نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا تمایل به ادامه مطالب این فروم دارید

رأی دهندگان
8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • نه

0 0%
  • بد نیست

1 12.50%
  • خوبه

1 12.50%
  • حتما

6 75.00%
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree4تشکر
  • 3 Post By cinematograph
  • 1 Post By cinematograph

موضوع: DVX100B دوربین mini dv فوق العاده ی پاناسونیك

كاربر جديد cinematograph آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض DVX100B دوربین mini dv فوق العاده ی پاناسونیك

فکر میکنم با اینکه چند سالی از تولید سریDVX100 میگذره ، این دوربینها هنوز که هنوزه در ایران خیلی شناخته شده نیستند. درمقایسه با قیمت، قابلیتهای این دوربین و کیفیت تصویرش بطرز مبهوت کننده ای بالاست. ومن مطمئنم که هیچ وقت از خریدش پشیمون نخواهم شد.متاسفانه در سایتهای فارسی مربوط به تجهیزات تصویر برداری در مورداین دوربین مطالب قابل اشاره ای ندیدم.به همین خاطر تصمیم گرفتم در این فروم برای شماعلاقمندان، در مورد قابلیتهای DVX100B مطالبی رو بنویسم تا شما هم مثل من از دیدن اینهمه امکانات حرفهای که در یک دوربین بظاهر معمولی کنار هم جمع شدن حیرت کنین.شاید یکی از دلایلی که این دوربین در ایران شناخته نشده، قرار گرفتنش در سایه دوربین canon xl2 و sony pd170 (که نمیدونم این آخری یعنی pd170 به چه دلیل اینقدر مورد توجه قرار گرفته ) باشه .گرچه مطمئنم DVX100B حداقل از لحاظ تصویر با canonxl2 واز همه لحاظ باpd170کاملا رقابت میکنه و پاناسونیک تا همیشه به خاطر تولید این دوربین و شاهکار جدیدش از همین سری یعنیHVX200 به خودش خواهد بالید .خب تعریف و تمجید دیگه بسه. اگه مایلید تا در مورد قابلیتهای این دوربین بنویسم ،حتما بگید .خوشحال میشم.فعلا...
    Amir Mohebi، ehssanehs و Babak Borhani تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

پیش فرض پاسخ: DVX100B دوربین mini dv فوق العاده ی پاناسونیك

نقل قول نوشته اصلی توسط cinematograph نمایش پست ها
    اگه مایلید تا در مورد قابلیتهای این دوربین بنویسم ،حتما بگید ...
    سلام و خیر مقدم

منتظریم...
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

تشکر کرده
    0

در همین فروم خوندم که EditorIR عزیز که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم در پاسخ به یکی از دوستان که در مورد مقایسه دو دوربین پاناسونیک md10000 و... سوالی پرسیده بودند و من هم کاملا با نظرشون موافقم به دوربین DVX100B اشاره هایی داشتند.عکاسباشی عزیز هم نظراتی رو ابراز کرده بودند. امیدوارم در صورت تمایل با اطلاعات خودشون من رو همراهی کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

DVX100 چندان هم در ایران ناشناخته نیست. ولی از اون جا که معیار ناشناختگی شرکت‌های کرایه‌ی تجهیزات هستند و این شرکت‌ها هم دست از سر 170های درب و داغان و سه پایه‌های شکسته‌ی خودشون بر نمی‌دارند و علاقه‌ای به خرید دوربین‌های جدید هم ندارند DVX100 هیچ وقت به دست مشتری‌های بیشتر این شرکت‌ها نرسید.
    ولی خیلی از کسانی که به جای کرایه کردن دوربین می‌خرند، سراغ این دوربین رفته‌اند.
    بدون اغراق DVX100 و XL2 بهترین دوربین‌های miniDV هستند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

به به دوستان جدید و دوربین خوب و هوا هم که عالی است و فقط زغال مرغوب کم است!. مرسی از سینما توگراف عزیز هم به خاطر لطفشان به من و هم به DVX100B . اطلاعات كامل (بروشور) را درباره دوربین اینجا می توانید ببینید. این هم چند Love Story از فیلم سازان و مستندسازان مختلف درباره دوربین. اینجا هم توضیحاتی قسمت های اضافه شده به دوربین در مقایسه با مدل DVX100AE است. اینجا هم صفحه دوربین در سایت BH است.
    دوست دارم قیافه همه تان را زمانی كه اولین بار فوكوس ماكرو اش را تست می كنید یا وقتی كه زیر نورهای لكه ای تصویر بدون گرینش را می بینید تماشا كنم.
    راستی یك مدت نبودیم ، شما فكر كنید رفته بودیم سفر...
    DSLR: fuji finePIX S2pro / 17-35mm & 28-200mm lenz
    SLR: Nikon f5
    Camcorder: Panasonic-AG - DVX100B / JVC - HD110 / Sony Dxc50 WSP
    Editing : AVID Liquid pro / Apple Finalcut pro / Avid Studio news cutter

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

احتمالا منظورتون از عنوان نظر سنجی
    ادامه مطالب این تاپیک بوده نه فروم !
    به هر حال عالی است ادامه بدهید.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

تشکر کرده
    0

دوباره سلام
    امیدوارم منو بخاطر تاخیر طولانی ببخشید.
    قول داده بودم اطلاعاتی رو در مورد DVX100Bپاناسونیک بدم .ضمن اینکه ممنونم از Editor ir که مطالب خوبی رو اضافه کرد ، خیلی دوست دارم بقیه دوستان واساتید هم تجربه خودشون رو به اطلاعات اندک من اضافه کنند.آشنایی من با این مدل مربوط به اواسط سال 1383 میشه که برای تهیه تجهیزات یک شرکت سینمایی مشغول تحقیق بودم . مسئولین شرکت علیرغم اینکه تاکید زیادی بر کیفیت بالای تجهیزات داشتند مبلغ قابل توجهی رو در نظر نگرفته بودند. به همین خاطرباید با تحقیق زیاد بهترین انتخاب رو انجام میدادم.برای خرید دوربین تصویر برداری حدود 3 میلیون تومان کنار گذاشته بودند و میخواستند دوربینی در اختیار داشته باشند که بتونه از پس تصویر برداری یه کار داستانی نیمه حرفه ای تا یه فیلم مستند تروتمیز بر بیاد. بنظرم خیلی خنده دار میومد چون تا اونجایی که من اطلاع داشتم همچین دوربینی حداقل 5 تا 6 میلیون تومان قیمت داشت . بهرحال شروع کردم به تحقیق،اینترنت و کتاب و مقاله و پرس و جو ازاساتید و... یکی از اساتید DVX100B رو معرفی کرد.رفتم تو نخش ، از مقاله هایی که تو اینترنت دیدم متوجه شدم دوربین خوبیه.تصمیم نهایی برخرید همین دوربین گرفته شد.دوربین رو گرفتیم و...
    خوشحالم که پشیمون نشدم.
    کاتالوگ کامل دوربین رومیتونید در ftp://ftp.panasonic.com/pub/Panasoni...AG-DVX100B.pdf ببینید.
    infinity تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: DVX100B دوربین mini dv فوق العاده ی پاناسونیك

سلام به اساتید گرامی
    پاناسونیك ام دی 9000 یا 10000 رو چطور میبینید؟
    واسه یه استودیوی خانگی برای ساخت موزیك ویدئو
    قیمت این مدل پاناسونیك و كیفیتش چه جوریه(DVX100B)
    اگه راهنمایی كنید ممنون میشم