صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 150 ، از مجموع ‍203 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

  1. فروش دوربین (d750) و لنز واید نیکون (35-16)

    Started by M-Ghanbari‏, Friday 30 November 2018 13:49
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 458
    Sunday 2 December 2018, 11:04 برو به آخرین پست
  2. خریدار 10-18 کنن

    Started by Mehrdad-PL‏, Thursday 5 April 2018 22:37
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 310
    Saturday 14 April 2018, 22:26 برو به آخرین پست
  3. خریدار 70-200 نیکون vr2 و یا fl ed vr

    Started by kato‏, Friday 6 April 2018 11:52
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 399
    Friday 13 April 2018, 12:20 برو به آخرین پست
  4. فروش لنز Nikon 24-120 f4

    Started by barca007‏, Thursday 5 April 2018 10:23
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 447
    Sunday 15 April 2018, 13:32 برو به آخرین پست
  5. فروش tokina 11-16 version 1

    Started by aminmona‏, Thursday 27 September 2018 01:20
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 347
    Sunday 7 October 2018, 00:48 برو به آخرین پست
  6. فروش لنز Sigma 20mm f/1.4 DG HSM Art Lens for nikon

    Started by M-ESMAILZADEH‏, Monday 4 November 2019 18:45
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 222
    Monday 11 November 2019, 15:59 برو به آخرین پست
  7. فروش تبدیل Sony LA-EA1

    Started by mostafa_1366‏, Friday 20 April 2018 17:55
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 307
    Friday 20 April 2018, 17:55 برو به آخرین پست
  8. فروش گیمبال Ronin m

    Started by sherlockHolmes‏, Wednesday 23 May 2018 20:48
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 340
    Wednesday 23 May 2018, 20:48 برو به آخرین پست
  9. خریدار اسکنر نگاتیو و اسلاید

    Started by Zachari‏, Wednesday 4 April 2018 09:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 344
    Wednesday 4 April 2018, 09:24 برو به آخرین پست
  10. خریدار canon 18-135 stm

    Started by MAHosseini‏, Sunday 12 August 2018 11:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 253
    Sunday 12 August 2018, 11:31 برو به آخرین پست
  11. فروش فلاش و لوازم آتلیه عکاسی

    Started by Walkman‏, Sunday 22 April 2018 20:32
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 413
    Sunday 22 April 2018, 20:32 برو به آخرین پست
  12. فیلتر پولاریزه، UV و کوکین مربعی

    Started by kaveh.shahab‏, Tuesday 22 May 2018 23:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 313
    Tuesday 22 May 2018, 23:22 برو به آخرین پست
  13. خريدار تجهيزات دوربين لارج فرمت

    Started by ahmad.abaee‏, Tuesday 3 July 2018 18:41
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 377
    Tuesday 3 July 2018, 18:41 برو به آخرین پست
  14. فروش سه شاخه هد استودیویی

    Started by M.Kazemi‏, Friday 6 July 2018 00:33
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 308
    Friday 6 July 2018, 00:33 برو به آخرین پست
  15. خریدار لنز واید نیکون

    Started by farshad.s‏, Wednesday 18 July 2018 17:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 293
    Wednesday 18 July 2018, 17:21 برو به آخرین پست
  16. خریدار لنز نیکون 200mm f2 VR2

    Started by A.hoseinpour‏, Saturday 21 July 2018 14:47
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 272
    Saturday 21 July 2018, 14:47 برو به آخرین پست
  17. خرید لنز helios 85mm f1.5

    Started by عليرضا٦٧‏, Thursday 9 August 2018 17:08
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 251
    Thursday 9 August 2018, 17:08 برو به آخرین پست
  18. خریدار حافظه CF

    Started by DELL‏, Sunday 2 December 2018 19:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 241
    Sunday 2 December 2018, 19:04 برو به آخرین پست
  19. فروش کواد کوپتر مویک ایر کمبو

    Started by ssobhdel‏, Wednesday 19 December 2018 10:43
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 296
    Wednesday 19 December 2018, 10:43 برو به آخرین پست
  20. فروش لنز

    Started by foroughi‏, Monday 4 March 2019 00:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 343
    Monday 4 March 2019, 00:31 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 277
    Sunday 6 January 2019, 08:57 برو به آخرین پست
  21. فروش دوربین فوجی به همراه دو لنز

    Started by diamont‏, Monday 14 January 2019 16:44
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 355
    Monday 14 January 2019, 16:44 برو به آخرین پست
  22. Arrow فروش لنز ماکرو Nikon 105mm f/2.8 VR

    Started by pyan‏, Wednesday 13 March 2019 12:42
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 299
    Wednesday 13 March 2019, 12:42 برو به آخرین پست
  23. فروش لنز نیکون NIKON 35 mm AF-S F1.8

    Started by barca007‏, Thursday 24 January 2019 23:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 309
    Thursday 24 January 2019, 23:24 برو به آخرین پست
  24. فروش لنز نیکون Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR

    Started by barca007‏, Thursday 24 January 2019 15:15
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 303
    Thursday 24 January 2019, 15:15 برو به آخرین پست
  25. فروش لنز کنون برای فوجی فیلم

    Started by KHAKSAR‏, Friday 25 January 2019 18:30
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 293
    Friday 25 January 2019, 18:30 برو به آخرین پست
  26. فروش ۸-۱۵ نیکون آکبند

    Started by nadersharp‏, Saturday 26 January 2019 09:05
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 223
    Saturday 26 January 2019, 09:05 برو به آخرین پست
  27. فروش فلاش متر sekonic l-478dr تاچ اسکرین

    Started by r0otsharp‏, Sunday 3 February 2019 14:02
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 219
    Sunday 3 February 2019, 14:02 برو به آخرین پست
  28. فلاش حرفه ای الینکروم سوئیس مدل FRX 400

    Started by aliakbar‏, Thursday 14 February 2019 10:15
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 226
    Thursday 14 February 2019, 10:15 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 231
    Friday 8 March 2019, 14:38 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •