صفحه 271 از 366 نخستنخست ... 171 221 261 267 268 269 270 271 272 273 274 275 281 321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط JPL1 نمایش پست ها
    سلام
    اقا مصطفی جسارتا بودجه رو 700 اعلام کردن.
    درود
    ببخشید با مدل دوربین و لنز قاطی شده بود متوجه نشدم!

بنظرم تو این رنج بهترین انتخاب برای شما سری Befree یا MT190 های 2 یا سه تیکه باشند!
    اگر هد را مجزا نمی خواهید تهیه کنید Befree بهتره!
    بعنوان گزینه ها بعدی ونگارد و بنرو هم مدلهایی دارند که خوب هستند
    ارادتمند
    obsidiyan، ShahramUae و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    مدل من خیلی عالیه
    190xpro4
    اقا مصطفی کیف سه پایه به کجا رسید ؟
    درود
    تصاویر کیف را در این لینک می توانید مشاهده بفرمایید.
    در کنار لینک فوق تصاویر در قالب فایل از این لینک قابل دانلود می باشند.
    قیمت را هم که قبلا خدمتتون گفته بودم. ولی خیاط محترم گفت اگر تعداد بالای 3 باشه تخفیف می دهم
    ارادتمند
    nicebluesky، obsidiyan، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود
    دوستان سه پایه 190 با یه سری از وسایل دیگه رو بتازگی خریداری کردم
    قیمتها بسیار مناسب بود. با تشکر از راهنماییهای جناب مصطفی و برخی دوستان!
    در مورد کیف سه پایه هم یه مدل من گرفتم مارک نشنال جئوگرافیک که کیف بسیار خوب و با کیفیتیه، قیمت هم 65 تومان حالا اگه خواستین (چند روز دیگه) عکسشو میذارم.
    فکر کنم یه بار اقا مصطفی نمونه مدل میخاستن ببینن که بتونن از روش بسازن! البته کیف دست ساز ایشون رو هم دیدم معلومه خیلی کارش با کیفیته ساده و کارکن دوخته ولی خوب میتونست بهترم بدوزه مثلا چندتا جیب، یه دستگیره بالاش برای گرفتنش، بند حمایل پهن تر و با کیفیت تر ، کاور بارون و ...
    همچنین مثلا وجود یک کمربند چفتی وسط کیف و یکم کار دیگه رو پایینای کیف یرای اینکه اگه یه وقت زیپش خراب شد راهی داشته باشه که موقت بشه ازش استفاده کرد و سه پایه نیفته بیرون. البته مسلما به نسبت اجرتشم میره بالاتر!
    البته اینا فقط نظر منه و شما هر کیف دیگه ای هم بخاین بخرین کامل نیست ولی من بشخصه از خیاطش خوشم اومد معلومه ( همانطوری که خود مصطفی جان هم گفتن) هر مدلی بهش بدی خوب میتونه در بیاره
    msh2200 و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود
    در مورد کیف سه پایه هم یه مدل من گرفتم مارک نشنال جئوگرافیک که کیف بسیار خوب و با کیفیتیه، قیمت هم 65 تومان حالا اگه خواستین (چند روز دیگه) عکسشو میذارم.
    فکر کنم یه بار اقا مصطفی نمونه مدل میخاستن ببینن که بتونن از روش بسازن! البته کیف دست ساز ایشون رو هم دیدم معلومه خیلی کارش با کیفیته ساده و کارکن دوخته ولی خوب میتونست بهترم بدوزه مثلا چندتا جیب، یه دستگیره بالاش برای گرفتنش، بند حمایل پهن تر و با کیفیت تر ، کاور بارون و ...
    همچنین مثلا وجود یک کمربند چفتی وسط کیف و یکم کار دیگه رو پایینای کیف یرای اینکه اگه یه وقت زیپش خراب شد راهی داشته باشه که موقت بشه ازش استفاده کرد و سه پایه نیفته بیرون. البته مسلما به نسبت اجرتشم میره بالاتر!
    البته اینا فقط نظر منه و شما هر کیف دیگه ای هم بخاین بخرین کامل نیست ولی من بشخصه از خیاطش خوشم اومد معلومه ( همانطوری که خود مصطفی جان هم گفتن) هر مدلی بهش بدی خوب میتونه در بیاره
    درود
    مشکل بنده نبود یک نمونه با این مشخصات که گفتید بود! وگرنه بنده خدا مشکل خاصی با طرح زدن نداره و اگر تعداد بالا بره قیمت پایین میاد!
    اما در مورد جیب و بند دوخته شده به کیف، اتفاقا بخاطر افزایش قابلیت مقاومت در برابر آب و بارندگی و استقامت بیشتر این کار شده!
    بخصوص که هدف من استفاده از این کیف در کنار کوله های کوهنوردی هست که خوب به همین دلیل هم پشت کیف تسمه حمایت دوخته شد تا بند های کنار کوله از داخل آنها رد شود و استقرارش کنار کوله بهتر بشه!
    اگر از دوستان کسی کیفی سراغ داره که مشخصات خوبی داشته باشه و امکانش هست براش لطفا تصاویر کیف را بفرسته ببینیم می شود بهینه سازی کرد یانه!
    البته یک نکته را تا حدودی قبول دارم! شاید داخل کیف می شد یک جیب طراحی می کرد که بنده بهش فکر نکرده بودم!
    یک نکته در خصوص خیاط ها متاسفانه رایج هست و مطئن هستم زیاد باهاش برخورد داشتید!!
    متن مکالمه
    مشتری: آقا این کی آماده می شه؟
    خیاط: آخر هفته آماده است!
    مشتری پس سر می زنم بهتون، خداحافظ
    خیاط: خدانگهدار
    ..
    آخر هفته
    مشتری: سلام خدمت رسیدیم برای سفارش
    خیاط: یک کم کاراش مانده! شماره بده بهت زنگ می زنم!!
    ...
    بعد هم که دو هفته بعد باید سر بزنی تازه می بینی اندازه هاش رو زده ! رایجه دیگه کاریش نمی شه کرد!!!!!

