صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: نظرتون راجع به Epson stylus photo r220 چيه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نظرتون راجع به Epson stylus photo r220 چيه؟

سلام به دوستان عزيز
    كسي اين پرينتر رو داره؟ كارش چطوره ؟ جوهر خورش چطوريه؟
    راستش من دنبال يه پرينتر ارزون و با كيفيت ميگردم (ارزون منظورم مصرف جوهرش هم هست)
    برام داشتن Lcd و چاپ روي Cd و خوندن از كارت حافظه هم مهم نيست. كسي پيشنهاد بهتري داره؟
    قيمتش و محل تهيه اش رو هم اگه بگين كه ديگه نور علي نوره.
    ممنون.
    ‍Nikon D70s + AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: نظرتون راجع به Epson stylus photo r220 چيه؟

سلام
    اين مدل رو من حدودا 4 ماهي ميشه كه دارم و تا بحال مشكلي نداشته و از كيفيتش هم راضيم.من كلا از پرينتر هاي جوهر افشان خاطره خوبي نداشتم (بخاطر گرون بودن هزينه مصرفي وقيمت بالاي كارتريج هاي اوريجينال)
    قديما يه اچ پي داشتم كه به علت گرون بودن كارتريج و مقرون بصرفه نبودن گذاشتمش كنار. چند بار هم هزينه كردم و شارژش كردم ولي اصلا جواب نداد يعني كلا بعد از شارژ چند برگ A4 اونم با كيفيت افتضاح چيزي عايدم نشد.
    اين بود كه در اون زمان از چيزي بنام شارژ كارتريج متنفر شدم البته الان رو نمي دونم.
    تا اينكه تو نمايشگاه الكامپ سيستمي رو ديدم كه مخزن جوهر اون در بيرون پرينتر قرار داشت (يه چيز شايد من در آوردي ولي باحال) اين مخزن توسط شيلنگ فلتي كه 6 تا شيلنگ باريك متصل بهم لاستيكي به پرينتر وصل ميشه و هر رنگي يه درپوش داره كه با كم شدن سطح هر رنگ ميشه درپوش رو برداشت و جوهر رو مستقيما درون مخزن مورد نظر ريخت. ظاهرا اين مخزن و متعلقاتش بر روي مدل هاي خاصي نصب ميشه كه r220 هم جزو اوناست.
    خلاصه اون موقع من اين پرينتر رو دقيقا يادم نيست ولي حدود 110-120 تومان خريدم با يكسال به اصطلاح گارانتي ماديران و مخزن مورد نظر رو 80 تومان همراه با جوهرش كه درون مخزن پر بود. كارتريج هاي اوريجينالش رو هنوز استفاده نكردم و با همون مخزن حدود 500 برگ 10x15 با كيفيت عالي چاپ كردم. بعدش يكي دوتا از رنگهام داشت تموم ميشد كه رفتم يه سري كامل جوهر خريدم و به درون مخزن ريختم. كيفيت همان كيفيت قبل و همچنان عالي است و فرق محسوصي نكرد جز بر روي يك نوع كاغذ HP .ضمنا جوهر اوليه مخزن كه خريداري ميشه فكر كنم هر رنگي 50 سي سي بود حدودا. واما
    قيمت هر رنگ 100 cc آن پنج هزار تومان بود كه بعبارتي 6 رنگ آن 30 تومان آب مي خورد. قيمت 200 cc ان 6 رنگش شد 54 هزار تومان كه نسبت به 100 cc در مجموع 6 تومان ارزانتر مي افتاد. اگر هم بخواهي از هر رنگي يك ليتر بگيري فكر كنم ليتري 40 تومان بود. من خودم 200 سي سي گرفتم
    مشخصات اين پرينتر هم كه در لينك پايين هست و نياز به توضيح خاصي نداره و واضحه Up to 5760* x 1440dpi
    من بيشتر با اين مخزن حال كردم تا خود پرينتر ولي تا اينجا كه پرينتر بدي نبوده و كاملا راضيم ازش. البته براي من بشخصه امكانات ثانويه يه پرينتر كه قيمت اونو بشدت بالا مي بره به هيچ عنوان مهم نيست.
    اگر هم دوست داشتيد يه عكس از اين بندو بساط ميگيرم تو همين تاپيك قرار ميدم
    راستي يادم افتاد بگم كه رو CD هم پرينت ميگيره
    http://www.epson.co.uk/products/inkj...Photo_R220.htm
    بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

آقا بهنام عزيز به خاطر جوابتون ممنونم.
    اگه ممكن باشه عكس اون مخزن رو بگذاريد خيلي عاليه. خبر نداريد از كجا ميشه تهيه اش كرد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

من هم پرينتر و هم مخزن رو از بازار كامپيوتر ايران طبقه سوم نمايندگي ماديران گرفتم.
    اگر خواستي از اونجا خريد كني سعي كن از اونجا كاغذ نخري كه گرون ميده.براي بقيه موارد هم سعي كن تخفيف بگيري
    اينم عكس

بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

آقا بهنام باز هم ممنون
    شماره تلفن فروشگاه ماديران بازار ايران رو داري؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud نمایش پست ها
    آقا بهنام باز هم ممنون
    شماره تلفن فروشگاه ماديران بازار ايران رو داري؟
    طبقه سوم واحد 308 مير كامپيوتر
    تلفن
    25-8923922
    8809298
    8806448
    بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

قيمت كارتريج هاي اوريجينال اين پرينتر رو داريد؟ يعني ميخوام بدونم اگه من اين مخزن رو بگيرم چقدر نسبت به كارتريج هاي اوريجينال صرفه اقتصادي داره؟ رنگ با كيفيت راحت تو بازار پيدا ميشه؟
    راستي قيمت گرفتم پرينتر رو ميگه 130 مخزن هم 85

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

عجب. پس يا كمي گرون كرده يا پشت تلفون قيمت رو بالا داده.
    متاسفانه قيمت كارتريج هاي اوريجينال رو ندارم ولي اگر كار پرينت زياد داريد 100% مخزن بصرفه است. شما 200 سي سي از هررنگ روميخريد بقيمت 54 تومان بعبارتي مجموعا 1.2 ليتر. ضمنا در اين صورت شما هر رنگي رو كه زودتر از بقيه داره تموم ميشه يا بيشتر مصرف داريد رو ميخريد و به مخزن ميريزيد اما كارتريج اوريجينال..... من فكر ميكنم كه كارتريج هاي اوريجينال هم يه چيزي تو همين مايه ها قيمت دارند شايد هم گرانتر ولي با حجم خيلي كم. فكر كنم 20 سي سي هم نباشه
    بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر جديد اسرار آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fz20 نمایش پست ها
    عجب. پس يا كمي گرون كرده يا پشت تلفون قيمت رو بالا داده.
    متاسفانه قيمت كارتريج هاي اوريجينال رو ندارم ولي اگر كار پرينت زياد داريد 100% مخزن بصرفه است. شما 200 سي سي از هررنگ روميخريد بقيمت 54 تومان بعبارتي مجموعا 1.2 ليتر. ضمنا در اين صورت شما هر رنگي رو كه زودتر از بقيه داره تموم ميشه يا بيشتر مصرف داريد رو ميخريد و به مخزن ميريزيد اما كارتريج اوريجينال..... من فكر ميكنم كه كارتريج هاي اوريجينال هم يه چيزي تو همين مايه ها قيمت دارند شايد هم گرانتر ولي با حجم خيلي كم. فكر كنم 20 سي سي هم نباشه
    قیمت کاتریج رنگیش 15 هزار تومان و مشکیش 12.500 اصلی

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

Smile پاسخ: نظرتون راجع به Epson stylus photo r220 چيه؟

lمن هم این پرینتر را دارم حدود ۲ سالی هست خیلی هم ازش راضیم. ولی این تانکر ها را ندیده بودم. اقا بهنام خیلی ممنون از راهنمایتان من هم این تانک ها را می روم بخرم.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین