صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
Like Tree146تشکر

موضوع: Canon EOS R

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

جناب کن راکول چه برسی کاملی انجام داده، حتما علاقه مندان مطالعه کنن و لذتش روببرن .

چقدر از سیستم فوکوسش راضی بوده و مخصوصا اینکه با استفاده از اداپتور روی تمام لنزهای قدیمی فوکوس عالی دقیق وسریع ( حتی بهتر از DSLR ) داشته.

کیفیت وساختار لنزهارو هم خوب تر از قبل میدونه.

نکته جالبش اینه که میگه نیکون همیشه از لحاظ تولید ضعیف تر هست و کانون محصول اماده و موجود داره ولی برا نیکون اگه جزو ثبت نام کنندگان اول نباشید شاید حالا حالاها این دوربین به دستتون نرسه و کلی مثال تاریخی از این انتظار در دهه 1980 و 1990 و 2000 و حال حاضر میزنه ( نمیدونستن هنوز هم بعضی ها که D850 سفارش دادن منتظر هستن )
    shabab، Nima Sadigh، M.Mobin و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا sahneh32 آواتار ها
    تشکر کرده
    158

از نظر من رقیب اصلی سونی همین دوربین و همین سری خواهد بود ، نیکون فقط سعی کرد ادای سونی رو در بیاره و کاملا ناموفق ظاهر شد ، برعکس کنون سعی کرد گزینه ای متفاوت باشه و ایراداتی که به سونی گرفته میشدو پوشش بده ، بزرگترین امتیاز این دوربین لنز های DSLR کنون هستند که با آداپتور خود کنون بدون مشکل کار میکنند در حالی که سونی در استفاده از لنز های کنون با آداپتور Metabones گاهی با مشکلاتی روبرو بود و از جهتی لنز های سری A سونی به سختی یافت میشد بنابراین آداپتور های خود سونی خیلی بکار مصرف کننده نیامد.
    yaghoobi، Nima Sadigh، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

من عاشق این دوربین شدم اول از همه به نظر زبان طراحی این دوربین حتی از سونی هم بهتره واقعا زیباست و هدنلینگ خوبی داره

راستشو بگم از داشتن مارک 4 پشیمون شدم واقعا امکاناتی که باید روی سری 5 میزاشت رو تو این دوربین گذاشه از مانیتور جدید بالای دستگاه از صفحه تاچ قابل تنظیم از فوکوس عالی از رینگ قابل برنامه ریزی لنز هاش محفظه فیلتر ND

دوستان نظر بدن این دوربین در حال حاظر از مارک 4 بهتره یا خیر ؟ در کل به نظرتون این سری جدید کنون میتونه سری 5 رو کنار بزنه چون من به شخصه تفاوتی در این دوربین و مارک 4 نمیبینم با اینکه قیمتشم کمتره ؟ ولی خب در کل مشکل میرورلس ها در خرید گرون بودن لنز هاشونه
    Nima Sadigh و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    948

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    من عاشق این دوربین شدم اول از همه به نظر زبان طراحی این دوربین حتی از سونی هم بهتره واقعا زیباست و هدنلینگ خوبی داره

راستشو بگم از داشتن مارک 4 پشیمون شدم واقعا امکاناتی که باید روی سری 5 میزاشت رو تو این دوربین گذاشه از مانیتور جدید بالای دستگاه از صفحه تاچ قابل تنظیم از فوکوس عالی از رینگ قابل برنامه ریزی لنز هاش محفظه فیلتر ND

دوستان نظر بدن این دوربین در حال حاظر از مارک 4 بهتره یا خیر ؟ در کل به نظرتون این سری جدید کنون میتونه سری 5 رو کنار بزنه چون من به شخصه تفاوتی در این دوربین و مارک 4 نمیبینم با اینکه قیمتشم کمتره ؟ ولی خب در کل مشکل میرورلس ها در خرید گرون بودن لنز هاشونه
    این دوربین دقیقا 5DMK4 هست از نوع بدون اینه و اختلاف زیادی با دوربین شما نداره چون سنسور یکی هست و خود کنون هم گفته سیستم اصلی فرقی نمیکنه ، تعویض 5DMK4 با این دوربین کار جالبی نیست ، بهتر با دوربین فعلی زندگی رو ادامه بدین و بعد از چند سال که خواستین دوربین رو عوض کنین برید سراغ سری EOS R ( یکم دیرتر تعویض کنی تا به EOS R2 هم برسی چه بهتر )
    Nima Sadigh، obsidiyan و scorpion8 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    948

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    عملکرد باطری فراتر از انتظار بوده ، برای عکاسی طولانی و همینطور سفر این دوربین یکی از بهترین گزینه هاست بنظر میاد در یک سفر سه روزه نیازی به شارژ نباشه.

فایل پیوست 83436
    وقتی باسونی A7RIII که 650 شات تو کاتالوگ و استانداردها عمر باتری براش گفته شده میشه تا 5500 شات عکاسی کرد باید هم کنون و نیکون چندین برابر رقم عنوان شده شات بزنن .
    a.g g.a، obsidiyan و sahneh32 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها

مدل جديد بزودی مياد
    احتمالاً بدنه حرفه اي تری باشه
    من که فعلاً 6 دی رو هم با اين عوض نميکنم (از 6 دی بهتره اما نه 3 برابر قيمت)
    Nima Sadigh، SHOK53 و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

مقایسه 50mm f/1.2 های کنون RF و EF:

https://www.the-digital-picture.com/...mp=0&APIComp=1

شارپنس خوبی دارد.
    yaghoobi، shabab، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

تست لنز های RF نتایج خوبی رو نشون میده همچنین مشکل خاصی از بدنه ها گزارش نشده ، بویژه لنز 70-28 که خیلی ها به قیمت بالا و عدم وجود لرزشگیر اعتراض میکردند، از شارپنس خوبی برخورداره در واقع با خرید این لنز چهار پرایم 28 ، 35، 50 و 70 خواهیم داشت که مجموع خرید انها بیش از 3000 دلار خواهد بود و فضای بیشتری رو اشغال میکنه و به همین دلیل لزشگیر از لنز حذف شده ، همچنین لنز 50mm f/1.2 نتایج کاملا قابل قبولی نشون داده ، بر عکس نیکون که در تست چهار لنز اولش نتایجی بسیار بد و ضعیف به نمایش گذاشت و دست به دامن یک شرکت چینی شدند که نتیجه اش ساخت آداپتوری برای استفاده از لنز های سونی روی بدنه های سری Z نیکون بود تا شاید بتوانند با لنز های سونی شارپ تر عکاسی کنند.

RF_28_70_F2_R_score.jpg
    M.Meghdari و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

منم بلاخره مارک 4 رو فروختم و این دوربین رو امسال خریدم فوق العاده راضیم مخصوصا اینکه بلاخره مشکل نداشتم عکس شارپ و فوکوس تو دیاف ها باز برام حل شد با این دوربین
    Kourosh Kahal، usef، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3