نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree3تشکر
  • 2 Post By Babak Borhani
  • 1 Post By najafi.hamideh

موضوع: WFT-E3A براي Canon 40D

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض WFT-E3A براي Canon 40D

سلام

آيا كسي ار دوستان در مورد سيستم وايرلس مربوط به دوربين كانون WFT-E3A اطلاعات و يا منايع اطلاعات خوبي دارد كه بتوان از آن استفاده كرد من كمي در مورد آن نحقيق كردم . به نظر من كه وسيله خوبي است چون با توجه به ار سال اطلاعات از طريق مود 802.11 b يا g به راحتي مي توان اطلاعات را تا شعاع 140 متري ارسال كرد و همچنين باطري گريپ هم هست و كار آمد چون دو وسيله در يك دستگاه مي باشد . در تهران از شركت ها سئوال كردم نداشتند كسي جاي سراغ دارد؟ .

راستي اين را ديده ام به غير از اين اطلاعات بيشتري مي خواستم :

http://www.youtube.com/watch?v=yKW2il_Eliw
    ویرایش توسط ghanbar : Saturday 11 April 2009 در ساعت 19:35

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

پیش فرض پاسخ: WFT-E3A براي كانون 40D

از اونجایی که تو ایران حدود یک میلیون قیمتش میشه . و احتمال عدم استقبال میره شرکتها بعید میدونم وارد کنن.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

این وسیله کاربرد بسیار خاصی دارد بنظرم در صورتی که نیاز به این قابلیت باشد خرید آن منطقی است این موضوع را حتما باید مد نظر داشته باشید که در صورت خریداری این وسیله براحتی ابزار دیگرتان در آینده فروش نخواهد رفت ( بصورت دست دوم .. تامشتری خاص خود پیدا شود ) همانطور که دوستمان فرمودند قیمت بالایی دارد شاید در صورت سفارش بتوانید تهیه کنید ولی پیش از آن روی نیاز هایتان و خرید این وسیله تامل بسیار میبایست داشته باشید.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

اين امكان ارسال بيسيم اطلاعات چه كاربردي براي شما دارد ؟

آيا ارزش پرداخت 750 دلار را برايتان دارد ؟

اگر كاربرد خاص آنرا نداشته باشيد و فقط به عنوان يك گريپ بخواهيد استفاده كنيد ارزش ندارد چون حتا باتري تعبيه شده در درون آن قابليت ولتاژ دادن به دوربين را ندارد ( باتري گريپ نيست) و باتري آن فقط به استفاده ي ترنسميتر خودش مي آيد.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض پاسخ: WFT-E3A براي Canon 40D

دوستان حق به جانب شما است براي من هم در حال حاضر توجيه اقتصادي براي پرداخت 750$ وجود ندارد ولي اگر بتوانم آن را باقيمت نصف از حراجي ها خريد و يا دست دوم آن با توجه به اينكه تهيه آن از خارج از كشور براي من راحت مي باشد پيدا كنم خوب انگار يك لنز 17-85 گرفتم . به زودي با چند تن از دوستان يك آتليه راه انداري خواهيم كرد به نظر من براي اين كار ارزش داردكه هر بار كه يك عكس مي گيريم بايد يا كارت را در آوريم و يا در نهايت تا آخر وقت صبر كنيم هر چند تا عكس كه بود آن را يكدفعه خالي كنيم.

يادم است براي عكس برداري از يكي از سدها ايران چگونه يكي از دوستان را چندين بار با پوشاندن تجهيزات كوه نوردي با جرثقيل از تاج سد آويزان كردند تا بتواند عكسي گرفت كه مورد قبول مسئولان قرار گيرد تا بعد از آن روي آن كار شود. با اين سيستم به راحتي مي توان در لحظه عكس ها را در يك لپ تاپ ديد هم در هزينه و هم در وقت صرفه جوي خواهد شد و خظر كمتري هم دارد .

در كل هنوز مطمئن به هزينه كردن آن ندارم دارم تحقيق مي كنم .

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

پیش فرض پاسخ: WFT-E3A براي Canon 40D

بله برای این مواردی که شما فرمودین واقعا این مبلغ می ارزد .
    البته یک همچین چیز هایی هم در بلاد فرنگ وجود دارد که با زیر 100 دلار کار را راه می اندازد.(البته نمیدانم cf اش هم گیر می آید یا نه)

البته همه این دستگاهها ( بخصوص مال خود کنون ) تا آنجا که میدانم بطور مستقیم نمی توانند به کامپیوتر ارسال کنند و نیاز به یک روتر هم دارند.
    Farshad Afshari و Saeed.gh.sh تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

ظاهرا این تاپیک خیلی قدیمیست اما شاید این اطلاعات به کار دیگران بیاد:
    کارت های آی فای بسیار برد کمی دارن حداکثر تا 5 متر و انتقال عکس های شما به صورت وای فای بر روی کامپیوتر حداکثر تا 5 متر و عیب دیگر آنها در نظرات مختلفی که من از کاربران آن خواندم و در وبسایت خود eye fi دیدم این کارت ها در دوربین های مدل های مختلف error های مختلفی میدن که باید آنها رو بشناسید و بعضی از انها به راحتی رفع نمیشن باید به خود نمایندگی ببرید برای حل مشکل ،خلاصه در حد بسیار ابتدایی کار را بندازن در حالیکه گریپ ترانسمیتر ها ساختمان پیچیده ای دارن و بسیار حرفه ای تر عمل میکنن در مدل WFT-E1 من تا 2 کیلومتری بارادیو عکس ارسال کردم.
    در ظمن همانطور که آقای فرهاد فرمودن باطری که در گریپ ترانسمیتر هست به مصرف خود گریپ میرسه و دوربین رو تغذیه نمیکنه.
    Canon! تشکر می‌کند.