتش نزدیک ۶۰۰ تومنه و بدون ttl ۳۵۰ تومنه که بازم از گداکس گرون تره!

سلام
    آیا فلاش گودوکس 680n گیرنده داخلی برای حالت slave شدن داره(برای استفاده با دوربین نیکون d7100)؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط ladbon1988 نمایش پست ها
    سلام
    آیا فلاش گودوکس 680n گیرنده داخلی برای حالت slave شدن داره(برای استفاده با دوربین نیکون d7100)؟؟؟
    درود
    اگه منظورتون اينه فلاش رو دوربين نباشه و بدون راديو بشه ازش استفاده كرد خير نداره
    ولي مدل ٦٨٥ گيرنده داخلي داره كه حدود ٦٠٠ تومنه

Sent from my iPad using Tapatalk

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

فرق 680و685چی هست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    فرق 680و685چی هست
    ۶۸۰ گیرنده ی داخلی نداره ۶۸۵ داره و مستر هم میشه

كاربر آشنا dr.aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    61

Godox SpeedLite TTL TT685N دوستان به نظرتون اين مدل بهتره يا همتاي يانگنوييش ؟ از همه نظر ممنون ميشم راهنمايي كنيد

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aryan نمایش پست ها
    Godox SpeedLite TTL TT685N دوستان به نظرتون اين مدل بهتره يا همتاي يانگنوييش ؟ از همه نظر ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    با سلام.
    در پست 23 توضیح دادم که من 685 رو در کنار یانگنو همردش دارم.
    تقاوتهای گداگس به مرور زمان به وضوح به چشم میاد.در خرید گداگس شک نکنید.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین