نمایش نتایج : از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: درخواست راهنمایی جهت خرید دوربین فیلمبرداری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Smile درخواست راهنمایی جهت خرید دوربین فیلمبرداری

خواهشمند است مرا جهت خرید یک دوربین فیلمبرداری راهنمایی کنید من اصلا اطلاعات در خصوص مارک و کارایی دوربین ندارم و در چند روز آینده می خواهم دوربین خریداری کنم و انتظاراتی که از یک دوربین فیلمبرداری دارم کیفیت بالای صدا و تصویر است و واقعیتش نمیدانم باید یک دوربین چه کارایی دیگری داشته باشد و قیمت هم بالاتر از 600 هزار تومان هم نباشد
    با تشکر فراوان
    متشکرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

در ضمن بعضی از دوستان توصیه می کنند سونی بخرم و بعضی می گویند پاناسونیک و دلیل می خواهم می گویند سونی سالیان سال است که دوربین تولید می کرده و ..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

در پستهای قبلی اگر مطالعه کنید بیشتر این موارد و معیارهای مهم برای خرید دوربین توضیح داده شده است. اگر بالاترین کیفیت را می خواهید در رده دوربینهای غیر حرفه ای دوربین های 3 Ccd پاناسونیک بهترین و پایینترین قیمت را دارند که البته کمی از 600 بالاتر ند ( Gs120 حدود 640 و Gs150 حدود 670 قیمت دارد)
    به غیر از این دوربینهای سه سنسوری بقیه دوربینهای هم رده سونی و پاناسونیک خیلی تفاوت محسوسی ندارند. سری های H سونی و Gs پاناسونیک بد نیستند. ضمنا Trv22 سونی نیز در رده خود دوربین خیلی خوبی بود که الان در بازار کمیاب است.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

در هنگام خريد دوربين فيلمبرداري ديجيتال بايد توجه زيادي به امكان و سهولت ارسال اطلاعات ضبط شده به كامپيوتر داشت
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

بله، داشتن پورت DV in/out یا IEEE1394 یا بقول سونی I-Link (هر سه یکی است) تسهیلات خوبی برای ارسال فیلم با کیفیت نهایی روی کامپیوتر فراهم می کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    در پستهای قبلی اگر مطالعه کنید بیشتر این موارد و معیارهای مهم برای خرید دوربین توضیح داده شده است. اگر بالاترین کیفیت را می خواهید در رده دوربینهای غیر حرفه ای دوربین های 3 Ccd پاناسونیک بهترین و پایینترین قیمت را دارند که البته کمی از 600 بالاتر ند ( Gs120 حدود 640 و Gs150 حدود 670 قیمت دارد)
    به غیر از این دوربینهای سه سنسوری بقیه دوربینهای هم رده سونی و پاناسونیک خیلی تفاوت محسوسی ندارند. سری های H سونی و Gs پاناسونیک بد نیستند. ضمنا Trv22 سونی نیز در رده خود دوربین خیلی خوبی بود که الان در بازار کمیاب است.

با تشکر فراوان از راهنماییتان
    از مطالبتان اینطور مشخص است که توصیه شما با پاناسونیک و مدل که عنوان کرده اید با اینحال خیلی متشکر و ممنونم
    با توجه به ناشی بودن بنده نسبت به دوربین فیلمبرداری ممنون میشوم اگر مطالبی داشتید جهت بنده ارسال نمایید
    موفق و پایدار باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    در مورد دوربین فیلمبرداری که فرمودیدسونی مدل دوربین Trv22 نداریم البته نمیدانم شاید من اشتباه می کنم
    www.sony.co.ir/handycam.asp
    البته در سایت بالا چنین مدلی نبود
    متشکرم
    یک سوال داشتم چه فرقی بین دوربین های
    میکرو MV
    مینی DV
    Hi8
    دیجیتال 8
    هندی کم DVD
    البته با عرض پوزش اگر فرصت کردید جواب بدهید
    موفق و شاد باشید
    راوندی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    بله، داشتن پورت DV in/out یا IEEE1394 یا بقول سونی I-Link (هر سه یکی است) تسهیلات خوبی برای ارسال فیلم با کیفیت نهایی روی کامپیوتر فراهم می کند.
    سلام
    در مورد دوربین فیلمبرداری که فرمودیدسونی مدل دوربین Trv22 نداریم البته نمیدانم شاید من اشتباه می کنم
    www.sony.co.ir/handycam.asp
    البته در سایت بالا چنین مدلی نبود
    متشکرم
    یک سوال داشتم چه فرقی بین دوربین های
    میکرو MV
    مینی DV
    Hi8
    دیجیتال 8
    هندی کم DVD
    البته با عرض پوزش اگر فرصت کردید جواب بدهید
    موفق و شاد باشید
    راوندی