نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By Mehdi Rojaie
  • 2 Post By gilak

موضوع: نمايندگي canon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض نمايندگي canon

نمایندگی رسمی کانن تو ایران کجاست؟
    اینایی که میگن گارانتی خود کانن داره راست میگن؟
    ضمنا این دوربین های کانن که ساخت مالزی هستن مشکلی که ندارن؟!
    --------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد باتري NiMHسونی 2100 وشارژر خوبش قيمتي كه من گرفتم با اوني كه تو فاروم ها ميشنوم فرق داره.قيمتش چنده و من از تو پاساژ حافظ بگيرم بهتره يا خود جمهوري؟!
    مموري 128 هم چه ماركي خوبه و قيمتش چنده؟(CF)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

خيابان سهروردي شمالي - خيابان آپادانا ( خرمشهر ) - در اواسط آن طرف شمال بزرگ با رنگ قرمز آرم كنون را دارد .
    كاوه قرباني
    Canon EOS 40D + Canon Lens 17-85 mm + Canon EOS Digital Rebel (300D) + Canon Lens 18-55 + Canon Lens 100-300 mm
    Kaveh3727@gmail.com

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

اون نمايندگي كانون كه آقا كاوه ميگن شركت كانولاست كه نماينه ماشينهاي اداري كانونهُ نماينده لوازم عكاسي كانون شركت آفومار است: 20-2090715 چندين فروشگاه هم داره يكي توي بلواركشاورز٬ يكي توي تخت طاووس يكي توي ميرزاي شيرازي يكي هم روبروي پارك ساعي.

قيمت شارژر سوني با چهارتا ياطري 27 هزار تومانه نوع مجهز به ديسشارژر اون 30 تومنه

كارت حافظه هم از اون نوعي كه شما مي‌خواهيد دو مارك مشهور هست LEXAR , SANDISC غير از اونا هر چي بو ديگه خيلي با هم فرق ندارند البته الان كينگستون هست كه به نظر بد نمياد . فقط هرچي خريديد به سرعتش توجه كنيد كه به صورت مثلا 10X يه گوشه اي نوشته ميشه و يه مقدار كارت‌هاي سريع سرعت نوشتن وخواندن رو بهبود ميدن ( البته نه در تموم دوربين‌ها)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بعله درسته شركت آفومار نمايندگي كانن تو ايرانه . البته دوربين هاي كانن ساخت مالزي فقط ( البته تا اونجا كه من مي دونم ) . البته متاسفانه مثل اغلب نمايندگي هاي ديگه هيچ نوع كمكي بهتون نمي كنند . من محافظ لنزم خراب بود . نگاه كردند بهش و گفتند اين شامل گارانتي نمي شه ( حرف هميشگي ) و آدرس دادند كه ببر فلان جا تعمير كنند ( خارج از گارانتي ) . اونها بيشتر از يك ماه بهم وقت دادند . گفتند دوربين رو بذار و 40 روز بعد بيا تحويل بگير !!!‌
    تازه يكي تو شركت آفومار گفت اين كلا موتورش خرابه و صداي عجيبي مي ده !!! من هر چي گفتم بابا اين صدايي هست كه خودم رو دوربين گذاشتم كه موقع استارت بده قبول نمي كرد . اما تو اون شركت تعمير گفت موتورش هيچ ايرادي نداره .
    به هر حال قصد من خراب كردن اين شركت نيست و اين وضع اغلب نمايندگيها تو كشور ماست .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation سؤال از دوستان

سلام
    خواهشا کمکم کنید.من می خوام فیلم دوربین canon مدل dc22 ( که دی وی دی خور هستش ) رو به فرمتهای دیگه تبدیل کنم.ولی هرچی می گردم هیچ برنامه ای پیدا نمی کنم.این کار برام خیلی ضروریه.لطفا راهنماییم کنید. ( فرمت فیلم دوربین vro هستش.)

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

پیش فرض پاسخ: سؤال از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mshmas نمایش پست ها
    سلام
    خواهشا کمکم کنید.من می خوام فیلم دوربین canon مدل dc22 ( که دی وی دی خور هستش ) رو به فرمتهای دیگه تبدیل کنم.ولی هرچی می گردم هیچ برنامه ای پیدا نمی کنم.این کار برام خیلی ضروریه.لطفا راهنماییم کنید. ( فرمت فیلم دوربین vro هستش.)
    پیشنهاد من sony_vegas_pro_90e
    نرم افزار خیلی قوی هست
    فقط یادم نیست که این فرمت رو ساپورت میکنه یا نه
    امتحانش ضرری نداره.
    http://mihandownload.com/2010/05/_so..._1147.php#more
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نمایندگی رسمی کانن

دوستان گرامی در سایت شرکت کانن، شرکت‏های آفومار یا ایده‏آل و هیچ شرکت ایرانی دیگر بعنوان نماینده رسمی معرفی نشده در حالیکه دیگر کشورهای خاورمیانه حتی عراق نمایندگی دارند. البته من فقط بخش دوربین های دیجیتال را بررسی کردم نه مثلاً ماشین‏های اداری و غیره. اما در سایت فوجی نام شرکت تهران فوکا و در سایت نیکون نام شرکت نیکونگرش را به عنوان نماینده رسمی دیدم. چند شرکت در ایران ادعای نمایندگی کانن را دارند اما ظاهراً در مورد نیکون و فوجی اینگونه نیست.
    nicebluesky و samad_nooran تشکر می‌کنند.