صفحه 129 از 141 نخستنخست ... 29 79 119 125 126 127 128 129 130 131 132 133 139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    خیر .من تجربه ای ندارم.
    برای تست میتونید یک رنگ رو از اوجینال سری ال بریزید و در طول مدتی اون رو زیر نظر بگیرید و رفتارشو بسنجید برای مسائلی مثل نازل گرفتگی....
    پرینتر های 6 رنگ اپسون همگی دارای جوهر دای هستند که نسبت به یووی و رطوبت مقاوم نیستند.اگه رنگ پریدگی برای شما مهمه،پرینتر های آ3 8 رنگ اپسون انتخاب مناسبی هست به شرط استفاده از کارتریج های اورجینال.متاسفانه داشتن کیفیت بالا در پرینتر های جوهر افشان گرون تموم میشه....
    اون اسپری هم احتمالا لمینیت مایع است که روی سطح کار اسپری میشه.متاسفانه تجربه ای در این مورد ندارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ef_3pehr نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون
    میخواستم بدونم آیا شما تاحالا تجربه ی استفاده از جوهر اورجینال سری L در 1410 رو داشتید یا نه؟ چون من با ماد ایران صحبت کردم مسولش میگفت حق انتخاب با خودته ولی ما پیشنهاد نمیکنیم.
    بحث من فقط حل مشکل رنگ پریدگی بعد از پرینت هستش که بتونم حلش کنم.
    شنیدم بعضی ها با اسپری بعد از پرینت گرفتن میان و عکسشون رو آنتی یووی میکنن این صحت داره ؟
    behrang 2

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    پرینتر شما از جوهر پیگمنت که کیفیت بالا داره استفاده میکنه.این جوهر با اب خوردگی خراب نمیشه و نسبت به یووی مقاومه.در صورت استفاده از جوهر فله ای که دای هستند کیفیت چاپ پایین می یاد .ولی مشکلی ایجاد نمیکنه.من خودم پرینتری دارم که از همین نوع جوهر استفاده میکنه.براش کارتریج شارژی گرفتم با جوهر دای .تا حالا مشکلی نداشته.
    پرینتر شما دستگاه ارزنده ای هست.به علت استفاده از جوهر پیگمنت فابریک اپسون حواستون باشه که مدام با اون چاپ کنید و از خوابیدن اون برای چند روز جلوگیری کنید.پرینتر شما از هد های جدید اپسون استفاده می کنه .این هد ها سریعتر و بزرگتر هستند و چاپ با سرعت بالاتری دارن طوری که اپسون به این سری لقب کشنده پرینتر های لیزری رو داده برای تست هم که خیالتون راحت بشه میتونید یکی از کاتریج های شارژی رو با جوهر فله پر کنید و دز طی مدتی اون رنگ رو از نظر نازل گرفتگی زیر نظر بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsabzei نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه پرینتر 4کاره اپسون مدل WF-7610 گرفتم که سایز A3 هست و دورو میزنه؟
    همچنین کارتریج قابل شارژ هم گرفتم فقط تو خرید جوهر موندم ... پیاما رو خوندم کمی ترسیدم.
    پیشنهاد شما چیه؟
    behrang 2

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

سلام
    من هم همین سوال مشابه شما رو در این فروم مطرح کردم ولی هیچ کس هیچ پاسخی نداد یعنی از این سایت من هر سوالی پرسیدم هیچ کس جواب نمیده . لذا دوست ندارم شما هم مثل من دلسرد بشین
    من این کار رو انجام دادم یعنی بعد از اینکه کلی سوال پرسیدم و کسی جواب نداد این ریسک و انجام دادم .
    اصلا از جوهر سری ال در 1410 استفاده نکنید .
    جوهر ال 800 از نوع دای هست ولی جوهر 1410 بیشتر به پیگمنت نزدیکه یعنی جوهر کلاریا اپسون که ماندگاری بالایی هم دارد ترکیبی بین دای و پیگمنت داره . استفاده از جوهر ال 800 به دستگاه اسیب میزنه و رنگ ال 800 مخصوصا مجینتا و رنگ زردش خیلی کمرنگتر از جوهر های اصلی اپسون هست با چاپ عکس صورت یعنی رنگ پوست و رنگ زرد و نارنجی و قهوه ای روشن دچار مشکل می شوید .
    اینترنت سرچ کنید جوهر پیگمنت لیتری خوب برای 1410 وجود داره در دنیا می تونید انلاین تهیه کنید
    behrang 2 تشکر می‌کند.
    امیر حسین.پ

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

یک پرینتر T50 داشتم که متاسفانه چند وقت قبل خراب شد
    حالا قصد خرید l800 دارم
    ایا جوهر های یک لیتری که برای t50 خریدم در l800 iهم قابل استفاده هست؟
    اگر از جوهر غیرمادیران استفاده کنم گارانتی لغو میشه تو مخزن l800????????
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

خود پرینتر شما این مریت و داره که میتونید جوهر اورجینال اپسون که هر رنگ هفتاد سی سی به قیمت سی تومن هست استفاده کنید و خیلی خوبه و سراغه هیچ جوهری نرسد. چون پروفایل دستگاه شما با این رنگ کالیبره شده
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    امیر حسین.پ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من یک پرینتر wf-7610 epson خریدم... متاسفانه ایران که هیچ تو کشورهای اطراف هم نبود از سوئد گرفتم ... هد این پرینتر از سری جدید precision core هستش که سرعت واقعا بالایی تو چاپ داره و در عین حال از کیفیت فوق العاده ای هم برخورداره... اگه کسی تو کار واردات یا نه امکانش رو داره بهتره این سری جدید واقعا پاش به ایران باز بشه ... متاسفانه ما هنوز از پرینترهای رده پایین و قدیمی اپسون استفاده میکنیم که موندم از کجا میارن... باید با wf-7610 کار کنید تا قشنگ احساس کنید تفاوت پرینتر رو...
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ممنون از راهنماییتون جناب behrang 2 ... متاسفانه من حماقت کردم و از جوهر گاما برای پرینترم که مدلش wf-7610 بود استفاده کردم و جوری این پرینتر هدش گرفت با اینکه هدش از جوهرهای پیکمنت ساپورت میکنه که دیگه یک قطره جوهر هم ازش رد نمیشد... حتی کارتریج اصلی اپسون هم میذاشتم دیگه کار نمیکرد... واقعا مصیبت کشیدم تا درستش کردم... الان جوهر اینک تک میریزم که واقعا عالیه ... شده 7روز پرینت نکردم اما هدش نگرفته ...
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

تو یکجایی خونده بودم هر روز با پرینتر جوهرافشانتون از صفحه گوگل یک پرینت بگیرید ...
    استفاده از جوهر خوب و این حرکت تضمین سلامت هد پرینترتون میشه ...
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا lord57 آواتار ها
    تشکر کرده
    23

با سلام خدمت دوستان

یک پرینتر 1410 اپسون نو خریدم اما تو همه عکس ها به جای سیاه سبز تیره میزنه از دوستان کسی به این مشکل برخورده ؟ مخصوصا در عکسهای سیاه و سفید مشکی متمایل به سبزه تیره هستش !
    Photography helps people to see

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط lord57 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

یک پرینتر 1410 اپسون نو خریدم اما تو همه عکس ها به جای سیاه سبز تیره میزنه از دوستان کسی به این مشکل برخورده ؟ مخصوصا در عکسهای سیاه و سفید مشکی متمایل به سبزه تیره هستش !
    سلام
    در تصاویر سیاه و سفید اگر تنظیمات پرینتر را روی grayscal (اگر درست نوشته باشم) قرار دهید این مشکل حل میشود.
    اما در تصاویر رنگی راه دقیقی نمیشناسم.
    behrang 2 تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3