صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 301 تا 330 ، از مجموع ‍518 موضوع

انجمن: چه دوربینی بخرم

راهنمايي براي خريد بهترين دوربين بر اساس نياز و بودجه شما

  1. واقعا چه دوربینی بخرم؟؟؟

    Started by azad‏, Sunday 18 March 2007 20:36
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,046
    Monday 2 April 2007, 02:31 برو به آخرین پست
  2. Smile دوربین dsr_like چی بخرم خوبه؟

    Started by ehs@n‏, Wednesday 21 March 2007 13:38
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,762
    Tuesday 3 April 2007, 16:15 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 5,001
    Saturday 7 April 2007, 00:08 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 916
    Sunday 8 April 2007, 17:43 برو به آخرین پست
  3. Question Canon PowerShot G7

    Started by emad‏, Monday 2 April 2007 23:42
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 25
    • نمایش ها: 4,165
    Monday 9 April 2007, 16:23 برو به آخرین پست
  4. اعدادي كه روي لنزها مي نويسند

    Started by daniyal_sh2001‏, Thursday 12 April 2007 10:40
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,737
    Friday 13 April 2007, 22:15 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,093
    Friday 20 April 2007, 16:45 برو به آخرین پست
  5. كدام مدل المپوس؟

    Started by dostejadid‏, Thursday 19 April 2007 13:39
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,446
    Saturday 21 April 2007, 21:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,205
    Thursday 26 April 2007, 18:39 برو به آخرین پست
  6. نظرسنجی نظرسنجی : دوربینهای Ixus کانن چطورند؟!!

    Started by Mashhadi Vahid‏, Friday 13 April 2007 22:34
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,627
    Friday 27 April 2007, 01:23 برو به آخرین پست
  7. سوال در مورد دوربين سامسونگ pro 815

    Started by reza637‏, Saturday 28 April 2007 22:41
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,367
    Saturday 28 April 2007, 23:36 برو به آخرین پست
  8. d80لنز برای

    Started by oslo‏, Wednesday 2 May 2007 08:23
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,520
    Thursday 3 May 2007, 12:21 برو به آخرین پست
  9. چه دوربینی بخرم

    Started by Forouhar‏, Monday 23 April 2007 17:46
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,792
    Thursday 3 May 2007, 23:44 برو به آخرین پست
  10. Lightbulb عکسهایی با fz8...

    Started by کویر.س‏, Friday 4 May 2007 04:08
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,254
    Friday 4 May 2007, 14:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,242
    Saturday 5 May 2007, 23:39 برو به آخرین پست
  11. Panasonic fz8

    Started by reza637‏, Thursday 26 April 2007 23:07
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,654
    Monday 7 May 2007, 23:25 برو به آخرین پست
  12. سلام به سونی دار ها

    Started by gaygeel‏, Tuesday 1 May 2007 11:11
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 4,599
    Wednesday 9 May 2007, 18:08 برو به آخرین پست
  13. تست دوربین نکات؟

    Started by finerisk‏, Wednesday 9 May 2007 15:05
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 2,521
    Thursday 10 May 2007, 07:30 برو به آخرین پست
  14. Question سوال برای خرید تجهیزات عکاسی

    Started by rebel‏, Saturday 12 May 2007 20:55
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,284
    Saturday 12 May 2007, 22:46 برو به آخرین پست
  15. خرید دوربین

    Started by xocpo‏, Saturday 12 May 2007 14:26
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,208
    Saturday 12 May 2007, 22:58 برو به آخرین پست
  16. UniRoss Battry Charger

    Started by shabab‏, Saturday 12 May 2007 18:51
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 2,050
    Sunday 20 May 2007, 13:01 برو به آخرین پست
  17. كمك براي خريد مموري سرعت بالا (sd)

    Started by reza637‏, Tuesday 22 May 2007 22:51
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,220
    Wednesday 23 May 2007, 10:18 برو به آخرین پست
  18. با چه لنزی؟canon 30D

    Started by parsa rahnama‏, Monday 21 May 2007 09:13
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,407
    Wednesday 23 May 2007, 12:18 برو به آخرین پست
  19. تقاضاي راهنمايي درموردكاننَa710is

    Started by roja‏, Monday 21 May 2007 15:38
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,561
    Wednesday 23 May 2007, 15:38 برو به آخرین پست
  20. Arrow بين 3 دوربين موندم راهنماييم كنيد

    Started by 3244210‏, Saturday 19 May 2007 06:29
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 2,055
    Thursday 24 May 2007, 14:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 3,118
    Sunday 3 June 2007, 16:12 برو به آخرین پست
  21. نظر در مورد سونی h9.h7

    Started by gaygeel‏, Saturday 5 May 2007 00:51
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 5,476
    Monday 11 June 2007, 01:10 برو به آخرین پست
  22. متناسب با نياز من چه دوربيني پيشنهاد مي كنيد؟

    Started by mkdotnet‏, Sunday 10 June 2007 15:57
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 18
    • نمایش ها: 4,158
    Tuesday 12 June 2007, 03:15 برو به آخرین پست
  23. کدوم دوربین

    Started by Ali_Autumnal‏, Sunday 24 June 2007 00:21
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,135
    Sunday 24 June 2007, 01:31 برو به آخرین پست
  24. در خریددوربین کمکم کنید

    Started by gaygeel‏, Monday 30 April 2007 16:09
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 31
    • نمایش ها: 5,668
    Sunday 24 June 2007, 02:18 برو به آخرین پست

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •