صفحه 85 از 85 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85
نمایش نتایج : از شماره 841 تا 847 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر جديد 3adegh آواتار ها
    تشکر کرده
    30

دوستان نظرتون رو در مورد این فلاش میخواستم،
    Nissin Di700A Flash Kit with Air 1 Commander for Nikon

و اینکه تو این رنج قیمت چه فلاش دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر جديد 3adegh آواتار ها
    تشکر کرده
    30

با سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید

با گشتی که تو سایت های فروش اینترنتی زدم، انتخاب هایم به چند مورد فلاش برای نیکون محدود شد، که این موارد از قرار ذیل بودند:

۱- nikon sb-700
    ۲- Nissin i60A Flash for Nikon Cameras
    ۳- Godox V860II-N TTL Li-Ion Flash
    ۴-Nissin Di700A Flash Kit with Air 1 Commander for Nikon
    ۵-Nissin Di866 Mark II Flash for Nikon
    ۶-Nissin Di700A for nikon
    ۷- Yongnuo Speedlite YN968N for Nikon
    ۸- Godox TT685 For Nikon

یه سوال اصلی که دارم اینه که اکثر این فلاش ها محدوده ی زومشون از ۲۰ میلیمتر به بالا هست، من که لنزم ۱۰-۲۰ هست روی رنج ۱۰میلیمتر و یا کمتر از رنجی که تو مشخصات خود فلاش ذکر شده، فلاش کاربردی نداره!؟

خب توی فلش sb700شکی نیست که فلش عالی هست، ولی چندین مورد دیدم با توجه به قیمت فلش ها، فلش گودوکس ۶۸۵ را پیشنهاد کرده بودند و تجربه استفاده از هر دو فلش را داشتند و گفته بودند تقریبا فرقی میانشون احساس نمیشه و اینکه با هزینه یه فلاش sb700 میشه دو تا فلش گودوکس خریداری کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط 3adegh : Monday 28 January 2019 در ساعت 09:43
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

درود بر دوستان عزیز
    خواستم نظرتون رو راجع به فلاش tripo tr988 جویا بشوم که ارزش خرید دارد؟
    چون قصد تهیه گودوکس 685n رو داشتم این فللش رو با قیمت پایین تر پیدا کردم سپاس گذار می شوم راهنمایی بفرمایید
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    خواستم نظرتون رو راجع به فلاش tripo tr988 جویا بشوم که ارزش خرید دارد؟
    چون قصد تهیه گودوکس 685n رو داشتم این فللش رو با قیمت پایین تر پیدا کردم سپاس گذار می شوم راهنمایی بفرمایید
    مرتض جان این فلش رو من یکبار دیدم و توسط یکی از مغازه دارها تست کردم زمانی ۲۹۰ تومن بود اما همون موقع tt685 خریدم چون گودوکس چه از منظر کیفیت چه از منظر پشتیبانی بهتر بود و الان به گمونم ۴ سالی هست که دارم بصورت حرفه ای برای پروژه های عکاسیم استفاده میکنم . بشدت این فلاش رو توصیه میکنم چه از نظر کیفیت ساخت چه از نظر امکانات وایرلس و سینک شدن با ترگیر و امکانات دیگه مثل اکسسوری بنظرم حرف نداره. من یکی از فلاشهام رو ۴۰۰ از ایران خریدم و یکی دیگه رو از دوبی ۳۵۰ تومن خریدم(دستم بشکنه دوساعت چونه زدم با فروشنده برام ۳۵۰ حساب کرد گفتم دوتا میخوام دوتا آورد گذاشت جلوم دو دل شدم یکیشو ورداشتم کاش دوتاشو ورداشته بودم . اه اه اه اه ) حرف نداره اصلا شک نکن گودوکس برندی درجه یک شده .
    saber.pix و Moty تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط 3adegh نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید

با گشتی که تو سایت های فروش اینترنتی زدم، انتخاب هایم به چند مورد فلاش برای نیکون محدود شد، که این موارد از قرار ذیل بودند:

۱- nikon sb-700
    ۲- Nissin i60A Flash for Nikon Cameras
    ۳- Godox V860II-N TTL Li-Ion Flash
    ۴-Nissin Di700A Flash Kit with Air 1 Commander for Nikon
    ۵-Nissin Di866 Mark II Flash for Nikon
    ۶-Nissin Di700A for nikon
    ۷- Yongnuo Speedlite YN968N for Nikon
    ۸- Godox TT685 For Nikon

یه سوال اصلی که دارم اینه که اکثر این فلاش ها محدوده ی زومشون از ۲۰ میلیمتر به بالا هست، من که لنزم ۱۰-۲۰ هست روی رنج ۱۰میلیمتر و یا کمتر از رنجی که تو مشخصات خود فلاش ذکر شده، فلاش کاربردی نداره!؟

خب توی فلش sb700شکی نیست که فلش عالی هست، ولی چندین مورد دیدم با توجه به قیمت فلش ها، فلش گودوکس ۶۸۵ را پیشنهاد کرده بودند و تجربه استفاده از هر دو فلش را داشتند و گفته بودند تقریبا فرقی میانشون احساس نمیشه و اینکه با هزینه یه فلاش sb700 میشه دو تا فلش گودوکس خریداری کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیزم در مورد انتخاب فلاشها متاسفانه از لیست شما من نیسین هارو تست نکردم نیکون اس بی ۷۰۰ رو دارم گودوکس ۸۶۰ رو داشتم و تی تی ۶۸۵ گودوکس رو هم باش زندگی میکنم . همونطور که تو امضام هست فلاش اس بی ۸۰۰ و ۷۰۰ رو دارم (که البته جفتشون کار نمیکنن) با اس بی ۹۰۰ هم مدتها کار کردم و فروختمش . من حوزه فعالیتم تبلیغاتی و صنعتیه و الان فقط و فقط از گودوکس ۶۸۵ استفاده میکنم و اگر پولش رو داشته باشم قطعا گودوکس v1 . فلاشهای نیکون بینظیرن در ساخت و کیفیت و ثبات نور ( میدونید یه مولفه در فلاشها اینه که در هر بار آتش کردن گرما و نوع نور تغییر نکنه) منوی خوبی دارن و با دوربین بعنوان کامندر میتونه کنترلشون کنه اما در عمل بنظر من وقتی تریگر x1 یا x2 dیا xpro گودوکس رو داشته باشی و فلاشهات بی دردسر تا فاصله ۱۰۰ متری سینک و تنظیم بشن و بتونی با سرعت بالا سینکشون کنی اصلا عطای نیکون رو به لقاش میبخشکی شک ندارم تو این حرفم . امکانات و کیفیت گودوکس عالیه شک نکن . فلاش ۸۶۰ رو انتخاب نکردم چون باطریش لیتیوم هست و تفاوتی با ۶۸۵ نداره ترجیح میدم باطری قلمی استفاده کنم تا یه باطری گرون و بعضا نایاب البته اون موقع که میخواستم بخرم گویا یه سری ۸۶۰ ها باطریشون ایراد داشت و خیلی خود فروشنده ها هم توصیه نمیکردن. در نهایت عرض کنم که گودوکس داره روی زمینه نورپردازی کار میکنه و خوب هم کار کرده بنظرم بهتر از برندهای جانبی دیگه است که همه چیز تولید میکنن.
    RF_53 و saber.pix تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

سلام. دوستان نیکون d5100 دارم که فلاشش خراب شده و تعمیرکار گفته حدود ۹۵۰ هزینه تعویض مدار فلاش است. بنظر شما یه فلاش اکسترنال dbk df500 بخرم یا بدم فلاش خود دوربین رو تعمیر کنن؟
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط sami62 نمایش پست ها
    سلام. دوستان نیکون d5100 دارم که فلاشش خراب شده و تعمیرکار گفته حدود ۹۵۰ هزینه تعویض مدار فلاش است. بنظر شما یه فلاش اکسترنال dbk df500 بخرم یا بدم فلاش خود دوربین رو تعمیر کنن؟
    فلاش دوربین که کارایی چندانی نداره.اگر بجز عکاسی خانوادگی نمیکنیدیا کیفیت عکسها خیلی براتون اولویت نیست میتونیدفلاش تهیه کنید.ولی درهرصورت فلاش دوربین هم تعمیربشه بهتره
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

صفحه 85 از 85 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85