از نظر کارشناسی و پشنهادتون سپاسگزارم!
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود بر دوستان

چشم آقا مصطفی، چون الان مسافرت هستم دسترسی ندارم تا دو سه روز دیگه عکساشو میذارم ایشالا که بکارتون بیاد.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Majid.No آواتار ها
    تشکر کرده
    644

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود
    سلام
    سه پایه را چند خریدی. من هم قصد خرید دارم
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

درود
    3 روز پیش یک عدد سه پایه manfrotto 190XPROB3 از فروشپاه افرنگ خریداری کردم . کیفیت ساخت سه پایه عالیست اما دکمه زیر column مقداری لقی داره و قبل فشار دادن راحت در جای خودش لق میزند. با فروشگاه تماس گرفتم گفتن تمام این سه پایه این لقی رو دارند ، دوستانی که سری جدید 190 رو دارن میتونن بگن این لقی دکمه column طبیعی هست یا نه ؟
    پیشاپیش تشکر میکنم.
    photo_2015-05-26_10-17-04.jpg

پ.ن : اگر تاپیک غیر مربوطه پست ارسال کردم ، مدیران انتقال دهند ، تاپیک مربوط به سوالم پیدا نکردم.[
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    درود
    3 روز پیش یک عدد سه پایه manfrotto 190XPROB3 از فروشپاه افرنگ خریداری کردم . کیفیت ساخت سه پایه عالیست اما دکمه زیر column مقداری لقی داره و قبل فشار دادن راحت در جای خودش لق میزند. با فروشگاه تماس گرفتم گفتن تمام این سه پایه این لقی رو دارند ، دوستانی که سری جدید 190 رو دارن میتونن بگن این لقی دکمه column طبیعی هست یا نه ؟
    پیشاپیش تشکر میکنم.
    [
    درود
    من چک کردم وهیچگونه لقی نداره و ظاهرا فنر مانندی پشتش قرار داره که شق و رق نگهش میدارد.
    ببینید دکمه آزاد کننده کارش را درست انجام میدهد یا خیر؟ اگر کارش را روان و بدون ایراد انجام میدهد بنظرم حساس نباشید.
    ارادتمند
    I.Givili تشکر می‌کند.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    درود
    من چک کردم وهیچگونه لقی نداره و ظاهرا فنر مانندی پشتش قرار داره که شق و رق نگهش میدارد.
    ببینید دکمه آزاد کننده کارش را درست انجام میدهد یا خیر؟ اگر کارش را روان و بدون ایراد انجام میدهد بنظرم حساس نباشید.
    ارادتمند
    ممنون از اینکه چک کردین ، کارش رو که انجام میده اما حس میکنم به هیج وجه تو دراز مدت stable نیست ، جوری هست که هر لحظه آدم فکر میکنه آخرین باره مه داره کار میکنه
    در هر صورت همین که فرمودین لقی نداره مطمین شدم که مشکل از 3 پایه هستش ، احتمالا ببرم تعویض کنمش .
    تشکر میکنم از وقتی که گذاشتین و جواب بنده رو دادین
    S_Mahdi تشکر می‌کند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

طبیعیه. کارش هم اینه که زمانی که وضعیت ستون مرکز رو به حالت سلیبی تغییر میدید ضامن رو رها کنه که میله از گوی رد بشه.از من هم همینه و کمی لقی داره که دست بهش میخوره صدا میده. مشکلی نیست به نظرم مگر اینکه درست کار نکنه و با شفار دادنش اون زائده کنارش ازاد نکنه
    msh2200 و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED