صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
Like Tree65تشکر

موضوع: Samyang 10mm 1:2.8 ED AS NCS CS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان

برای عکاسی منظره و به خصوص عکس شب دنبال یه لنز مناسب با قیمت خوب هستم. این لنز رو یکی از دوستانم پیشنهاد کردن. دوربینم کانن 700d
    حالا چندتا سوال دارم
    1 - اپتیک این لنز چطوره؟ رنگ های خوبی تولید میکنه؟ اعوجاج زیادی داره؟
    2 - لنز شارپی هست؟
    3 - تو این رده لنزهای بهتری نسبت به این لنز میشه گرفت؟

با تشکر

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط S A B نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای عکاسی منظره و به خصوص عکس شب دنبال یه لنز مناسب با قیمت خوب هستم. این لنز رو یکی از دوستانم پیشنهاد کردن. دوربینم کانن 700d
    حالا چندتا سوال دارم
    1 - اپتیک این لنز چطوره؟ رنگ های خوبی تولید میکنه؟ اعوجاج زیادی داره؟
    2 - لنز شارپی هست؟
    3 - تو این رده لنزهای بهتری نسبت به این لنز میشه گرفت؟

با تشکر
    تا قیمت خوب مد نظر شما چقدر باشه...
    این نکته رو خدمتتون عرض کنم که کنترل کیفیت سامیانگ بر طبق آخرین مشاهدات چندان جالب نیست. گر چه لنزهای بسیار خوبی نسبت به قیمت تولید می کنه، ولی به نظرم اگه قصد خرید سامیانگ دارید از نمایندگی اقدام کنید و شرط کنید که اگه عکس شب مشکل داشت عوض کنید یا پس بدید. تعداد قابل توجهی از لنزهای سامیانگ، مشکلاتی از جمله بی نهایت نشدن فوکوس، کج بودن صفحه فوکوس، خرابی مکانیزم های حرکتی و غیره دارند که باید مواظب باشید.
    لنزهای سامیانگ اون هم در این فوکال اعوجاج قابل توجهی دارند ولی در عین حال بسیار شارپ هستند و رنگهای خوبی دارند.
    توی این رنج با قیمت مناسب گزینه های زیادی برای کراپ نیست ولی به شخصه لنز 16-11 توکینا رو ترجیح میدم که خودم دارم و برای عکاسی شب استفاده می کنم و راضی هستم. فکر نمی کنم با توجه به وجود لنز 20-11 توکینا الان قیمتش بالا باشه. به نظرم ارجح هستش به سامیانگ.
    Nima Sadigh و S A B تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    تا قیمت خوب مد نظر شما چقدر باشه...
    این نکته رو خدمتتون عرض کنم که کنترل کیفیت سامیانگ بر طبق آخرین مشاهدات چندان جالب نیست. گر چه لنزهای بسیار خوبی نسبت به قیمت تولید می کنه، ولی به نظرم اگه قصد خرید سامیانگ دارید از نمایندگی اقدام کنید و شرط کنید که اگه عکس شب مشکل داشت عوض کنید یا پس بدید. تعداد قابل توجهی از لنزهای سامیانگ، مشکلاتی از جمله بی نهایت نشدن فوکوس، کج بودن صفحه فوکوس، خرابی مکانیزم های حرکتی و غیره دارند که باید مواظب باشید.
    لنزهای سامیانگ اون هم در این فوکال اعوجاج قابل توجهی دارند ولی در عین حال بسیار شارپ هستند و رنگهای خوبی دارند.
    توی این رنج با قیمت مناسب گزینه های زیادی برای کراپ نیست ولی به شخصه لنز 16-11 توکینا رو ترجیح میدم که خودم دارم و برای عکاسی شب استفاده می کنم و راضی هستم. فکر نمی کنم با توجه به وجود لنز 20-11 توکینا الان قیمتش بالا باشه. به نظرم ارجح هستش به سامیانگ.
    میخوام زیر 2 تومن لنز تهیه کنم. یکی از دوستانم سیگمای 10-20 میلیمتر با اف 3.5 داره. لنزش رو تست کردم رو دوربینم و از نتیجه عکس شبش بسیار راضی بودم. ایشون لنز سامیانگ 10 میلی متری رو پیشنهاد کردن بهم و گفتن نسبت به سامیانگ لنز سیگما کمی تو رنگ ها کارش بهتره وگرنه نسبت به قیمت سامیانگ ارزش خرید داره.

توکینایی که پیشنهاد دادین رو هم بررسی کردم و لنز خیلی خوبیه. فقط نمیدونم چرا اختلاف قیمت بین 11-16 و 11-20 این لنز انقدر زیاده!

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

بگذارین یادآوری کنم که لنزهای سامیانگ منوال هستند. یعنی اتوفوکوس پر! مدلهای مانت کنون سامیانگ حتی چیپ هم ندارند و این یعنی اگزیف هم پر! البته اگه فقط و فقط برای عکاسی شب میخواهید از این لنز استفاده کنید، مورد اول اهمیت خاصی نخواهد داشت...

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    بگذارین یادآوری کنم که لنزهای سامیانگ منوال هستند. یعنی اتوفوکوس پر! مدلهای مانت کنون سامیانگ حتی چیپ هم ندارند و این یعنی اگزیف هم پر! البته اگه فقط و فقط برای عکاسی شب میخواهید از این لنز استفاده کنید، مورد اول اهمیت خاصی نخواهد داشت...
    روی 10 میلی متر کجا میخواهید فوکوس کنید که بدون اتو فوکوس نمیتونید؟
    SHOK53 و mostafa_1366 تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3