صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 1 تا 30 ، از مجموع ‍192 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 5,543
    Sunday 17 July 2016, 20:07 برو به آخرین پست
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : مقررات انجمن خريد و فروش تجهيزات عكاسي

    Started by M.Mobin‏, Thursday 21 January 2016 10:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,901
    Saturday 16 July 2016, 14:13 برو به آخرین پست
  1. 16-35f4

    Started by morteza khademy‏, Wednesday 3 July 2019 17:34
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 294
    Wednesday 9 October 2019, 19:27 برو به آخرین پست
  2. canon700d 18-55. 55-250 stm

    Started by kiyan‏, Friday 27 April 2018 15:58
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 549
    Wednesday 9 May 2018, 17:15 برو به آخرین پست
  3. Tamron 24-70 f2.8 vc

    Started by lamagra‏, Tuesday 30 April 2019 23:32
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 195
    Thursday 2 May 2019, 05:50 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 647
    Thursday 7 June 2018, 15:46 برو به آخرین پست
  4. بند شانه آویز سه پایه

    Started by alonebaby‏, Wednesday 21 August 2019 13:47
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 129
    Wednesday 21 August 2019, 13:47 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 276
    Sunday 1 April 2018, 11:20 برو به آخرین پست
  5. حلقه‌ی تبدیل لنزهای کنون به Sony E

    Started by Zachari‏, Thursday 21 March 2019 20:09
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 239
    Thursday 21 March 2019, 20:09 برو به آخرین پست
  6. خريد بيوتي ديش و deep umbrella

    Started by parsa_ut‏, Monday 10 September 2018 16:01
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 245
    Sunday 23 September 2018, 09:13 برو به آخرین پست
  7. خريدار nikon d810 تمييز و كم كاركرد

    Started by milad_iut‏, Wednesday 28 March 2018 00:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 256
    Wednesday 28 March 2018, 00:21 برو به آخرین پست
  8. خريدار تجهيزات دوربين لارج فرمت

    Started by ahmad.abaee‏, Tuesday 3 July 2018 19:41
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 346
    Tuesday 3 July 2018, 19:41 برو به آخرین پست
  9. خريدار نيكون d810يا d750

    Started by milad_iut‏, Sunday 2 September 2018 09:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 186
    Sunday 2 September 2018, 09:04 برو به آخرین پست
  10. خرید دوربین 7200 یا 7100 بعلاوه لنز واید

    Started by Castlevania‏, Tuesday 4 September 2018 23:26
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 201
    Tuesday 4 September 2018, 23:26 برو به آخرین پست
  11. خرید لنز helios 85mm f1.5

    Started by عليرضا٦٧‏, Thursday 9 August 2018 18:08
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 222
    Thursday 9 August 2018, 18:08 برو به آخرین پست
  12. خریدار 10-18 کنن

    Started by Mehrdad-PL‏, Thursday 5 April 2018 23:37
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 279
    Saturday 14 April 2018, 23:26 برو به آخرین پست
  13. خریدار 70-200 نیکون vr2 و یا fl ed vr

    Started by kato‏, Friday 6 April 2018 12:52
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 349
    Friday 13 April 2018, 13:20 برو به آخرین پست
  14. خریدار canon 18-135 stm

    Started by MAHosseini‏, Sunday 12 August 2018 12:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 231
    Sunday 12 August 2018, 12:31 برو به آخرین پست
  15. خریدار Samyang 14mm F/2.8 IF ED MC Aspherical lens

    Started by Mehran Fani‏, Monday 19 March 2018 00:59
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 554
    Monday 19 March 2018, 00:59 برو به آخرین پست
  16. خریدار اسکنر نگاتیو و اسلاید

    Started by Zachari‏, Wednesday 4 April 2018 10:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 299
    Wednesday 4 April 2018, 10:24 برو به آخرین پست
  17. خریدار حافظه CF

    Started by DELL‏, Sunday 2 December 2018 20:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 204
    Sunday 2 December 2018, 20:04 برو به آخرین پست
  18. خریدار دوربین برای عکاسی شخصی

    Started by sewda‏, Sunday 8 July 2018 22:47
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 354
    Monday 9 July 2018, 03:18 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 337
    Monday 9 April 2018, 13:56 برو به آخرین پست
  19. Thumbs up خریدار دوربین نیکون و کنون

    Started by elnazaghili‏, Thursday 16 August 2018 17:56
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 289
    Thursday 16 August 2018, 23:12 برو به آخرین پست
  20. خریدار فلش 430EXII کانن

    Started by alonebaby‏, Friday 26 October 2018 13:44
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 235
    Friday 26 October 2018, 13:44 برو به آخرین پست
  21. خریدار فون (پرده) عکاسی

    Started by Shaahaab‏, Friday 8 June 2018 19:48
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 253
    Friday 8 June 2018, 19:48 برو به آخرین پست
  22. خریدار لنز sigma 100_400 C مانت کانن

    Started by Hamed Ziyaei‏, Tuesday 25 September 2018 17:25
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 174
    Tuesday 25 September 2018, 17:25 برو به آخرین پست
  23. خریدار لنز sigma 35 f1.4 ART مانت کانن

    Started by Hamed Ziyaei‏, Tuesday 25 September 2018 11:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 157
    Tuesday 25 September 2018, 11:21 برو به آخرین پست
  24. خریدار لنز Sony یا زایس باتیس

    Started by kiavash‏, Monday 4 February 2019 18:33
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 182
    Wednesday 6 February 2019, 11:08 برو به آخرین پست
  25. خریدار لنز سونی مانتE

    Started by kiavash‏, Sunday 22 July 2018 17:13
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 321
    Sunday 9 September 2018, 22:20 برو به آخرین پست
  26. خریدار لنز نیکون 200mm f2 VR2

    Started by A.hoseinpour‏, Saturday 21 July 2018 15:47
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 237
    Saturday 21 July 2018, 15:47 برو به آخرین پست
  27. خریدار لنز واید نیکون

    Started by farshad.s‏, Wednesday 18 July 2018 18:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 268
    Wednesday 18 July 2018, 18:21 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •