صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 77
Like Tree79تشکر

موضوع: پرینتر های حرارتی يا Dye-Sublimation (تصعيد رنگ) ...ا

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    متشکر ، متاسفانه مشکل عجیبی هم هست حتی Soft Proof اش هم اشاره ای به این مشکل نکرده.
    راستی حسین جان وای فای رو تست کردی شما؟
    این مورد هم برای من مشکل داره وارد قسمت وای فای که میشم ارور کانکشن میده.
    تا جایی که میدونم این پرینتر مستقیم به وای فای دوربین و یا گوشی وصل نمیشه و احتیاج به اکسس پوینت داره.تا واسطه ای باشه بین این دو
    البته من در کل تستش نکردم
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

این پرینترها استفاده خونگی دارند تا حرفه ای( از روی عکس جعبه تبلیغات این محصول مشخصه)زیاد نمیشه انتظار داشت جوری هم ساخته شده اند تا میتونن کارتریج هدر بدهند 5سالی هست باهاش سر میکنم بارها کامل بازش کردم ایراد برطرف کردم خرابی گیر کوچیک زیاد داره ولی در کل مکانیک محکمی داره

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    این پرینترها استفاده خونگی دارند تا حرفه ای( از روی عکس جعبه تبلیغات این محصول مشخصه)زیاد نمیشه انتظار داشت جوری هم ساخته شده اند تا میتونن کارتریج هدر بدهند 5سالی هست باهاش سر میکنم بارها کامل بازش کردم ایراد برطرف کردم خرابی گیر کوچیک زیاد داره ولی در کل مکانیک محکمی داره
    هزینه هر عکسش واقعا به صرفه نیست ولی کیفیتش برای عکس فوری پرسنلی راضی کننده است بارها به ذهنم رسیده با یه دونه اپسون عوضش کنم (ال800) ولی مشکلم اینه نمیدونم کیفیت اپسونه در قیاس با این چجوریه کسی تجربه کار با هر دو را نداره؟
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    لااقل تو اصفهان برای عکس پرسنلی این طور نیست.من خیلی از همکاران رو دیدم که از همین پرینتر استفاده میکنند چون هیچ پرینتری با این سایز و قیمت کیفیتی قابل مقایسه با این ها رو نداره.جدا از اون مشکلات جوهر افشان ها رو هم نداره.منتها باید مثل یک بچه ازش مراقبت کنید
    ben163s تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر جديد shayan6060 آواتار ها
    تشکر کرده
    68

با سلام به دوستان عزیز
    من یه پرینتر کانن cp - 780 دارم حدود دو سال می شه . کمتر از 100 تا هم باهاش عکس چاپ کردم . جدیدا یه اشکالی پیدا کرده به این شرح :
    کارتریج نو رو که توش گذاشتم یه دونه عکس چاپ کرد برای دومی پیغام می ده که کارتریج تمومه و بایستی تعویض بشه ضمنا کارتریج هم توش گیر کرده و در نمی آد ، گارانتیش پارس الرمس بوده که البته تموم شده .
    خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنن که چیکار کنم ؟ اگه نیاز به تعمیر گاه داره کجا باید ببرم ؟

با تشکر
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد shayan6060 آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan6060 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    من یه پرینتر کانن cp - 780 دارم حدود دو سال می شه . کمتر از 100 تا هم باهاش عکس چاپ کردم . جدیدا یه اشکالی پیدا کرده به این شرح :
    کارتریج نو رو که توش گذاشتم یه دونه عکس چاپ کرد برای دومی پیغام می ده که کارتریج تمومه و بایستی تعویض بشه ضمنا کارتریج هم توش گیر کرده و در نمی آد ، گارانتیش پارس الرمس بوده که البته تموم شده .
    خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنن که چیکار کنم ؟ اگه نیاز به تعمیر گاه داره کجا باید ببرم ؟

با تشکر
    کسی کمکی نمی کنه ؟
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8205

احتمالا" پرینترتون احتیاج به سرویس و تمیزکاری داره.نمیدونم تعمیرگاه مرکزی خدمات پرینتر هم انجام میدند یا نه ولی اگر انجام بدند مسلما" کارشون بهتر از بقیه است (از قای قاسمی بپرسید تو تاپیک مربوطه)
    shayan6060 و ben163s تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان و اساتید گرامی
    من یک پرینتر جوهر افشان EPSON P50 با تانک جوهر داشتم
    عکسهای خوبی چاپ میکرد
    ولی از این موضوع که باید هر روز یکی دو عکس با آن چاپ میکردم
    و اگر این کار را نمیکردم هدش کمی خشک میشد و باید چند باری
    هدشوری میکردم , زیاد مورد پسندم نبودو خسته شده بودم , که مجبور به فروش آن شدم
    (اگر از کارتیج اصلی استفاده میکردم , هفته ای یک بار پرینت گیری کفایت میکرد ولی
    خوب تانک را باید هر روز پرینت گرفت...)
    یک پرینتر لیزری 3 کاره رنگی CANON MF8040 خریداری کردم ولی پرینترهای لیزری رنگی
    بیشتر برای چاپ متون رنگی استفاده دارد و کیفیت چاپ عکسش پایین می باشد و به همین دلیل
    است که هنوز پرینترهای جوهر افشان در چاپ عکسها , حرف اول را میزنند...
    حال سوالهای من از اساتید این سایت این است:
    1- این گروه از پرینترها یا همان پرینترهای حرارتی (یا تصعید رنگ یا DUE-Sublimation ) آیا کارتریجشان
    مثل جوهر افشانها خشک میشود و مشکل آنها را دارند؟ و یا مثل لیزری ها نباید حتما روزی یا هفته ای یک بار با آنها پرینت گرفت؟
    مثلا من اگر ماهی یک بار هم با آنها پرینت بگیرم , ریبون آنها خشک نمیشود؟ کلا عمر مفید این ریبونها چند سال است؟
    2- کیفیت این پرینترها تا چه اندازه است ؟ مانند لیزری ها بی کیفیت است و یا همانند جوهر افشانهای فوتو , کیفیتی بالا دارد؟
    3- پرینتر اپسون P50 من جوهر دای بیس میتونستم توش استفاده کنم و من از دابلیو استفاده میکردم
    جوهر های پیگمنت بیس بهشون نمیخورد , این جوهر دای بیس دابلیو (مارک WWW) همین که عکس را چاپ و در اتاق معمولی میزاشتیم
    بعد حدود یک ماه رنگهاش شروع به پاک شدن میکرد و کمرنگ و کمرنگ می شد(پایداری کم رنگ).... اما پرینترهای لیزری این مشکل را ندارند
    و ماندگاری چاپهای آنها , خیلی بالاست....
    حال سوال من این است که :
    این دسته از پرینترها (تصعید رنگ یا Dye -Sub... ) عمر مفید و ماندگاری چاپشان تا چه اندازه است؟ آیا رنگهای آن پایداری کمی در برابر نور وحرارت دارند؟
    و یا مثل لیزری ها و جوهرهای پیگمنت بیس , ماندگاری بالایی دارند؟

4- بهترین برند و مدل از این دسته پرینترها (تصعید رنگ یا Dye-Sub ...) که بهترین کیفیت برای چاپ عکس و بالاترین رزولوشن را دارد (برای سایز 10 در 15)
    بی زحمت معرفی میکنید , و کمی در باره امکانات , دی پی آی , رزولوشن و .... آن توضیح میدهید؟

5- حدودا با قیمت کاغذ و ریبون در این تاریخ (17-11-93) با دلار 3500 تومان به نظر دوستان , چاپ یک عکس 10 در 15 , چه قیمت در می آید؟
    و قیمت هر بسته کاغذ با هر ریبون که برای چاپ آن مقدار کاغذ کفایت میکند , چند می باشد؟ کلا هر ریبون چند کاغذ پرینت میگید؟ بسته کاغذ ها چند تاییست؟

پ.ن: یک سری پرینترهای جدید تبلیغشان را در اینترنت دیدم که از کاغذهای ZINK یا Zero Ink استفاده میکرد :
    این پرینترها وارد ایران شده؟
    دیگر نیاز به ریبون مثل تصعید رنگها ندارند؟
    کیفیت چاپ آنها تا چه اندازه اسـت؟
    ماندگاری بالا دارند؟...
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان کسی جوابی نداره؟
    فقط میخوام ببینم کاغذ و ریبون این پرینترها مثل جوهر افشانها
    خشک میشن و باید هفته ای حداقل یک پرینت بگیریم یا خیر
    مثل لیزیری ها یک سال هم روشن نشن , مشکلی براشون
    پیش نمیاد ؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
    دوستان کسی جوابی نداره؟
    فقط میخوام ببینم کاغذ و ریبون این پرینترها مثل جوهر افشانها
    خشک میشن و باید هفته ای حداقل یک پرینت بگیریم یا خیر
    مثل لیزیری ها یک سال هم روشن نشن , مشکلی براشون
    پیش نمیاد ؟
    سلام
    احتیاجی به پرینت هر هفته ای نیست.
    ben163s و sina1359 تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین