نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Canon Elura 100

كاربر آشنا حسام آواتار ها
    تشکر کرده
    307

Post Canon Elura 100

بسم الله الرحمن الرحيم
    سلام
    در سايت camcorderinfo دوربيني در رده هاي بالا جا خوش كرده به اسم Canon Elura 100 كه با توجه به كيفيتي خوب و قيمتي مناسب ، در ايران از نظرها دور افتاده !
    اين دوربين در ايران با نام Canon MVX460 شناخته ميشه و ميشه اون رو با قيمتي حول و حوش 400 تومن تهيه كرد. از دوستان و مديران ميخوام كه اگه اطلاعاتي راجع به اين دوربين دارن ما رو بي نصيب نذارن.
    خوندن review دوربين فوق رو در سايت camcorderinfo توصيه ميكنم.
    ضمنا قيمت اين دوربين رو امروز از نمايندگي كانن در بلوار كشاورز گرفتم و طبق معمول گران ! 497 تومن.
    HeSSaM

rok
    rok آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: Canon Elura 100

من هم ممنون میشم اگه کسی آدرسی رو بده که این دوربین رو به قیمت مناسبی بفروشن. من گذری تو جمهوری دیدم و لی پیداش نکردم. ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

من این دوربین را یک هفته پیش از جمهوری خریدم 415 هزار تومان . تا همین 2 ماه پیش هر چی گشتم گیر نیاوردم . کفر میکنم کیفیتش از سونی های همردیفش خیلی بهتر است .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Thumbs up پاسخ: Canon Elura 100

والله با این امتیازی که این دوربین در کمکوردر اینفو آورده نباید دوربین بدی باشه - آیا از از نظر کیفیت کار و عمر دوربین و قطعات به پای سونی میرسه ؟ این رو باید از اونهایی که خریدن پرسید . در مورد تبدیل فیلمها روی کامپیوتر آیا درمقایسه با دوربین های سونی بهتر یا بدتره . رنگهایی که در فیلم هست چه طور ؟ مثل سونی میشه . من تعصبی رو سونی ندارم ولی کنون دوربیهای عکسایش حرف نداره آیا دوربینهای فیلمبرداریش هم به اون کیفیت هست؟:)
    ممنون میشم از اونهایی که دارن در مورد این دوربین توضیحاتی بدن:biggrin:

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط damoon2 نمایش پست ها
    والله با این امتیازی که این دوربین در کمکوردر اینفو آورده نباید دوربین بدی باشه - آیا از از نظر کیفیت کار و عمر دوربین و قطعات به پای سونی میرسه ؟ این رو باید از اونهایی که خریدن پرسید . در مورد تبدیل فیلمها روی کامپیوتر آیا درمقایسه با دوربین های سونی بهتر یا بدتره . رنگهایی که در فیلم هست چه طور ؟ مثل سونی میشه . من تعصبی رو سونی ندارم ولی کنون دوربیهای عکسایش حرف نداره آیا دوربینهای فیلمبرداریش هم به اون کیفیت هست؟:)
    ممنون میشم از اونهایی که دارن در مورد این دوربین توضیحاتی بدن:biggrin:
    تا اونجایی که من با این دوربین کار کردم فیلمهای با کیفیتی میگره و همچنین عکسهای خوبی می اندازه .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام.حدود دو سال پيش من هم براي خريد دوربين ميني دي وي براي مصارف غيرحرفه اي بين دوربينهاي سوني ،كانون و پاناسونيك در نهايت به دوربين پاناسونيك pv-Gs15 برخورد كردم كه آنرا به دلايل زير بهتر ديدم :
    ابتدا با ديدن گرين (نويزهاي تصويري ) در دوربينهاي سوني كه به شدت به چشم مي خورد از خريد آن منصرف شدم و با خريد يك دوربين كانون (مدلش يادم نيست )با قيمت حدود 450000 تومان به شرط تعويض (چون نگذاشتند كه دوربين را تست كنم )به خانه رفتم اما متاسفانه با تستي كه در نور معمولي و شب انجام دادم متوجه شدم كه اين دوربين علاوه بر وجود گرين زياد در حركات پان و تيلت خط و پسماند نور ايجاد مي كرد . با مراجعه به فروشگاه متاسفانه زير حرفشان زدند و مرا به شركت كانون ارجاع دادند . با صحبت با مسئول مربوطه وي ضمن قبول اين ايرادات از من خواست كه از پان وتيلت سريع خودداري كنم !!!خلاصه با جان كندن زياد و قبولاندن موارد ذكر شده با كم كردن 20000 تومان از قيمت دوربين آن را پس دادم و نهايتا با پيدا كردن فروشگاهي كه با كمال ميل اجازه تست همزمان چند دوربين را به من داد بلاخره دوربين پاناسونيك خريدم چون هم نسبت به سوني و كانون از گرين كمتري برخوردار بود و هم در حركات پان و تيلت پسماند نوري نداشت و هم ديافراگم و گين آن قابل كنترل بود و هم به نسبت امكانات اضافه اي كه داشت ( مثل :ريموت كنترل - نورافكن و ... ) قيمت مناسبي داشت .در نهايت پيشنهاد مي كنم كه گول اسم دوربينها را نخوريد و در صورت امكان بصورت همزمان دوربنها را تست كنيد تا از سلامت تصويري آن مطمئن شويد .
    nikon coolpix 8800