صفحه 198 از 206 نخستنخست ... 98 148 188 194 195 196 197 198 199 200 201 202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    خوب بعد از حدود 1 سال محصول جدیدی در عرصه لوازم عکاسی و در شاخه کیف درست کردم برای خودم که گفتم دوستان هم در جریان قرار بگیرد شاید جرقه ای در ذهن کس دیگری هم بشه.
    1 سال پیش که کیف های سه پایه دوخته شد و مورد توجه خیلی از دوستان قرار گرفت، جریان سفارش دوخت دوستان هم فرومی باعث شد در این حوزه خیلی از هم فرومی ها در خصوص کیف برای دوربین و کوله پشتی از بنده سوال کنند.....
    اگر دوستان سوال یا راهنمایی نیاز داشتند بنده در خدمتم
    ارادتمند
    ارادتمند مصطفی عزیز. فکر کنم نقطه ضعفی که به این کوله تا حدودی در مقابل کوله های عکاسی وارده، عدم دسترسی مستقیم به دوربینه.

Lowepro_350AW-7.jpg

حتما باید کوله رو گذاشت کنار و دوربین برداشت. ناگفته پیداست کسانی که دسترسی سریع به دوربین براشون اهمیت ویژه ای داره از مدل های دیگه استفاده میکنن ولی بازم دسترسی مشابه عکس، نقطه قوته.
    البته کوله شما نقاط قوت خیلی خوبی داره و برای من خیلی جذاب بود و لذت بردم. مرسی.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    ارادتمند مصطفی عزیز. فکر کنم نقطه ضعفی که به این کوله تا حدودی در مقابل کوله های عکاسی وارده، عدم دسترسی مستقیم به دوربینه.

Lowepro_350AW-7.jpg

حتما باید کوله رو گذاشت کنار و دوربین برداشت. البته نقاط قوت خیلی بیشتری داره و برای من که خیلی جذاب بود و لذت بردم. مرسی.
    درود
    نه اتفاقا!
    در بخش مزایا عرض کردم
    زیپ درب اصلی کوله طوری طراحی شده که تا وسط کوله و بدون نیاز به باز کردن درب کل کوله باز می شه.
    در این شرایط به راحتی دوربین با لنز متصل به آن از داخل کوله خارج می شود. (اتفاقا این رو امتخان کردم) ضمن اینکه این قابلیت مورد نظر شما در بسیاری از کوله های حرفه ای لور پرو حتی به شکلی که در این کوله وجود داره قابل استفاده نیست و به قول شما باید کل درب کوله باز بشود.
    متاسفانه الان کوله نزدیکم نیست که ازش تصویری تهیه کنم ولی در اولین فرصت تصویری از شرایطی که عرض کردم خدمتتون ارسال خواهم کرد.
    باز شدن زیپ کوله از کنار اشکالاتی را هم داره که یکی زا مهمترین آنها کاهش استقامت و ضربه گیری کوله و همچنین انجام بلند مدت این کار موجب افزایش فشار بر روی کتف و کمر است.
    ارادتمند
    Moty، amir.komeily و joker.elm تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد mugen آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام.
    یک کیف کوله که قابلیت حمل لپتاپ حداقل 14 اینچ رو داشته باشه و یک بادی و دو لنز چه چیزی پیشنهادی میکنید؟
    من برای استفاده کلی م میخوام کوله لپتاپم رو بفروشم و به طور کلی از این کوله جدید همه منظوره استفاده کنم. یعنی برای نیاز دانشگاهم شاید نیاز به فضا برای دو کتاب داشته باشم.
    خودم کوله ی ونگارد up rise II 46 یا 48 رو دیدم منتهی نمیدونم برای نیاز من بیش از حد هستن یا خیر(البته قصد ارتقا در آینده رو دارم)؟ و اصلا شاید نباید سراغ کوله پشتی رفت.
    در ضمن سقف هزینه هم حدودا 450 هست.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mugen نمایش پست ها
    سلام.
    یک کیف کوله که قابلیت حمل لپتاپ حداقل 14 اینچ رو داشته باشه و یک بادی و دو لنز چه چیزی پیشنهادی میکنید؟
    من برای استفاده کلی م میخوام کوله لپتاپم رو بفروشم و به طور کلی از این کوله جدید همه منظوره استفاده کنم. یعنی برای نیاز دانشگاهم شاید نیاز به فضا برای دو کتاب داشته باشم.
    خودم کوله ی ونگارد up rise II 46 یا 48 رو دیدم منتهی نمیدونم برای نیاز من بیش از حد هستن یا خیر(البته قصد ارتقا در آینده رو دارم)؟ و اصلا شاید نباید سراغ کوله پشتی رفت.

