صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
Like Tree2تشکر

موضوع: انتقال تصاویر از دوربین فیلمبرداری به کامپیوتر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض انتقال تصاویر از دوربین فیلمبرداری به کامپیوتر

سلام من یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال سونی مدل HC_38E دارم.می خواهم با کابل 1394 تصاویر را به کامپیوتر منتقل کنم.شما چه نرم افزاری را برای کپچر کردن پیشنهاد می کنید در ضمن برای اینکه تصاویر انتقالی که احتمالا فرمت AVI دارند را به فرمت VCD تبدیل کنم و روی CD بریزم که دستگاههای VCD خانگی قادر به پخش آن باشند (بدون افت کیفیت و بدون عدم هماهنگی در صدا و تصویر ) از چه نرم افزاری استفاده کنم . با تشکر از راهنمایی شما

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: انتقال تصاویر از دوربین فیلمبرداری به کامپیوتر

نرم افزار ulead video studio یکی از نرم افزارهای ویرایش و کپچر فیلم هست که کار باهاش خیلی راحته و دنگ و فنگ زیادی نداره علاوه بر اون امکانات خوبی هم برای گذاشتن ترانزکشن و ادیت صدا و تصویر و افکت و... داره و در آخر میتونی به هر فرمتی اونو تبدیل کنی و روی هاردت ذخیره کنی و یا اینکه مستقیما روی سی دی یا دی وی دی ذخیره کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: انتقال تصاویر از دوربین فیلمبرداری به کامپیوتر

با سلام
    اگر دنبال ساده ترين راه هستيد كه كيفيت نسبتا قابل قبولي هم داشته باشد از windows movie maker مي تونيد استفاده كنيد و بعد از آموزش اصول اوليه كار مي تونيد از نرم افزار هاي ديگه هم بهره ببريد البته دو تا نكته ديگه هم قابل توجه است:
    1- هر چه نرم افزار بهتري بكار ببريد بايد قابليت پردازش كامپيوتر شما و بخصوص رم كافي داشته باشد (موقع كپچر ببينيد cpu شما چند درصد كار ميكنه)
    2- ورژن نرم افزار فوق لااقل 2 باشد كه نسبت به 1 اصلاحات خوبي داشته است
    باز هم دو تا نكته ديگه:
    3- به هر حال با اين روش سي دي هاي قابل قبولي براي استفاده خانگي خواهيد داشت
    4- adobe premier هم يكي از عالي ترين هاست (به شرطها و شروطها)
    با تشكر
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

1: با امكاناتي كه شما دارين بهترين نرم افزار كپجر كردن هما برنامه يوليد است
    2: اما در مورد تبديل آن به vcd ياDvdميتوانيد از نرم افزار قدرتمندCanopus ProCoder Express استفاده نماييد البته باز اگر نضر ما را خواسته باشيد ميگيم حيفه نوار دي وي نيست بخواين cd كنيد
    3: البته در مورد تدوين من بازم از خوانواده Canopus نر افزار واقعا قدرتمند EDIUS را به شما پيشنهاد مكنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

MALAVI جان من یک سوالی حدود 3 سال پیش مطرح کردم کسی هنوز جواب نداده! آدرس بدم میری جوابشو بنویسی؟ :biggrin:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    MALAVI جان من یک سوالی حدود 3 سال پیش مطرح کردم کسی هنوز جواب نداده! آدرس بدم میری جوابشو بنویسی؟ :biggrin:

حالا سئوالتوم بپرس بعد يك بنده خدايي پيدا ميشه جواب بده
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام – اگر قصد انتقال تصاویر خود به کامپیوتر را دارید به روش های مختلف و با نرم افزارهای متفاوت این امر میسر است و همانگونه که دوستان اشاره کردند میتوان از Ulead یا movie maker و یا نرم افزارهای مختلف دیگر استفاده کرد ولی کپچیر کردن پایان کار نیست و بعد از انتقال احتمالا میخواهید دستی هم به سر و گوش آن بکشید و قسمت های اضافی را حذف و یا برخی تصاویر را جابجا کنید این امر با تمامی نرم افزارهای ذکر شد فوق هم میسر است اما اگر قرار است از ابتدا شروع کنیم چرا درست و اصولی و از یکی از بهترین نرم افزارها روز دنیا استفاده نکنیم من در اینجا نرم افزار EDIUS را پیشنهاد می کنم نرم افزاری دقیق کامل . حرفه ای و در عین حال ساده تنها اگر EDIUS را در ابتدا درست پیکربندی کنید خواهید دید کار با آن چقدر ساده است و من در اینجا به آن دسته از دوستانی که تمایل به فراگیری این نرم افزار دارند در حد بضاعت خویش می توانم کمک کنم .
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد pavpar آواتار ها
    تشکر کرده
    90

سلام دوستان، من یک مشکل چند ماهه با FCP دارم. در مورد فایلهای فرمت AVCHD با پسوند .MTS .
    اگر دوربینم رو مستقیم به کامپیوتر وصل کنم، فاینال کات پرو میخونه و import میکنه. اما مشکل اینجاست که من این فیلمهای HD رو با دوربینهای مختلفی گرفتم و بخاطر حجم بالاشون نمیشه بریزم رو مموری دوربین و import کنم(کارهای غضنفربازی!!!!) از یکی از استادان(جناب صلاحی) پرسیدم، فرمودند اگر QuickTime کامل نصب باشه نباید مشکل داشته باشه. اما من مشکلم همچنان باقیست و موندم چطور مستقیم از روی هارد و آرشیو اونها رو به FCP ، وارد کنم.
    اگر بزرگوارن و استادان عزیزم در این انجمن من رو راهنمایی دقیق کنن که مشکل کارم در کجاست و چه اشتباهی میکنم یک دنیا ممنون میشم و کلی از این دردسر راحت میشم.
    راستی باید بگم تو این مدت و تا حالا با نرم افزار Edius 6 اونها رو ادیت اولیه میکنم و بعد خروجی .mov میگیرم، بعد وارد FCP میکنم و از امکانات و افکتهای اون استفاده میکنم و خروجیم رو نهایتا با اون میگیرم. (که البته افت کیفیت هم ناگزیر دارم )
    حتی اگر افکتها و پلاگینی برای ادیوس که شبیه theme ها و افکتهای FCP (تمهای خبری و سبک BBCش) وجود داشته باشه و معرفی بفرمایید که نورعلی نوره و بنده رو از شر این محدودیتهای مک راحت کنین، هم یک دنیا ممنونتون میشم.
    ویرایش توسط pavpar : Friday 11 November 2011 در ساعت 05:56

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.من چندین سال پیش یک دوربین پاناسونیک dv داشتم که با کابل دی وی فیلمهارو از روی نوار به لپ تاب منتقل می کردم .اما متاسفانه دوربین خراب شد .و امکان اینکه نوار روی توی دوربین بزارم نیست.حالا سوال من اینه چه جوری می تونم بدون دوربین فیلما رو به کامپیوتر انتقال بدم؟ ممنون میشم کسی به سوالم جواب بده.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط mah58 نمایش پست ها
    سلام.من چندین سال پیش یک دوربین پاناسونیک dv داشتم که با کابل دی وی فیلمهارو از روی نوار به لپ تاب منتقل می کردم .اما متاسفانه دوربین خراب شد .و امکان اینکه نوار روی توی دوربین بزارم نیست.حالا سوال من اینه چه جوری می تونم بدون دوربین فیلما رو به کامپیوتر انتقال بدم؟ ممنون میشم کسی به سوالم جواب بده.
    سلام

دوست عزیز اینجا میتونید از تبدیل کوچک به بزرگ و بعد با ویدئو اونارو به لپتاپتون منتقل کنید.

شاد باشید......
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین