صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
Like Tree5تشکر

موضوع: Epson R290

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Epson R290

سلام دوستان

من اخیرا یه R290 خریدم، بعد از اینکه حدود 30 تا پرینت گرفتم
    چراغ وسطیش روشن شده و دیگه پرینت نمیگیره،
    در ضمن پرینترم تانک داره و دکمه ریست رو هم چندین بار زدم
    ولی بازم فرقی نداره،
    لطفا راهنمایی کنید.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض پاسخ: مشکل R290

سلام دوست عزيز
    اين مشكل در پرينتر هاي داراي تانك معموله و راه حل اون هم ساده است.
    راه حل در مورد پرينترهايي كاربرد داره كه تانك خارج از پرينتر قرار گرفته و با لوله به كيت كارتريج داخل پرينتر وصل ميشه.
    كليد كاغذ كش رو چند بار بزنيد تا كارتريج بياد و وسط سوراخ بزرگ سمت راست روي پرينتر قرار بگيره تا بتونيد به كارتريج ها دسترسي داشته باشيد.
    روي كارتريج ها تون (جايي كه كارتريج داخل پرينتر قرار گرفته) يه همچين چيزي وجود داره:

شما بايد جايي رو كه با فلش قرمز نشون داده شده به مدت 4-5 ثانيه فشار بديد و نگه داريد همونطور كه تو عكس مشخصه اون ضامن از محل فلش آبي مي تونه يه كم جابجا بشه.
    بعد از 4-5 ثانيه كه ولش كرديد معمولا مشكل حل ميشه.
    موفق باشيد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

در مورد r290 بگم که اگه مشکل با ریست کردن همون طوری که moonlight4u عزیز گفتن حل نشد، 2 دلیل ممکنه وجود داشته باشه. 1 اینکه چیپ تانک سوخته باشه و دیگه ریست نشه . 2 اینکه کرییج توی مدل r290 یخ مشکل اساسی داره که یه فضای خالی بین تانک ومحفظه ای که تانک درونش قرار میگیره(همون کرییج) که یه نمد یا یه پد به قطر 2 یا 3 میلیمتر و طول 4 سانتیمتر باید توی فضای پشتی کارتریج بزارید تا اون فضای خالی رو بپوشونه و چیپ کارتریج یا تانک بتونه با قسمتی که این با این چیپ تماس داره به خوبی به هم اتصال داشته باشند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست من سلام
    منم پرینتر R290 داشتم و مجبور شدم بزارمش کنار و در حال حاضر از لیبل ساز استفاده می کنم وخیلی هم راضی ام و اصلا نیازی به پرینتر هم ندارد.
    اینم آدرس سایتشه : http://www.CDM.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یک پرینتر r295 خریدم . میخواستم ببینم که فقط همون پرینتر برای چاپ کافیه یا تانک هم باید داشته باشیم؟؟ داخل پرینتر 6 تا کارتریج رنگها رو گذاشته.فقط باید وصل کنیم به کامپیوتر با یو اس بی و چاپ کنیم؟؟

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

پیش فرض مشکل با r290

با سلام
    من یه اپسون r290 دارم با تانک جوهر. از همون روز اول مشکل ابی زدن رو داره روی هر نوع کاغذ مثل a4 معمولی ویا کوتد یا فوتو . مگر این که مقدار ابی رو قبل از پرینت کم کنم. می خواستم بدانم همه r290 ها این طوری هستند یا به خاطر تانک این طوری است .:(

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

پیش فرض پاسخ: مشکل با r290

این مشکل مال پرینتر شماست ببرینش جایی که پمپ را نصب کردن!!
    behrang 2 تشکر می‌کند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام دوست عزيز
    پرينتر من هم بعد از مدتي كار كردن دچار مشكلي مشابه شده بود و رنگ مشكي رو نمي زد و مجبور شدم هدش رو عوض كنم (كل سيستم تانك رو) و الان مشكلي نداره.
    براي اينكه مطمئن بشيد پرينترتون مشكل داره با كيفيت هاي مختلف تستش كنيد (best. ...)
    head cleaning رو هم امتحان كنيد.
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با تشکر
    البته باید بگم که پرینترم مشکلی مثل خط دار زدن و یا نزدن یک رنگ را ندارد و بسیار عالی پرینت می گیرد منتها
    سایه ها و رنگ خاکستری را آبی تیره پرینت میگیرد .مثلا اگر یک عکس سفید سیاه رو در حالت شش رنگ پرینت بگیرم آبی تحویلم میده ..!
    آیا ممکنه عیب از کاغذ باشد چون وقتی یک عکس رو پرینت میگیرم و چند روز بعد وقتی اون عکس رو دوباره می بینم سایه های ابی از بین رفته و رنگ ها به ان چیزی که در مانیتور بوده نزدیک شده اند.

كاربر همراه DorDanI آواتار ها
    تشکر کرده
    556

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با تشکر
    البته باید بگم که پرینترم مشکلی مثل خط دار زدن و یا نزدن یک رنگ را ندارد و بسیار عالی پرینت می گیرد منتها
    سایه ها و رنگ خاکستری را آبی تیره پرینت میگیرد .مثلا اگر یک عکس سفید سیاه رو در حالت شش رنگ پرینت بگیرم آبی تحویلم میده ..!
    آیا ممکنه عیب از کاغذ باشد چون وقتی یک عکس رو پرینت میگیرم و چند روز بعد وقتی اون عکس رو دوباره می بینم سایه های ابی از بین رفته و رنگ ها به ان چیزی که در مانیتور بوده نزدیک شده اند.
    سلام دوست عزیز

این مشکل در اکثر پرینت ها به وجود می آید و دلیل آن بیشتر نرسیدن یک رنگ از چیپ ها به روی کاغذ می باشد که کاغذ تا حدودی هم در این موضوع موثر است
    شما در تنظیمات نازل چک رو روی یک کاغذ Plain paper انجام بدهیم اگر تمام رنگ ها به طور کامل ردیف نبودند مشکل را پیدا کردید .. حال با استفاده از گزینه Head cleaning می توانید رنگ ها را ردیف کنید البته تکرار زیاد باعث هدر رفتن جوهر میشود این عمل باعث می شود که خط خطی شدن عکس از بین می رود و سایه ها و دیگر جزییات در صورت تنظیم Photo یا Photo RPM در پروفایل رنگ دستگاه بهترین نتیجه را خواهید داشت.
    behrang 2 تشکر می‌کند.
    محمد دردانی
    Nikon D7100 + Nikon AF-S DX NIKKOR 18-140mm F/3.5-5.6G ED VR Lens +tripod fancier و دیگر هیچ

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین