صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
Like Tree36تشکر

موضوع: قلم نوری مناسب برای ادیت کدام است؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض قلم نوری مناسب برای ادیت کدام است؟

خود سایت Wacom دو مدل معرفی کرده. من مطالعه کردم. مدل دوم امکانات کامل و بی نقصی داره و در 4 مدل هست. مدل اول هم خوبه و دارای 4 مدل هست که یک مدلش رو معرفی کرده.

دوستان قیمت این قلم ها در ایران چنده و لوازم جانبی اش چطور هست و آیا در ایران نمایندگی چیزی داره نداره؟!؟!

با تشکر

Global Sites

Global Sites

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

بله نمایندگی دارند (نمیدونم میشه گفت یا تبلیغ میشه ولی در گوگل جستجو کنید "نمایندگی وکام" اولین نتیجه هست !)
    در مورد مدل هم من از intous 4 استفاده میکنم و کاملا راضی هستم و در حال حاضر intuos 5 هم وارد شده که تاچ هست و قطعا انتحاب بهتری خواهد بود
    موفق باشید
    میثم ت. تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم ت. نمایش پست ها
    خود سایت Wacom دو مدل معرفی کرده. من مطالعه کردم. مدل دوم امکانات کامل و بی نقصی داره و در 4 مدل هست. مدل اول هم خوبه و دارای 4 مدل هست که یک مدلش رو معرفی کرده.

دوستان قیمت این قلم ها در ایران چنده و لوازم جانبی اش چطور هست و آیا در ایران نمایندگی چیزی داره نداره؟!؟!

با تشکر

Global Sites

Global Sites
    سری intuos از Bamboo حرفه ای تره، در 4 یا 5 سایز هم تولید میشه ظاهراً ... آخرین ورژن اینتوس ها هم intuos 5 است که پایش به بازار داخلی ما باز شده است ...
    نمایندگی هم دارند، شرکت هپیران که فروشگاهی در بلوار میرداماد تهران دارد.
    لوازم جانبی مورد نیاز آنها، نوک قابل تعویض قلمهایشان است که باید در فروشگاه شان موجود باشد. برای سری intuos 5 ، کیت وایرلس هم هست که بصورت جداگانه بفروش میرسد.

برای ادیتهای عکاسی، سایز مدیوم مناسبه و سایز large ...
    این تبلتهای قلمی، بنظر من تنها یک عیب دارند، آنهم این که اگر به آنها و امکانات بینظیرشان عادت کنید ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1809

خیلی متشکرم. در مورد Intuos من هم به این نتیجه رسیدم که کاملا حرفه ایی تر و مناسب تر هست. اما در اندازه برابر قیمتش سه برابر Bamboo هست.

البته خود وکام برای تازه کارها Bamboo رو پیشنهاد داده. فکر میکنم برای من این مدل که هم ارزونتر هست و هم پیچیدگی کمتری داره و مدل Capture اش که اونهم تاچ هست مناسب باشه.

سایت نمایندگیش رو دیده بودم اما از نظر مدل ها خیلی ناقصه و تنها چند مدل از هر نوع رو داره. به سایت Wacom که سر بزنید با گونه ها و فروانی بیشتری مواجه هستید.

مرسی از راهنماییتون. :)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم ت. نمایش پست ها
    خیلی متشکرم. در مورد Intuos من هم به این نتیجه رسیدم که کاملا حرفه ایی تر و مناسب تر هست. اما در اندازه برابر قیمتش سه برابر Bamboo هست.

البته خود وکام برای تازه کارها Bamboo رو پیشنهاد داده. فکر میکنم برای من این مدل که هم ارزونتر هست و هم پیچیدگی کمتری داره و مدل Capture اش که اونهم تاچ هست مناسب باشه.

سایت نمایندگیش رو دیده بودم اما از نظر مدل ها خیلی ناقصه و تنها چند مدل از هر نوع رو داره. به سایت Wacom که سر بزنید با گونه ها و فروانی بیشتری مواجه هستید.

مرسی از راهنماییتون. :)
    یک فروشگاه در همکف پایتخت هم هست که در اصل، پرینتر و امثالهم میفروشه، ولی پشت ویترینش همیشه بامبو و اینتوس هم میبینم ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

قصد خرید قلم نوری رو دارم دوستانی که دارند و استفاده کردند لطفا تجربیات بگید . برای کار ادیت و فاین آرت که ادیتی دقیق تر نیاز داره پیشنهاد چی میدید ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط lone نمایش پست ها
    قصد خرید قلم نوری رو دارم دوستانی که دارند و استفاده کردند لطفا تجربیات بگید . برای کار ادیت و فاین آرت که ادیتی دقیق تر نیاز داره پیشنهاد چی میدید ؟
    برادر تقریبا یک انتخاب بیشتر وجود ندارد بیراهه نروید تنها مورد انتخاب باقی مانده اندازه است
    Ali bah و lone تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

.....ویرایش شد
    ویرایش توسط lone : Monday 5 January 2015 در ساعت 22:35

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

بنده هم مدتی پیش تصمیم به خرید قلم نوری گرفتم و در بارش مشغول تحقیق شدم , بطور خلاصه قلم های مارک وکام تقریبا بهترین انتخاب شما خصوصا با توجه به موجودی بازار داخلی هستن بنده مدل intuos manga از مجتمع پایتخت تهیه کردم ,Intuos Manga Digital Pen Tablet for Comic Creation | Wacom
    اینسری علاوه بر کار با قلم قابلیت استفاده به عنوان تاچ پد رو هم داره البته در مقایسه با تاچ پد اپل حساسیتش ضعیف و با سونی بنده که از سری sve هست حساسیت تقریبا برابری داره , در کل با توجه به تجربه شخصی و مطالعاتی که قبل از خرید داشتم نباید به عنوان جایگزین موس بهش نگاه کنید بلکه یک مکمل برای ادیت بهتر هست و بسیاری از مواقع میتونه کار شمارو دقیق تر و راحت تر پیش ببره
    suzanfire، Hoda Zaeimi، mSafdel و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

سلام
    من هم جدیدا وکوم پرو کوچکترین سایزش رو گرفتم و بسیار راضی هستم . اول قصد خرید مدیوم رو داشتم ولی با دیدن این ویدیو و تحقیق بیشتر سایز کوچکتر رو انتخاب کردم و به شما هم همین توصیه رو میکنم URL و با امین هم کاملا موافقم که جای موس رو نمیگیره من به شخصه فقط در فتوشاپ ازش استفاده میکنم و همراه با کیبرد .

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین