صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 581 تا 590 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

شما از چه نوع فوکوسی استفاده می کنی ؟ از فوکوس منطقه ای و نقطه ای یا میزاری خودکار هرجا عشقش کشید فوکوس کنه ؟ معمولا افراد تنظیم می کنن محدوده یا نقطه فوکوس رو
    نقل قول نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه مشکلی با دوربینم داره،اونم اینکه هربار فکوس میکنم رو یه نقطه،محلهای متفاوتی رو فکوس میکنه...بعضی وقتا بک فکوس داره و بعضی وقتا فرانت فکوس
    ولی رندوم هست...یعنی مثلا ۳شات از یه چیزی بگیرم ۱بارش فکوس درسته یه بار ممکنه جلو باشه و یه بار هم ممکنه عقبتر باشه یا ممکنه تو ۲۰تا شات اصلا مشکلی نباشه!!
    روی Ai Servo و Back Button Focus و فکوس نقطه‌ای(معمولا وسط)کار میکردم گفتم شاید مشکل از اونه و روی Ai مثلا گیج میزنه
    در صورتیکه روی Ai هم وقتی قفل میشه نباید تغییری کنه دیگه!!
    با چارت فکوس تست کردم و روی Single Shot گذاشتم و نقطه مرکزی بازم این مشکل رو توی واید دارم...تو تله مشکلی نداره
    یعنی یه بار -۲۰ میزارم MFAرو درست میشه بار بعد همون عکس رو تکرار میکنم میبینم ۲۰تا مثلا باید بیاد جلو
    دفعه بعد صفر میکنم درست میشه و تو عکس بعدی میبینم اصلا خارج از چارت فکوس کرده!
    لنز ۱۸-۱۳۵ هستش و تستها هم روی ۳پایه انجام شده
    ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

درود بر دوستان
    امروز داشتم عکاسی می کردم که یه مشکلی پیش اومد
    همه چیز خوب بود تا این که شارژ باطری تموم شد و من مجبور شدم از باطری کمکی با مارک فوتیکس که فک یک سالی هست که دارمش ازش استفاده کنم
    بعد شروع کردم به عکاسی
    وقتی خواستم دوربین رو در حالیزکه روشن بود از مد اتوماتیک بزارم رو حالت دستی برای اولین بار دوربین هنگ کرد
    صفحه ال دسی دی روی یک تصویر موند و دکمه های دوربین هیچ واکنشی نشون نمی دادن حتی دوربین خاموش و روشن نمی شد و من مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره جا بزارم که همه چی ردیف شد
    ولی بار دوم که این اتفاق تکرار شد وقتی مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره جا بزنم دوربین هیچ واکنشی نشون نداد
    گفتم شاید شارژ تموم شده ولی الان باطری اصلی دوربین رو فول شارژ کردم و گذاشتم سر جاش ولی باز هم هیچ واکنشی نشون نداد حتی چراغ جا گذاشتن باطری هم روشن نمی شه
    دوستان به نظرتون مشکل چیه؟
    چیکارش کنم ؟بفرستمش تعمییر گاه ؟

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    امروز داشتم عکاسی می کردم که یه مشکلی پیش اومد
    همه چیز خوب بود تا این که شارژ باطری تموم شد و من مجبور شدم از باطری کمکی با مارک فوتیکس که فک یک سالی هست که دارمش ازش استفاده کنم
    بعد شروع کردم به عکاسی
    وقتی خواستم دوربین رو در حالیزکه روشن بود از مد اتوماتیک بزارم رو حالت دستی برای اولین بار دوربین هنگ کرد
    صفحه ال دسی دی روی یک تصویر موند و دکمه های دوربین هیچ واکنشی نشون نمی دادن حتی دوربین خاموش و روشن نمی شد و من مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره جا بزارم که همه چی ردیف شد
    ولی بار دوم که این اتفاق تکرار شد وقتی مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره جا بزنم دوربین هیچ واکنشی نشون نداد
    گفتم شاید شارژ تموم شده ولی الان باطری اصلی دوربین رو فول شارژ کردم و گذاشتم سر جاش ولی باز هم هیچ واکنشی نشون نداد حتی چراغ جا گذاشتن باطری هم روشن نمی شه
    دوستان به نظرتون مشکل چیه؟
    چیکارش کنم ؟بفرستمش تعمییر گاه ؟

دوربین رو فرستادم برای تعمیر به تعمیرگاه مرکزی اونجا گفتن مین بردش دچار مشکل شده و هزینه تعمییرش هم یک میلیون وهشتاد هزار تومن می شه
    ازشون در مورد علت این خرابی پرسیدم . گفتن 70d ضعف مین برد داره وقتی توشرایط گرم کار می کنه و یا زیاد فیلم برداری ازش کنی احتمال داره این مشکل پیش بیاد
    اینو گفتم تا دوستان در جریان باشن و بیشتر مراقبت کنن
    Babak Borhani، mohamad.k، Ramin_T و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

دوربین رو فرستادم برای تعمیر به تعمیرگاه مرکزی اونجا گفتن مین بردش دچار مشکل شده و هزینه تعمییرش هم یک میلیون وهشتاد هزار تومن می شه
    ازشون در مورد علت این خرابی پرسیدم . گفتن 70d ضعف مین برد داره وقتی توشرایط گرم کار می کنه و یا زیاد فیلم برداری ازش کنی احتمال داره این مشکل پیش بیاد
    اینو گفتم تا دوستان در جریان باشن و بیشتر مراقبت کنن
    ممنون از اطلاعاتتون.
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

به نظر دوستان با اومدن 80D و دوربینهای جدیدتر ار 70D ، و با توجه به اینکه 70D قدیمی شده و دیگه تولید نمیشه ، آیا خرید 70D با این قیمت منطقی هست ....
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    به نظر دوستان با اومدن 80D و دوربینهای جدیدتر ار 70D ، و با توجه به اینکه 70D قدیمی شده و دیگه تولید نمیشه ، آیا خرید 70D با این قیمت منطقی هست ....
    به نظر من با توجه به مشکل مادر برد 70d طرفش نری معقول تره

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

به نظر من با توجه به مشکل مادر برد 70d طرفش نری معقول تره
    من سه ساله از 70دی استفاده میکنم و بدنه های 70دی دیگری رو هم دیدم که هیچکدوم مشکلی پیدا نکردن .....
    naghli و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    من سه ساله از 70دی استفاده میکنم و بدنه های 70دی دیگری رو هم دیدم که هیچکدوم مشکلی پیدا نکردن .....
    من چند پست بالاتر توضیح دادم ولی دوباره برای کمک به دوستان مطرح می کنم
    دوربین من بعد از سه سال اونم موقعی که گارانتیش تموم شده بود دچار مشکل شد و مجبور شدم بفرستم تعمیرگاه مرکزی . با مسول مربوطه که حرف می زدم گفت که 70 دی ها مشکل مین برد دارن
    و به نظر من معنی حرفش این نیست که مین برد همه 70 دی ها دچار مشکل خواهد شد به نظرم منظوشون این می تونه باشه که مثلا اگه در دوربین های دیگه از هر 1000 تا 5تا دوربین دچارمشکل مین برد می شن در 70 دی 30 تا یا 40 تا دچار مشکل خواهند شد و اینم بسته به شانس طرف هست

البته یه نکته دیگه هم بگم و اونم اینکه بعد از دو هفته که دوربین به دستم رسید بازم دوباره دچار مشکل شد و باید براشون فرستم

حالا این تجربه بد من بود از این دوربین ولی تصمیم گیری با خود دوستان است

به همین خاط خیلی جدی دنبال تعمیر و فروش دوربین هستم برای همین توقسمت مشاوره هم از دوستان خواستم که راهنماییم کنن که چی بخرم
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر آشنا pyan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

اینکه بگیم ۷۰دی‌ها مشکل دارن فکر نمیکنم خیلی درست باشه!
    ولی جدای این مساله با وجود سنسور بسیار خوب و جذاب۸۰دی و امکانات بیشتری که داره مثل اینتروالومتر داخلی و... توجیه بیشتری داره
    البته بستگی به انتظارات و کاربردتون هم داره
    مثلا در زمینه iso طبق تستهای DXO تقریبا از ایزو ۴۰۰ به بعد عملکردش با ۷۰دی برابر هست و خود ۷۰دی بنظر من خیلی جالب نیست تو ایزوهای بالا!
    ولی تو ایزوی پایه عملکرد بهتری داره
    از طرفی شما میتونید ۷۰دی بگیرید و اون اختلاف قیمت رو صرف یک لنز بهتر بکنید و نتیجه بهتری نسبت به ۸۰دی با کیت لنز بگیرید!
    بدنه دیر یا زود قدیمی میشه...همین ۷۰دی چندسال پیش جزو هیجان انگیزهای بازار بود و الان یه بادی نسبتا معمولی حساب میشه ولی سرمایه گذاری روی لنز خروجی خیلی بهتری میده بهتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان این دوربین هم مثل موبایل می شه هارد ریستش کرد ؟

صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 آخرینآخرین