صفحه 10 از 16 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 155
Like Tree218تشکر

موضوع: فيلتر هاي Close Up و Macro Close Up

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط lamborgini444 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    حدود 2 سال هست که با این فیلتر آشنا شدم اما هیچ جا نتونستم پیداش کنم متاسفانه
    قیمتش که حدود 70 دلاره ولی متاسفانه از داخل ایران نمیشه سفارشش داد بخاطر مشکلات ...
    بنظرتون ارزش داره hoya +7 +10 بخرم؟ قیمت اصلشون رو دارید؟
    متاسفانه تجربه کار با کلوزاپ های هویا ندارم . فکر کنم از دبی بتونید تهیه کنید یکی از دوستان من مدتی پیش خریداری کرد
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

درود
    جناب شهبازی خیلی شما رو اذیت میکنم بنده رو عفو بفرمایید
    برای برند Raynox چه مدلیش رو پیشنهاد میفرمایید اینی که من دیدم مدل 250 DCR هستش ولی دهنه این فیلتر 43mm , 49mm می باشد آیا بخشی از تصویر کراپ میشه یا تصویر رو کامل خواهم داشت با توجه به دهنه 67mm لنز 100 L ؟؟ البته سازنده ادعا کرده که روی این دهنه میشه بست
    لطفا مدل مورد استفاده خودتون رو بفرمایید شاید بتونم اونو تهیه کنم
    ارادتمند
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    جناب شهبازی خیلی شما رو اذیت میکنم بنده رو عفو بفرمایید
    برای برند Raynox چه مدلیش رو پیشنهاد میفرمایید اینی که من دیدم مدل 250 DCR هستش ولی دهنه این فیلتر 43mm , 49mm می باشد آیا بخشی از تصویر کراپ میشه یا تصویر رو کامل خواهم داشت با توجه به دهنه 67mm لنز 100 L ؟؟ البته سازنده ادعا کرده که روی این دهنه میشه بست
    لطفا مدل مورد استفاده خودتون رو بفرمایید شاید بتونم اونو تهیه کنم
    ارادتمند
    خواهش میکنم
    همان مدلی که پیدا کرده اید بهترین گزینه هستش و در بیشتر لنزها قابل استفاده است همچنین کیفیت بسیار خوبی دارد
    این کلوزآپ ها دارای یک گیره مخصوص هستن که میتواند روی دهانه هایی از ۵۵ تا ۶۷ میلیمتر را پوشش دهد یعنی به تمام این دهانه بسته میشود
    کوچک بودن فیلتر در اغلب لنزها مشکل سال نیست و در لنزهای ماکرو اصلا مشکل دار نیست
    فراموش نکنید این فیلترها بهترین خروجی خود را روی لنزهای ماکرو میدهند.
    Fereidoon، S_Mahdi و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

سلام
    بهترین فیلتر برای لنز 135-18 جهت عکاسی ماکرو چیه؟ این Hama Filter Close-up N4 67mm فیلتر گزینه مناسبیست؟ از این فیلتر مناسب تر اگر هستش معرفی بفرمایید

نمونه عکس با فیلتر : Hama Filter Close-up N4 67mm

id_1232.jpg
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام
    بهترین فیلتر برای لنز 135-18 جهت عکاسی ماکرو چیه؟ این Hama Filter Close-up N4 67mm فیلتر گزینه مناسبیست؟ از این فیلتر مناسب تر اگر هستش معرفی بفرمایید

نمونه عکس با فیلتر : Hama Filter Close-up N4 67mm

id_1232.jpg
    همونطوری که جناب شهبازی فرمودند فیلترهای Raynox بهترین هستند. این فیلترها کلا تکنولوژی ساخت متفاوتی نسبت به بقیه فیلترهای Close-up دارند و به گفته خود شرکت اینها فیلتر نیستند بلکه لنز ماکرو هستند که از عدسی هایی در گروههای مختلف همانند لنزهای معمولی استفاده میکنند که دلیل برتری اونها و عدم افت کیفیت از مشخصه های بارز اونها هست.

با توجه به مشخصه ذاتی فیلترهای close-up شما هر برندی غیر از برند Raynox استفاده کنید، کم و بیش افت شارپنس خواهید داشت.

متاسفانه این فیلترها در ایران قابل تهیه نیستند.
    msh2200 و ehsan1 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    همونطوری که جناب شهبازی فرمودند فیلترهای Raynox بهترین هستند. این فیلترها کلا تکنولوژی ساخت متفاوتی نسبت به بقیه فیلترهای Close-up دارند و به گفته خود شرکت اینها فیلتر نیستند بلکه لنز ماکرو هستند که از عدسی هایی در گروههای مختلف همانند لنزهای معمولی استفاده میکنند که دلیل برتری اونها و عدم افت کیفیت از مشخصه های بارز اونها هست.

با توجه به مشخصه ذاتی فیلترهای close-up شما هر برندی غیر از برند Raynox استفاده کنید، کم و بیش افت شارپنس خواهید داشت.

متاسفانه این فیلترها در ایران قابل تهیه نیستند.
    سلام
    پس باید چه کرد با این شرایط و چه گزینه ای پیش رو داریم؟
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

تشکر کرده
    5142

سلام
    پس باید چه کرد با این شرایط و چه گزینه ای پیش رو داریم؟
    شما هر فیلتری بخرید نتیجه فیلترهای Raynox رو نخواهد داد. متاسفانه نمونه تصاویری از فیلترهای hama موجود نیست اما بر اساس ریویوها و تست ها نتایج مثبت بوده و مورد منفی من مشاهده نکردم.

این لینک ها رو ببینید:

http://www.amazon.co.uk/Hama-Close-u.../dp/B00005YV9S

Best close-up lens: 6 top models tested and rated | Digital Camera World - page 2
    ehsan1 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    شما هر فیلتری بخرید نتیجه فیلترهای Raynox رو نخواهد داد. متاسفانه نمونه تصاویری از فیلترهای hama موجود نیست اما بر اساس ریویوها و تست ها نتایج مثبت بوده و مورد منفی من مشاهده نکردم.

این لینک ها رو ببینید:

http://www.amazon.co.uk/Hama-Close-u.../dp/B00005YV9S

Best close-up lens: 6 top models tested and rated | Digital Camera World - page 2
    ممنون
    پس کلا بیخیال فیلترهای که تو ایران هستند بشم برای لنز 135-18 که بتونم ماکرو گرافی کنم و برم یک لنز ماکرو بگیرم؟
    چون فعلا توان خرید لنز ندارم برای همین دنبال فیلتر ماکرو برای 135-18 هستم که فعلا کار راه بنداز باشه
    ویرایش توسط ehsan1 : Wednesday 10 September 2014 در ساعت 23:11

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

ممنون
    پس کلا بیخیال فیلترهای که تو ایران هستند بشم برای لنز 135-18 که بتونم ماکرو گرافی کنم و برم یک لنز ماکرو بگیرم؟
    چون فعلا توان خرید لنز ندارم برای همین دنبال فیلتر ماکرو برای 135-18 هستم که فعلا کار راه بنداز باشه
    با اکستنشن تیوب هم به بزرگنمایی نردیک به ۱:۱ میرسید هرچند کم دیتیل تر از یک لنز ماکرو اما خوب
    ضمن اینکه اگر به ماکرو علاقمند هم بشوید و در آینده لنز ماکرو تهیه کنید اکستنشن تیوب همچنان کاربرد دارد و نتیجه خوبی میدهد
    با تهیه فیلتر کلوزآپ باید بیش از حد نرمال به سوژه نزدیک شوید و برای عکاسی از حشرات به مشکل برمیخورید
    به نظرم بهترین گزینه خرید یک لنز ماکرو هستش...
    ata_m3، Dariush Chegini، S_Mahdi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5142

ممنون
    لنز ماکرو بگیرید که چه بهتر چون بهترین و اصولی ترین ابزار برای ماکرو گرافی همین لنزهای ماکرو هستند که بزرگنمایی 1:1 میدهند.
    shahbazi، Dariush Chegini، ehsan1 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 10 از 16 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین