نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree5تشکر
  • 1 Post By bshy
  • 1 Post By saber.pix
  • 1 Post By dialup
  • 1 Post By bshy
  • 1 Post By bshy

موضوع: فروش SONY A6500 به علاوه ی لنزهای پنجاه و 16/70

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض فروش SONY A6500 به علاوه ی لنزهای پنجاه و 16/70

Sony a6500 با کیت لنز 16-70 f4 . یک ماه پیش خریدم. استفاده ی خیلی کمی کردم. قیمت پیشنهادی بالاتر از نه و نیم میلیون. این لنز و دوربین در واقع به صورت کیت خریداری شده و تنها بدنه و یا تنها لنز به فروش نمیرسه.
    لنز سونی 50 f1.8 تا امروز باز نشده بود. امروز فقط و فقط یک عکس گرفتم . قیمت پیشنهادی بالاتر از یک و پانصد
    فیلتر یو وی و چهار عدد ND برای لنز 50 . قیمت پیشنهادی صد و پنجاه هزار تومن.
    در صورت خرید بدنه و دوتا لنز این فیلترها و و قلم و پارچه های نظافت دوربین رایگان هست
    یک عدد لنز 18/55 کانون هم دارم که ده یازده سال پیش خریدم و از همون موقع خاک میخوره کمتر ده تا عکس باهاش گرفتم. قیمت این لنز رو نمیدونم و منتظر قیمت پیشنهادی هستم
    هیچ عجله ایی برای فروش ندارم . اگه به یکی از دوربین فروشی ها بفروشم ممکنه دویست سیصد هزار تومن ارزونتر از من برداره ولی قطعا حداقل بیست درصد روش میکشه. لنز 16/70 که اصلا تو بازار نیست و چندبار پیام بهم دادن که از کجا خریدم. برای همین قیمتها کاملا معقوله و کمتر از این قیمتها دوربین رو نگه میدارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام قیمت دوربین و لنز 16-70 نو از سایت افرنگ حدود 9700 میشه اگر بخواهید واقعا بفروشید به نظر خودتون چه قیمتی باید پیشنهاد داد؟
    لازم به ذکره که قیمت دوربینهای سونی تو ایران از اروپا خیلی ارزونتره و تقریبا معادل امریکا هست
    ممنون میشم
    saber.pix تشکر می‌کند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    670

نقل قول نوشته اصلی توسط bshy نمایش پست ها
    سلام قیمت دوربین و لنز 16-70 نو از سایت افرنگ حدود 9700 میشه اگر بخواهید واقعا بفروشید به نظر خودتون چه قیمتی باید پیشنهاد داد؟
    لازم به ذکره که قیمت دوربینهای سونی تو ایران از اروپا خیلی ارزونتره و تقریبا معادل امریکا هست
    ممنون میشم
    و معمولا هیچ مشتری نداره بازار دست دومش و کسی روی سونی سرمایه گذاری نمیکنه.
    bshy تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

.
    ویرایش توسط dialup : Wednesday 13 September 2017 در ساعت 21:54

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    و معمولا هیچ مشتری نداره بازار دست دومش و کسی روی سونی سرمایه گذاری نمیکنه.
    دوست عزیز خب گفتم حتی یک هزار تومن کمتر من حاظرم دوربینو نگهدارم
    خب فوقش نمیفروشم پیشاپیش ممنونم از نگرانیتون
    من موقع نوشتن قیمت پیشنهادی تخفیفات لازمو دادم. سایتهای فروش رو که معمولا ارزونتر از بازاره رو هم دیدم لنزها که نایابه اصلا نیست. بدنه هم قیمتش 5820 هست
    تنها دوربین و لنز کیت رو بالای دوازده میلیون خریدم و نه و نیم میفروشم . فاکتورها هم موجوده که به خریدار تحویل داده میشه
    saber.pix تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bshy نمایش پست ها
    ممنون میشم

نوع استفاده فرق میکنه شما هم که حرف مغازه دارا رو میزنید که اگه از جعبه باز شد میشه دست دوم و قیمتش باید اینقدر پایین بیاد
    مغازه دار اینا رو میگه که ارزونتر از من بخره و گرونتر از این قیمت بفروشه . الان افرنگ رو دیدم قیمت قمیت بدنه 5820 و لنز 3990 هست که 9810 میشه و اینکه لنز موجود نیست قبلا گفتم لنز به تنهایی الان مشتری داره
    تو سایت افرنگ لنز پنجاه هم 17995 هست که بازم موجود نیست تجربه ایی که از یه سایت دیگه داشتم اینه که محصولاتی که موجود نیست رو سفارش بدید قیمتش بالاتر از قیمت قید شده خواهد بود. الان فقط بدنه موجوده و فکر نکنم لنزها به راحتی گیر بیاد
    و اینکه من خودم فقط و فقط یک روز دوربین رو بردم بیرون و باهاش عکاسی کردم . لنز پنجاه رو هم فقط یک عکس باهاش گرفتم
    منم خب کمتر از این راضی نمیشم
    به هر حال این قیمتی هست که به نظر خودم کاملا عادلانه و معقوله. تحویل هم فقط تو تهرانه به هیچ وجه پست نمیشه

قیمت خرید من بالای دوازده میلیون برای دوربین و لنز کیت 16/70 بوده و لنز پنجاه رو هم یک و هفتصد خریدم . من تخفیفات لازمو دادم و اگه لنزها تو بازار موجود شد اگه قیمتش کمتر از قیمت پیشنهادی من بود به همین نسبت تخفیف میدم ولی تا وقتی موجود نیست قیمت پایه ی من قیمتی هست که خودم خریدم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط dialup نمایش پست ها
    نوع استفاده فرق میکنه شما هم که حرف مغازه دارا رو میزنید که اگه از جعبه باز شد میشه دست دوم و قیمتش باید اینقدر پایین بیاد
    مغازه دار اینا رو میگه که ارزونتر از من بخره و گرونتر از این قیمت بفروشه . الان افرنگ رو دیدم قیمت قمیت بدنه 5820 و لنز 3990 هست که 9810 میشه و اینکه لنز موجود نیست قبلا گفتم لنز به تنهایی الان مشتری داره
    تو سایت افرنگ لنز پنجاه هم 17995 هست که بازم موجود نیست تجربه ایی که از یه سایت دیگه داشتم اینه که محصولاتی که موجود نیست رو سفارش بدید قیمتش بالاتر از قیمت قید شده خواهد بود. الان فقط بدنه موجوده و فکر نکنم لنزها به راحتی گیر بیاد
    و اینکه من خودم فقط و فقط یک روز دوربین رو بردم بیرون و باهاش عکاسی کردم . لنز پنجاه رو هم فقط یک عکس باهاش گرفتم
    منم خب کمتر از این راضی نمیشم
    به هر حال این قیمتی هست که به نظر خودم کاملا عادلانه و معقوله. تحویل هم فقط تو تهرانه به هیچ وجه پست نمیشه

قیمت خرید من بالای دوازده میلیون برای دوربین و لنز کیت 16/70 بوده و لنز پنجاه رو هم یک و هفتصد خریدم . من تخفیفات لازمو دادم و اگه لنزها تو بازار موجود شد اگه قیمتش کمتر از قیمت پیشنهادی من بود به همین نسبت تخفیف میدم ولی تا وقتی موجود نیست قیمت پایه ی من قیمتی هست که خودم خریدم
    سلام مجدد
    این چیزی رو که من و دوستمون گفتیم واقعیت هست ولی جنس مال شما هست و اختیار قیمت با شماست. اگر خواستید به قیمت بفروشید من در خدمتم
    saber.pix تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

در ضمن من قیمت سایت رو گفتم الان من قیمت بادی 5450 هم دارم. بهتره در مورد دوربین دست دوم (حتی استفاده به عنوان جعبه باز) به خصوص موارد به جز نیکون و کانون هم یه تحقیق بفرمایید،
    saber.pix تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بدنه و لنز کیت 16-70 فروخته شد.
    لنز پنجاه و لنز کانون موجود هست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    60

درود. دوست عزیز فیلترهای ND چه مدل هستند؟ سایز دهانه آنها چنده؟