درود
    ونگارد ها تو رنج قیمت شما گزینه های مناسبی هستند
    همین دو مدلی که زدید هم خوبه و سعی کنید از نزدیک ببنید و تخمین بزنید جوابگوی کار شما هست یا نه! حجم بیشتر داشتن بهتر از کمبود خواهد بود.
    اگر تهران هستید سری به محل هایی مثل پاساژ حافظ و ناصرخسرو بزنید شاید ته مانده ها قدیمی Lowepro را بتوانید با حدود این قیمت پیدا کنید.
    ارادتمند
    mugen تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد mugen آواتار ها
    تشکر کرده
    12

درود
    ونگارد ها تو رنج قیمت شما گزینه های مناسبی هستند
    همین دو مدلی که زدید هم خوبه و سعی کنید از نزدیک ببنید و تخمین بزنید جوابگوی کار شما هست یا نه! حجم بیشتر داشتن بهتر از کمبود خواهد بود.
    اگر تهران هستید سری به محل هایی مثل پاساژ حافظ و ناصرخسرو بزنید شاید ته مانده ها قدیمی Lowepro را بتوانید با حدود این قیمت پیدا کنید.
    ارادتمند
    ممنون. برای خرید حتما میرم تهران. من یه سوال تو پیام خصوصی پرسیدم که شاید جاش نبود برای پرسش، اینجا بپرسم: شما فرمودید تایید اصالت بگیریم از فروشنده، میشه توضیح بدید چطور؟
    ویرایش توسط mugen : Saturday 8 April 2017 در ساعت 09:59

تشکر کرده
    4653

ممنون. برای خرید حتما میرم تهران. من یه سوال تو پیام خصوصی پرسیدم که شاید جاش نبود برای پرسش، اینجا بپرسم: شما فرمودید تایید اصالت بگیریم از فروشنده، میشه توضیح بدید چطور؟
    شما یا یک جنس کالا را به قدری شناخت دارید که مطمئن هستید اصل هست و یا نه!
    اگر مطمئن باشید که هیچ
    اگر مردد، بستگی به فروشنده خواهد داشت!
    اگر فروشنده مورد اعتماد شماست، به حرفش می توانید اطمینان کنید
    اگر مورد اطمینان شما نبود، فاکتور از وی بگیرید و با اون شرط کنید کالای اصل می خواهید و تایید کند که کالا اصل است.
    البته مورد آخر با مشکلات خاص خودش روبرو خواهد بود ولی در این آشفته بازار کالای تقلبی چاره ای جز این راه سراغ ندارم
    amir.komeily و mugen تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

سلام.

با سلام دوست عزیز برای خرید میتونید به من پیام بدید در خدمتتون هستم
    msh2200 تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوستان یک کیف شانه اویز خوب چی پیشنهاد میدید
    کوله پشتی دارم و میخوام که این کیف رو برای جاهایی که حمل کوله مشکله داشته باشم و برای همین نمیخوام خیلی هزینه کنم
    خودم به این مورد رسیدم
    Lowepro Toploader Zoom 55 AW II
    ایا در این رنج تقریبا ۱۸۰ مورد بهتری سراغ دارید ؟
    دوربین نیکون d750 , 24-120
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    دوستان یک کیف شانه اویز خوب چی پیشنهاد میدید
    کوله پشتی دارم و میخوام که این کیف رو برای جاهایی که حمل کوله مشکله داشته باشم و برای همین نمیخوام خیلی هزینه کنم
    خودم به این مورد رسیدم
    Lowepro Toploader Zoom 55 AW II
    ایا در این رنج تقریبا ۱۸۰ مورد بهتری سراغ دارید ؟
    دوربین نیکون d750 , 24-120

درود
    این کیف که LowerPro هست و بسیار خوب
    در کنار اون نگاهی هم به CaseLogic SLRC-201 داشته باشید.
    بنده مدل قدیمی این کیف رو بالغ بر 10 ساله دارم و مزینتش وجود کفه بسیار محکم در زیر کیف به همراه طبق جداکننده بدنه از لنز برای کنترل وزن لنز و فشار به کفه کیف می باشد. البته محدودیت ارتفاع لنز هم داره ولی فکر کنم با لنز شما سازگاره.
    برای زمانی که بخواهید کمی کم قدرت مانور بیشتری داشته باشید مدل Case Logic SLRC-202 پیشنهاد می شه که دارای فضای اضافی لنز هم هست. این مدل هم مشابه مدل قبلی توسط یکی از دوستان نزدیک به 10 ساله در حال استفاده است.
    ارادتمند
    Moty، mohsen.sh، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

درود
    این کیف که LowerPro هست و بسیار خوب
    در کنار اون نگاهی هم به CaseLogic SLRC-201 داشته باشید.
    بنده مدل قدیمی این کیف رو بالغ بر 10 ساله دارم و مزینتش وجود کفه بسیار محکم در زیر کیف به همراه طبق جداکننده بدنه از لنز برای کنترل وزن لنز و فشار به کفه کیف می باشد. البته محدودیت ارتفاع لنز هم داره ولی فکر کنم با لنز شما سازگاره.
    برای زمانی که بخواهید کمی کم قدرت مانور بیشتری داشته باشید مدل Case Logic SLRC-202 پیشنهاد می شه که دارای فضای اضافی لنز هم هست. این مدل هم مشابه مدل قبلی توسط یکی از دوستان نزدیک به 10 ساله در حال استفاده است.
    ارادتمند
    تشکر از شما. SLRC-201 به نظرم کیف خوبیه به خصوص کفی کیف که میشه روی زمین گذاشتش نسبت به مدلی که من دیدم برتری داره ولی ایا لینک فروشگاهی برای فروشش سراغ دارید به صورت اینترنتی؟ چند جایی رو چک کردم موجود نبود
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED