صفحه 78 از 85 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

با سلام. دوستان برای دوربین 7200 کدوم یک از این سه فلاش گزینه بهتری ست؟ چنانچه گزینه بهتری در حدود قیمت 700 تومن می شناسید لطفا پیشنهاد کنید. ممنونم.

1. SIGMA EF610 DG ST
    2. NISSIN Di700A
    3. PHOTTIX MITROS TTL
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    بنده برای کار های مدلینگ فضای باز نیاز به نور دارم
    ولی نمیدونم که آیا فلاش های هات شو میتونه جوابگو باشه یا نه
    ممنون میشم کمکم کنید و اینگه برام مهمه که پرتابل باشه و چون فلاش های پرتابل استودیویی خیلی گرون میشه نمیتونم برم سمت برند های خوب
    دوربین هم نیکون دی 810 هست
    ممنونم از توجهتون عزیزان

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

سلام تو رنج 400 تومان چه فلاشی پیشنهاد میدهید؟ یک فلاش SB700 هم دارم میخوام قدرتش با این هماهنگ باشه.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

دوستان من میخوام عکاسی با فلاش رو جهت پرتره های محیطی به خصوص در شب شروع بکنم و لذا نیازمند راهنمایی دوستان و اساتید عزیز هستم.

اولا بنده با برند کنون کار می کنم (نمیدونم کمکی به راهنمایی عزیزان میکنه یا نه) و دنبال فلاشی هستم که اولا جیبم رو خالی نکنه بعد هم تا حد امکان آزادی عمل بهم بده.

فکر می کنم نیاز به یک سافت باکس هم خواهم داشت که باید بتونه چند نفر رو تمام بدن روشن بکنه (با لنز توکینا 11-16). چه سافت باکسی مناسب این کار هست؟

اگر هم اطلاعات بیشتری باید بدهم لطفا بفرمایید.
    "برای لایک گرفتن اینستاگرام هست. لطفا عکس های بنده را به چالش بکشید."
    برای شرکت در کلاس ها و تورهای نجومی در استان تهران با بنده تماس بگیرید.

تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام عکاسی با فلاش رو جهت پرتره های محیطی به خصوص در شب شروع بکنم و لذا نیازمند راهنمایی دوستان و اساتید عزیز هستم.

اولا بنده با برند کنون کار می کنم (نمیدونم کمکی به راهنمایی عزیزان میکنه یا نه) و دنبال فلاشی هستم که اولا جیبم رو خالی نکنه بعد هم تا حد امکان آزادی عمل بهم بده.

فکر می کنم نیاز به یک سافت باکس هم خواهم داشت که باید بتونه چند نفر رو تمام بدن روشن بکنه (با لنز توکینا 11-16). چه سافت باکسی مناسب این کار هست؟

فلاش برند اصلی خیلی بهتره کمی بیشتر هزینه کنید مثل: کنون 530 هم خوبه یا 430 در بازار موجود هست که مشخصات اون در سایت های اینترنتی فروش تجهیزات نورپردازی هست تا با توجه به نیازتون چه نوع آپشنی میخواهید داشته باشید بنظرم فلاش 530 کنون عالی باشه یک فلاش دیگه هم هست مارک NISSIN مدل DI866 MARK 2 اون هم خوبه قیمت:800 تومان -البته این فلاش باید برای کنان باشه چون همین مارک برای نیکون هم زده این فلاش ساخت زاپن هستش! مارک های چینی هم تعریفی نیستن.
    با سافت باکس میتونید کار کنید نظر بنده چتر دیفیوزر کننده نور هستش هم ارزونتره هم جوابگوی کارتون خواهد بود(چتر سفید) هزینه راه اندازی سافت باکس برای فلاش اکسترنال تازه ارزونترنش اگه 120 تومان باشه و همراه پایه داخل سافت باکس برای فلاش اکسترنال که داخل اون قرار میگیره و باید جدا خریداری بشه باز اونم طرفای 80 تومان به بالا هستش که روی پایه نور 50 تومانی نصب میشه و سافت باکس هم داخل این پایه از بالا نصب میشه که جمعاً 250 تومان آب میخوره براتون ولی اینم تقریبی دادم شاید بیشتر هم بشه ولی چتر نهایتش 30 تومن که باشه پایه هم که دارید و همه چیز اماده برای عکاسی*
    rasoul2014 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

اگر قرار باشه اسپید لایت رو درون سافت باکس و به صورت مداوم استفاده کنید، پیشنهاد من به شما هزینه برای اسپید لایت های سطح بالای کنون هست مثل 580 و 600
    در نظر بگیرید برای رسیدن به مقصود شما، نیازمند حداکثر توان یک اسپیدلایت هستید.
    به قولی خدا خرما که نمی شود رسول جان. یا فلاش گران و قدرتمند یا فلاش ارزان و ضعیف ( البته برای هدف شما )
    rasoul2014 تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان.
    خب بنده تازه میخوام عکاسی با فلاش رو یاد بگیرم ولی قصدم این نست که مثلا استودیو بزنم و غیره. میخوام امکانات و مهارت عکاسی خلاقانه تو بعضی موقیت ها رو بدست بیارم. در مجموع اینطور نیست که فلاش رو تحت فشار بگذارم و البته بودجه اش رو هم ندارم. حالا با این تفاصیل از برندهای ارزون قیمت تر چی خوب هست که بگیرم؟ Yongnuo رو توصیه می کنید؟
    "برای لایک گرفتن اینستاگرام هست. لطفا عکس های بنده را به چالش بکشید."
    برای شرکت در کلاس ها و تورهای نجومی در استان تهران با بنده تماس بگیرید.

تشکر کرده
    256

ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان.
    خب بنده تازه میخوام عکاسی با فلاش رو یاد بگیرم ولی قصدم این نست که مثلا استودیو بزنم و غیره. میخوام امکانات و مهارت عکاسی خلاقانه تو بعضی موقیت ها رو بدست بیارم. در مجموع اینطور نیست که فلاش رو تحت فشار بگذارم و البته بودجه اش رو هم ندارم. حالا با این تفاصیل از برندهای ارزون قیمت تر چی خوب هست که بگیرم؟ Yongnuo رو توصیه می کنید؟
    یانگنو چینی هست مثل برندهای دیگه مثل گاداکس و غیره... دوستانی که دارند بفرمایند چطور فلاشی هست. فلاش زاپنی نیسان بهتره مدلی که خدمتتان گفتم. البته di700 هم هست که ارزونتره این برند هست. ببخشید منظور من از فلاش 530 همون 580 بود که اشتباهاً 530 درج شده
    بنده احتمالا یک فلاش نیسان 866 مارک 2 بخرم که با فلاش نیکون sb700 خودم اقدام به نورپردازی کنم.
    ویرایش توسط mack1 : Wednesday 27 July 2016 در ساعت 17:02

كاربر آشنا MAJD78 آواتار ها
    تشکر کرده
    236

یه سوال پیشاپیش عذر تقصیر اگه جای اینجا نیست.
    رادیو تریگر ها رو میشه برای هر فلاش استفاده‌ کرد یا هر برند مخصوص خود شو میخواد؟
    حتی اگه پایه فلاش hot shoe standatd باشه؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط MAJD78 نمایش پست ها
    یه سوال پیشاپیش عذر تقصیر اگه جای اینجا نیست.
    رادیو تریگر ها رو میشه برای هر فلاش استفاده‌ کرد یا هر برند مخصوص خود شو میخواد؟
    حتی اگه پایه فلاش hot shoe standatd باشه؟
    تريگر های ساده که فقط يک پايه داره رو واسه اکثر فلش ها ميشه استفاده کرد اما مدل های تی تی ال مخصوص همون برند دوربين باشه

مثلاً yn622c مال کنونه حالا مهم نيست فلش چه برندی باشه برای کنون باشه با هم کار ميکنن
    yn622n مال نيکون
    MAJD78 تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

صفحه 78 از 85 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... آخرینآخرین