نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل CCD دوربین CANON PowerShot A40

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مشکل CCD دوربین CANON PowerShot A40

سلام دوستان من 3 ساله که این دوربین رو دارم بعد از چند وقت وقتی روشنش کردم LCD صفحه ی سیاه نشون میداد فقط نوشته های روی LCD معلوم بود . یعنی انگار دوربین لنز نداره !

خلاصه بردیمش پیش تعمیرکار گفتن این CCD ش سوخته باید عوض کنیم تا درست شه .

ما یه 2 هفته ای پیش اونا گذاشتیم گفتن هر کاری کردیم هیچ CCD بهش نخورد !

بردیمش نمایندگی Canon گفتم ما درست میکنیم 90 تومان هم هزینش میشه !

ما هم دادیم درست کنن . الان هم تماس گرفتم گفتن تشریف بیارین تحویل بگرین

حالا میخوام ببینم این قیمتش چنده ؟ نباید از 150 بیشتر باشه ؟

90 تومان برای تعمیر این دوربین دست دوم زیاد نیست ؟

به نظر شما من باید چه کار کنم ؟ :confused:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: مشکل CCD دوربین CANON PowerShot A40

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    با سلام. شما میبایست قبل از این که دوربین را تحویل نمایندگی کنون میدادید این سوال را میپرسیدید.
    الان که دوربین را دادید و چه بخواهید و چه نخواهید 90 هزار تومان رفته.
    اما چند سوال؟
    دوربین شما A40 است یا A400 ؟( چون فکر نکنم A40 داشته باشیم)
    چند مگاپیکسل است؟
    آن زمان چند خریداری کردید و الان قیمت آن چه قدر است؟

آقا ما با نمایندگی تماس گرفتیم با مدیرش کنار اومدن تا 60 تومان بگیرن :)

باز هم به نظر شما می ارزه ؟

در ضمن اسمش رو درست گفتن CANON PowerShot A40 :

شما که به قول خودتون در این فروم عکاسی نیازی به عکس نیست ! چون همه وارد هستن .

حالا عکس رو میزارم تا مطمئن شین .

2 مگاپیکسل هم هست .

با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

منم PowerShot A40 دارم و دقیقا همین مشکل برام پیش اومده و حدود 4 ماهه که دوربین بدون استفاده افتاده کنار من نمایندگی آفومار بردم گفتن سی سی دیش نیست و بری یدون نو بخیری ارزونتر برات در میاد
    ولی اگه با 60 تومن درست میشه خوبه
    آدرس بده کجا بردی منم ببرم
    ( این نکته رو بگم که ccd این دوربین ساخت sony هست و شرکت سونی چند ماه پیش یه فراخان داد که چند سری از دوربینها که این a40 هم جزوش بود برای تعویض رایگان به نمایندگی های شرکت سازنده دوربین مراجعه کنند و گفتن این مشکل بر اثر رطوبت به وجود میاد ولی تو ایران نمایندگی ها این کارو نمیکنن !!!)

http://www.dcresource.com/news/newsitem.php?id=3175

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط smn4622
    منم PowerShot A40 دارم و دقیقا همین مشکل برام پیش اومده و حدود 4 ماهه که دوربین بدون استفاده افتاده کنار من نمایندگی آفومار بردم گفتن سی سی دیش نیست و بری یدون نو بخیری ارزونتر برات در میاد
    ولی اگه با 60 تومن درست میشه خوبه
    آدرس بده کجا بردی منم ببرم
    ( این نکته رو بگم که ccd این دوربین ساخت sony هست و شرکت سونی چند ماه پیش یه فراخان داد که چند سری از دوربینها که این a40 هم جزوش بود برای تعویض رایگان به نمایندگی های شرکت سازنده دوربین مراجعه کنند و گفتن این مشکل بر اثر رطوبت به وجود میاد ولی تو ایران نمایندگی ها این کارو نمیکنن !!!)

http://www.dcresource.com/news/newsitem.php?id=3175

سلام دوست عزیز برام PM بزار تا آدرس و تلفن رو در اختیارت قرار بدم در ضمن شاید کمتر هم حساب کنه ! .

من قیمت گرفتم گفتن اگر A40 نوش که گیر نمیاد پیدا کنی حدودا 100 تومان میارزه !

SMN عزیز من در اون سایت اسمی از A40 ندیدم !
    اگر اینطور باشه من میتونم بفرستم خارج رایگان تعمیر کنن ؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

Exclamation پاسخ: مشکل CCD دوربین CANON PowerShot A40

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    فکر کنم یکی این متنهای مارو دست کاری کرده. لطفا مدیران جدید سایت این کار را انجام ندهید و این که متن به چه صورت باشد را به عهده خود افراد بگذارید. به نظر من اعمال نظر شخصی چیز جالبی نیست.

دستکاری در متن مانند فیلمی میماند که با سانسورهای زیاد باعث درک نادست فیلم شوند. آیا وظیفه Moderator ها اینست؟ حداقل زمانی که تعداد آنها کمتر بود این اتفاق نمی افتاد. لطفا خواهش میکنم حرفهایمان را سانسور نفرمایید.

در مورد دوستمون نگفتند که دوربینشان را آن زمان چند خریداری کردند و الان چه قدر است؟
    من دیروز متن شما را قبل از اینکه هیچ پست دیگری در تاپیک باشد دیدم و با امروز هیچ تفاوتی نداشت. ضمن اینکه در صورت ادیت، من میتوانم نام ادیت کننده را ببینم که الان هیچ کسی متنها را ادیت نکرده است. لطفا با عینک تیره به دنیا نگاه نکنید.
    ضمنا مدیران سایت، بر اساس توافق فی مابین، متن کسی را ادیت نمی کنند. تنها در صورت نیاز ، به ادغام یا انتقال آن به تاپیک مناسب و حداکثر، در صورت نقض قوانین فروم، به حذف آن به همراه اعلام اخطار به عضو اقدام میکنند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

جناب آقاي مينوسپهر، در پست اخيرتان در اين تاپيك بدون جهت به ديگران توهين كرديد و در قضاوت عجله كرديد. كسي پستهاي شما و pppooo را اديت نكرده بود.

همين اخيرا در تاپيكي كه به همين سوءتفاهم ها اختصاص داشت، همگان براين باور بودند كه در خيلي اوقات عجولانه قضاوت كردن، مشكل اساسي است كه باعث همه سوءتفاهمها ميشود. اميدوار بودم كه با توجه به مسائلي كه در ان تاپيك مطرح شد، ديگر شاهد اين قضاوتهاي عجولانه نباشيم.

تذكر رسمي فروم:
    جناب‌آقاي مينوسپهر، بدين وسيله به شما تذكر داده ميشود كه در پست هايتان آرامش بيشتري داشته باشيد و به ديگران بدون جهت توهين نكنيد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan