نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سوال در مورد XH-A1) Canon)

كاربر جديد vahid_shahvand آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض سوال در مورد XH-A1) Canon)

سلام دوستان من میخواستم راجع به این دوربین یه مقدار اطلاعات کسب کنم
    برای کار سینمایی و کلیپ این دوربین خوب هست یا نه؟
    معایب این دوربین چیست؟
    مرسی اگه منو راهنمایی کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: سوال در مورد XH-A1) Canon)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_shahvand نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخواستم راجع به این دوربین یه مقدار اطلاعات کسب کنم
    برای کار سینمایی و کلیپ این دوربین خوب هست یا نه؟
    معایب این دوربین چیست؟
    مرسی اگه منو راهنمایی کنید
    سلام
    1-در خصوص این دوربین در سایت كنن میتوانید اطلاعات زیادی بیابید. اگر به نكته فنی برخوردید كه مفهوم آن را متوجه نشدید . میتوانید بپرسید(هر چند اگر در مرحله كار سینمائی یا موزیك ویدئو هستید قطعاَ متوجه تمام نكات فنی خواهید بود).
    اما به طور خلاصه این دوربین یك دوربین كوچك و جمع و جور خبرنگاری است. مورد استفاده عمده این دوربینهای تهیه گزارش در حالتهای فورس ماژور است كه جان خبرنگار به كوچكی و سبكی دوربین وابسته است.
    2-اما در خصوص استفاده سینمائی :با اینچنین دوربینهائی نمیتوانید فیلم سینمائی بگیرید . چرا كه پخش تصاویر این دوربینها بر صفحه عریض . طویل سینما ناامید كننده خواهد بود.استفاده از تكنولوژی دیجیتال در فیلم سازی هالیوود داستان دیگری دارد.
    3-اما در خصوص موزیك ویدئو در نرم موزیك ویدئوی وطنی بله قابل استفاده است. اما كیفیت آن به هیچ عنوان با موزیك ویدئو های آنورآب قابل مقایسه نیست. كمی در خصوص دوربینهای حرفه ای XD CAM تحقیق کنید.
    4- نکته آخر اینکه فیمبرداری روی دست با این دوربینها با این قواره غیر ارگونومیک مثل خوردن ماکارونی با قاشق چایخوری است.
    5- پیشنهاد شخصی من Canon XL-H1 است كه عیب عمده این دوربین یعنی عدم امكان تعویض لنز را ندارد و در فرمت مورد نظر جنابعالی هم هست. قیمتش هم یه زمانی حدود 6 و نیم میلیون تومان بود. الان رو نمیدونم.
    فرزام