صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
Like Tree8تشکر

موضوع: مشاوره برای خرید دوربین فیلم برداری هندی کم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

پیش فرض مشاوره برای خرید دوربین فیلم برداری هندی کم

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز

دوستان من میخوام یه دوربین فیلم برداری هندی کم بخرم که تو کلاس فیلم بگیرم چیزی که برام خیلی مهمه کیفیت تصویر و ضبط صدا هست (بخصوص ضبط صدا) و کوچولو بودنش
    و خواسته دیگه از دوربین گرفتن فیلم از صفحه مانیتور هست اگر دقت کرده باشین موقع فیلم گرفتن از صفحه مانیتور و تلویزیون یه رده هائی از بالا به سمت پائین میاد و کیفیت فیلم برداری پائین هست میخوام به این شکل فیلم نگیره و مثل چشم که به مانیتور نگاه میکنیم فیلم بگیره

بازم میگم از همه مهمتره ضبط صداش هست

تو چند رنج قیمت ممنون میشم بهم معرفی کنید
    300 تا 400
    500 تا 600
    700 تا 800
    پیشا پیش ممنون از راهنمائی شما دوستان بزرگوار
    mortezafox تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

معمولا همه هندی کم ها قدرت ضبط صدای خوبی دارند، کیفیت تصویرشان هم تا حد زیادی وابسته به نور محیط میباشد.
    برای ضبط تصاویر مانیتور و تلویزیون باید دنبال مدلی باشید که تنظیمات شاتر دستی داشته باشد که در رنج قیمتهای مورد نظر شما بعید میدانم پیدا شود
    sr.majid تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط sr.majid نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز

دوستان من میخوام یه دوربین فیلم برداری هندی کم بخرم که تو کلاس فیلم بگیرم چیزی که برام خیلی مهمه کیفیت تصویر و ضبط صدا هست (بخصوص ضبط صدا) و کوچولو بودنش
    و خواسته دیگه از دوربین گرفتن فیلم از صفحه مانیتور هست اگر دقت کرده باشین موقع فیلم گرفتن از صفحه مانیتور و تلویزیون یه رده هائی از بالا به سمت پائین میاد و کیفیت فیلم برداری پائین هست میخوام به این شکل فیلم نگیره و مثل چشم که به مانیتور نگاه میکنیم فیلم بگیره

بازم میگم از همه مهمتره ضبط صداش هست

تو چند رنج قیمت ممنون میشم بهم معرفی کنید
    300 تا 400
    500 تا 600
    700 تا 800
    پیشا پیش ممنون از راهنمائی شما دوستان بزرگوار
    تو این رنج قیمت اون چیزیکه مده نظرتون هست بر آورده نمیشه رو ۹۰۰ تا ۱ تومان sd600 sd700 پاناسونیک فوکوس دستی ،ویزور چشمی ، ورودی میکروفون ، میکروفون صدای دالبی ،فول هد 60p ،
    3mos sensor leica lens
    ویرایش توسط aliii : Wednesday 8 June 2011 در ساعت 16:44
    sr.majid تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    تو این رنج قیمت اون چیزیکه مده نظرتون هست بر آورده نمیشه رو ۹۰۰ تا ۱ تومان sd600 sd700 پاناسونیک فوکوس دستی ،ویزور چشمی ، ورودی میکروفون ، میکروفون صدای دالبی ،فول هد 60p ،
    3mos sensor leica lens
    ممنون از آقای حاجی آبادی و علی آقا عزیز
    بیشتر از همه برام ضبط صداش مهم هست ، اگر این خواسته (خواسته دیگه از دوربین گرفتن فیلم از صفحه مانیتور هست اگر دقت کرده باشین موقع فیلم گرفتن از صفحه مانیتور و تلویزیون یه رده هائی از بالا به سمت پائین میاد و کیفیت فیلم برداری پائین هست میخوام به این شکل فیلم نگیره و مثل چشم که به مانیتور نگاه میکنیم فیلم بگیره) قیمت رو بالا برده قابل چشم پوشی هست
    اگر تو رنج قیمت 700 تا 800 هم یه دوربین که نیازهامو برطرف کنه بفرمائین ممنون میشم

در کل من روی هیچ برندی تعصب ندارم ، چون هیچ کدومش ماله بابام نیست :دی و فرقی به حالم نمیکنه که چه برندی باشه همین که خوب باشه و جواب پس داده باشه و نیاز من رو بر طرف کنه برام مهمه
    ولی یه سئوال الان برام پیش اومد علی آقا من امروز که گشت گذار کردم برای خرید دوربین مطالبی که خوندم همه نظرشون روی سونی بود شما می فرمائین پاناسونیک بهتر از سونی هست؟ اگر هست که هیچ ، اگر نیست تو برند سونی گزینه ائی هست که نیاز های من رو بر طرف کنه

باز هم تشکر پیشاپیش از لطفت شما دوستان بزرگوار

تشکر کرده
    253

ممنون از آقای حاجی آبادی و علی آقا عزیز
    بیشتر از همه برام ضبط صداش مهم هست ، اگر این خواسته (خواسته دیگه از دوربین گرفتن فیلم از صفحه مانیتور هست اگر دقت کرده باشین موقع فیلم گرفتن از صفحه مانیتور و تلویزیون یه رده هائی از بالا به سمت پائین میاد و کیفیت فیلم برداری پائین هست میخوام به این شکل فیلم نگیره و مثل چشم که به مانیتور نگاه میکنیم فیلم بگیره) قیمت رو بالا برده قابل چشم پوشی هست
    اگر تو رنج قیمت 700 تا 800 هم یه دوربین که نیازهامو برطرف کنه بفرمائین ممنون میشم

در کل من روی هیچ برندی تعصب ندارم ، چون هیچ کدومش ماله بابام نیست :دی و فرقی به حالم نمیکنه که چه برندی باشه همین که خوب باشه و جواب پس داده باشه و نیاز من رو بر طرف کنه برام مهمه
    ولی یه سئوال الان برام پیش اومد علی آقا من امروز که گشت گذار کردم برای خرید دوربین مطالبی که خوندم همه نظرشون روی سونی بود شما می فرمائین پاناسونیک بهتر از سونی هست؟ اگر هست که هیچ ، اگر نیست تو برند سونی گزینه ائی هست که نیاز های من رو بر طرف کنه

باز هم تشکر پیشاپیش از لطفت شما دوستان بزرگوار
    به قول قدیمی ها هر چه قدر پول بدید اش میخورید
    پاناسونیک سونی نیکون کانون بنز بی ام و ...موردی باید مقایسه بشن
    با بوجه شما نزدیکترین انتخاب با امکانات مناسب sd700 پاناسونیک هست با ۳۰۰ تومان بیشتر cx580 سونی که کمی بهتر هست ولی اگه بوجه زیر ۶۰۰ تومان باشه انتخاب بهتر با سامسونگ هست ولی خیلی امکانات تنظیمات دستی و ورودی میکروفن رو از دست میدید
    sr.majid تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نهایتاً تا سقف 1 تومن رو میتونم هزینه کنم ولی بیشتر از اون برام سنگین در میاد مضاف بر اینکه فقط برای یک چیز میخوام ازش استفاده کنم و استفاده دیگه ائی برام نداره
    میشه نمایندگی های رسمی پاناسونیک و سونی رو بفرمائین کیا هستن و اگه شماره ائی ازشون دارید محبت بفرمائید

شما تو همه گزینه ها ئی که میشناسید نزدیک به یک میلون مدل sd700 پاناسونیک رو پیشنهاد میکنید؟
    یعنی از نظر ضبط صدا (که مهمترین گزینه هست) و فیلم برداری اچ دی و جمع و جور بودنش و همینطور قابلیت فیلم برداری از صفحه مانیتور با کیفیت خوب این گزینه رو بهتر از باقی میدونید درسته؟

تشکر کرده
    253

نهایتاً تا سقف 1 تومن رو میتونم هزینه کنم ولی بیشتر از اون برام سنگین در میاد مضاف بر اینکه فقط برای یک چیز میخوام ازش استفاده کنم و استفاده دیگه ائی برام نداره
    میشه نمایندگی های رسمی پاناسونیک و سونی رو بفرمائین کیا هستن و اگه شماره ائی ازشون دارید محبت بفرمائید

شما تو همه گزینه ها ئی که میشناسید نزدیک به یک میلون مدل sd700 پاناسونیک رو پیشنهاد میکنید؟
    یعنی از نظر ضبط صدا (که مهمترین گزینه هست) و فیلم برداری اچ دی و جمع و جور بودنش و همینطور قابلیت فیلم برداری از صفحه مانیتور با کیفیت خوب این گزینه رو بهتر از باقی میدونید درسته؟
    شک نکنید زیر ۱ میلیون دوربین هندیکم کوچیک بهتر از sd700 پاناسونیک نمیتونید خرید کنید میکروفونه خوبی داره ورودی میکروفون هم داره سرعت شاتر قابل تنظیم و فوکوس دستی و فول هد 60p فریم ریت بسیار بالا
    sr.majid تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    شک نکنید زیر ۱ میلیون دوربین هندیکم کوچیک بهتر از sd700 پاناسونیک نمیتونید خرید کنید میکروفونه خوبی داره ورودی میکروفون هم داره سرعت شاتر قابل تنظیم و فوکوس دستی و فول هد 60p فریم ریت بسیار بالا
    ممنون علی آقا عزیز بعد از معرفیتون رفتم سرچ کردم
    واقعاً دوربین خوبی معرفی کردین همه جا ازش تعریف شده
    درسته از بودجه ائی که براش در نظر گرفته بودم یه 300 تومنی بالاتر زد اما دوربین خوبی هست

هرچی سرچ کردم نمایندگی رسمی پاناسونیک رو پیدا نکردم
    فقط محبت کنید بگید نمایندگی رسمی پاناسونیک تو ایران کی هست و یه شماره تلفنی یا سایتی ازش برام بذارین خیلی ممنونتون میشم

تشکر کرده
    253

ممنون علی آقا عزیز بعد از معرفیتون رفتم سرچ کردم
    واقعاً دوربین خوبی معرفی کردین همه جا ازش تعریف شده
    درسته از بودجه ائی که براش در نظر گرفته بودم یه 300 تومنی بالاتر زد اما دوربین خوبی هست

هرچی سرچ کردم نمایندگی رسمی پاناسونیک رو پیدا نکردم
    فقط محبت کنید بگید نمایندگی رسمی پاناسونیک تو ایران کی هست و یه شماره تلفنی یا سایتی ازش برام بذارین خیلی ممنونتون میشم
    پیام خصوصی کردم ولی اگه تهرانی جمهوری رو بگردید
    sr.majid تشکر می‌کند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

(خواسته دیگه از دوربین گرفتن فیلم از صفحه مانیتور هست اگر دقت کرده باشین موقع فیلم گرفتن از صفحه مانیتور و تلویزیون یه رده هائی از بالا به سمت پائین میاد و کیفیت فیلم برداری پائین هست میخوام به این شکل فیلم نگیره و مثل چشم که به مانیتور نگاه میکنیم فیلم بگیره)
    درود
    با پوزش از آف تاپیک ، در این مورد عموما اشکال از صفحه ی مانیتوره و مشکل با سریع ترین شاترها هم رفع نمیشه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    sr.majid تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین