صفحه 213 از 366 نخستنخست ... 113 163 203 209 210 211 212 213 214 215 216 217 223 263 313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    آپ...
    با سلام
    میتونید نگاهی به سه پایه های velbon بندازید ولی توصیه میکنم در خرید سه پایه صرفه جویی نکنید
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    آپ...
    من مدتیه میگردم. با این رنج قیمت چیز خوبی پیدا نمیشه که تا این ارتفاع هم بالا بیاد
    با حدود 350 تومن میشه اینو گرفت
    هم سبکه و هم قوی . فکر کنم تک پایه هم میشه و بال هد هم داره
    Benro A0350Q0

تا 6 کیلو هم کشش داره.
    ویرایش توسط MEHRDAD.D : Tuesday 29 July 2014 در ساعت 23:46
    nicebluesky تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

در این عنوان نظرات نسبتا موافقی برای سه پایه های اسلیک خواندم.
    آیا تجربه ای از این مدل دارید؟
    Slik Sprint 150 w/SBH-150DQ
    در مورد این مدل ارزان بنرو چطور؟
    Benro A-150EXU
    وزن بار من حدود 1 کیلو خواهد بود و نوردهی در حد زیر 10 دقیقه. سوال این است که پایه ها قابل اطمینان هستند یا ممکن است پس از مدتی از هم گسیخته یا "وا بروند."

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

سلام.برای خرید 3 پایه به چه نکاتی باید توجه کرد؟من یه 700d دارم و فعلا یه لنز 18 55.در اینده هم یه لنز نسبتا سبک اضافه میشه.کلا ممنون میشم.تا بشه یه سه پایه که بدون کیسه شن تکون نخوره و سفت باشه و جون دار.موارد استفاده طبیعت و اسمان.بودجه هم 150 و نهایتا 200.سپاس

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

پیش فرض بررسي سه پايه Manfrotto 709

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Prt نمایش پست ها
    خوب سه پايه Joby slr zoom رو پيدا نكردم،‌ دوستان كسي هست كه با اين سه پايه 709 مانفروتو كاركرده باشه؟
    وزن 200گرم و تحمل 2 كيلو و آيا امكان باز كردن BallHead اون وجود داره؟
    درود

خوب كسي راهنمايي نكرد ولي من رفتم اين سه پايه مانفروتو 709 رو خريدم بقيمت 107 تومن و در سفري كه داشتم بارها استفاده كردم.
    manfrotto-digi-tabletop-tripod-709br.jpg

كمي گرون بود ولي به نسبت قيمتش فكر ميكنم مي ارزه،‌ بسيار كم جا ميگيره شايد كمي بيشتر از يك خودكار و بسيار سبك هستش. دوربين من (70D + 15-85 كه كمتر از دو كيلو هستش) بخوبي و پايدار ميمونه. براي كادرهاي عمودي مشكل داره و بايد باهاش كلنجار بريد ولي براي كادرهاي افقي عالي عمل ميكنه.

بال هدش جدا نميشه ( يك مدل 209 داشت كه بال هد 494 روش ميخوره با يك رابط 20 سانتي كه بهش ارتفاع ميده با قيمت 220 تومن،‌كه با هدف من نميخورد) براي زماني كه سه پايه هاي سنگين و جاگير رو نميتونيد باخودتون ببريد بسيار راهگشا خواهد بود

هميشه براي منظره و عكاسي شهري ميتونيد دوربرتون يك جايي پيدا كنيد كه بشه دوربين و سه پايه رو روش بذارين. براي كادرهاي عمودي هم با دست روي ديوار يا جايي مهارش ميكردم.

بدليل كم جا گرفتن توي كيف و سفر اين رو به Joby Zoom ترجيح ميدم. نكته عجيب اينكه اين سه پايه در دورنگ موجوده نقره اي براق و مشكي. من رنگ مشكيشو خريدم ولي بشكل محسوسي بنظر از رنگ نقره اي سنگين تر بنظر مي اومد كه فروشنده هم اين رو بهم گفت (نميدونم چرا و امكان وزن كردن هم نداشتم و توي سايتش هم چيزي ننوشته!)

پاينده باشيد
    usef، Nima Sadigh، nicebluesky و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

سه پایه velbon ex640 خریداری شد.رفتم فروشگاه و از بین سه پایه های موجود و قیمت هایی که داشتند اینو انتخاب کردم.امیدوارم خوب باشه و راضیم کنه.قیمتم 195 تومن
    ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

سلام ! من D5200 دارم ! میخوام یه 3 پایه تهیه کنم ! که هم بشه پرتره گرفت باهاش هم بشه باهاش به طبیعت رفت یعنی حمل و نقلش اسون باشه ! از قیمت 3پایه ها خبر ندارم ! نمیخوام زیاد هزینه کنم !

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

دیوردیروز در نمایشگاه عکس نیکون در خانه هنرمندان یک مدل از سری سه پایه های برند 3legged thing که اسپانسر نمایشگاه آورده بود رو دیدم… یه مدل فیبر کربنی با قابلیت های نسبتا زیاد مثل تبدیل به تک پایه و… به همراه یه بال هد حدود یک و صد قیمت داشت. به نظر چیز خوب و جون داری میومد. (مدل‌ش رو الان یادم نیست) اگه تا پنجشنبه راهتون اونجا افتاد میتونید از نزدیک ببینید. البته کاتالوگی که اونجا بود بیشتر تعریف و تمجید بود و مشخصات فنی رو به سایت ارجاع داده بود!
    ata_m3 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا mostafa90210 آواتار ها
    تشکر کرده
    13

سلام
    براي عكاسي روز مره ،عكاسي منظره و طبيعت كدام هد انتخاب بهتري مي باشد؟
    ١. 322 rc2
    ٢.498 rc2
    ممنون

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa90210 نمایش پست ها
    سلام
    براي عكاسي روز مره ،عكاسي منظره و طبيعت كدام هد انتخاب بهتري مي باشد؟
    ١. 322 rc2
    ٢.498 rc2
    ممنون
    دوست عزیز با سلام،

بنده مدل 322 رو دارم و واقعا ازش راضی هستم. کارکرد بسیار سریع، جوری که در عرض چند ثانیه می تونید موقعیت دوربین رو برای کادر بندی تثبیت کنید. در مورد 498 اطلاعی ندارم اما فکر نمی کنم کارکردش سریعتر از 322 باشه چون 2 تا پیچ تنظیم داره که باید در جهتهای بالا- پایین و چپ- راست دوربین رو تنظیم کنید.

مورد بعد توجه به وزن قابل تحمل برای این سر سه پایه هاست. مدل 322 تحمل وزن 5kg و مدل 498 تحمل وزن 8kg را داراست.

در ضمن در مدل 322 اگر چپ دست هستید می تونید محل صفحه آزاد شونده رو تغییر بدید یا اون رو در انتهای دسته( جوی استیک) وصل کنید که کاربرد مخصوص به خودش رو خواهد داشت.

مدل 322 کاملا جوابگوی نیازهاتون خواهد بود و در مدت زمان کمتری آماده عکاسی خواهید بود چرا که فقط با یک جوی استیک سر و کار دارید که با فشار دادن آن و آزاد شدن اهرم نگه دارنده می تونید اون رو در تمامی جهتهای کاربردی حرکت بدید و بعد از رسیدن به جهت مورد نظر جوی استیک رو رها کنید تا دوربین در جای خودش قفل شود. فقط وزن بارتون رو در نظر داشته باشید تا بیشتر از 5kg نباشه.

همچنین بر روی دسته 322 یک غربیلک تنظیم برای افزایش یا کاهش اصطکاک وجود داره که با حرکت دادن اون می تونید میزان سفتی یا شلی اهرم جوی استیک رو که فشار میدید رو تنظیم کنید.
    msh2200، Dariush Chegini، mehran2190 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.