صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63
Like Tree167تشکر

موضوع: Fujifilm X-S1

كاربر همراه Amirhosain آواتار ها
    تشکر کرده
    49

Red face Roël

یه عکاس حرفه ای کانادایی به نام Roël در وب سایتش حین مرور عکسهای سفرش به چین، این دوربین رو بررسی و در مجموع اونو خوب ارزیابی کرده.
    طراحی سایتش بسیار زیبا و حرفه ای انجام شده و مرور کل سایت برای دیدن نمونه کاراش با سری X فوجی شامل X-S1، X-Pro1 و X100 با موضوعات مد، سفر و مراسم عروسی خالی از لطف نیست.
    البته سایتش فی ... (!) هست و خودتون بلدید چه جوری بازش کنین!
    vahidmir2000، hamed.asl، morteza khademy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

چیزی که در سمپلها و ریویوی این سایت دیدنی است ، قدرت زوم لنز فوجی است که باز در بیشترین فاصله کانونی ، همچنان کیفیت قابل توجهی دارد . به ویژه اون عکس بالای دیوار چین . CA دیده میشود . ولی باز نسبت به این فاصله کانونی و حداکثر زوم ، جالب توجه است . البته عکسها کمی کوچکتر از اونی هستند که بشود بررسی بیشتری رو انجام داد.
    اما یک چیزی در این عکسها هست که من که قبلن hs20 هم داشتم ، باهاش روبرو بودم . عکسها کمی به زردی می زنند و این رو میشه حتی در آبی آسمان هم دید.
    البته شاید هم در این عکسها از وایت بالانس هم باشه . ولی من قبلن هم با این مورد روبرو بودم و بعد حتمن باید رنگها رو در هنگام ادیت اصلاح کرد .
    اما در نهایت اگر بخوام در یک کلمه بگم در رده دوربین های SLR Like سوپر زوم به نظرم بهترین انتخاب موجود است . چه از لحاظ کیفیت سنسور و خروجی و لنزهای فوجینون ، با این حال قیمت بالا هم تنها نکته ضعف این دوربین است که البته گویا در همه دوربین های جدید فوجی این قیمت گذاری بالا دیده میشه .

تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    چیزی که در سمپلها و ریویوی این سایت دیدنی است ، قدرت زوم لنز فوجی است که باز در بیشترین فاصله کانونی ، همچنان کیفیت قابل توجهی دارد . به ویژه اون عکس بالای دیوار چین . CA دیده میشود . ولی باز نسبت به این فاصله کانونی و حداکثر زوم ، جالب توجه است . البته عکسها کمی کوچکتر از اونی هستند که بشود بررسی بیشتری رو انجام داد.
    اما یک چیزی در این عکسها هست که من که قبلن hs20 هم داشتم ، باهاش روبرو بودم . عکسها کمی به زردی می زنند و این رو میشه حتی در آبی آسمان هم دید.
    البته شاید هم در این عکسها از وایت بالانس هم باشه . ولی من قبلن هم با این مورد روبرو بودم و بعد حتمن باید رنگها رو در هنگام ادیت اصلاح کرد .
    اما در نهایت اگر بخوام در یک کلمه بگم در رده دوربین های SLR Like سوپر زوم به نظرم بهترین انتخاب موجود است . چه از لحاظ کیفیت سنسور و خروجی و لنزهای فوجینون ، با این حال قیمت بالا هم تنها نکته ضعف این دوربین است که البته گویا در همه دوربین های جدید فوجی این قیمت گذاری بالا دیده میشه .
    این ایرادها شاید بعد از Resize کردن عکسها اتفاق افتاده. روی عکسهای سایز اصلی بهتر میشه قضاوت کرد.
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

قیمتش الان حدود 1200 هستش که اگر بیاد پایینتر از یک میلیون (که نمیدونم میاد یا نه) واقعا عالیه. بعد از اس200 تنها لایکی هستش که واقعا خواستنیه.
    Amirhosain، شاهین اکبری و Moty تشکر می‌کنند.
    Back for Good

تشکر کرده
    49

از دوستان سایت کسی با این دوربین کار کرده یا نمونه عکس داره؟
    به نظر عملکرد سنسور کوچبک سایز 2/3 این دوربین در ایزوی بالا و همینطور CA و Distortion لنز در دو انتهای رنج روی تصمیم برای خرید خیلی تأثیرگذار باشه.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

درسته که سنسورش بزرگه ولی نه در برابر سنسورهای apc . به نظر شما یه دوربین مثلا canon eos 1100 با یه لنز 18 تا 300 که میتونه تامرون باشه یا سیگما که ماکرو هم دارن نمیتونه کیفیتی بهتر از این بده ؟

تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    درسته که سنسورش بزرگه ولی نه در برابر سنسورهای apc . به نظر شما یه دوربین مثلا canon eos 1100 با یه لنز 18 تا 300 که میتونه تامرون باشه یا سیگما که ماکرو هم دارن نمیتونه کیفیتی بهتر از این بده ؟
    عرض کردم سنسورش سایز 2/3 است و کوچیکه. فکر کنم سوء تفاهم شده!
    bahri-d تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

منظورم جواب صحبت شما نبود . آخه این دوربین بیشتر از هر چیز توجه هارو به خاطر سنسورش که از دوربینهای slrlike بزرگتره جلب کرده.

تشکر کرده
    49

Cool Lens Sag

دو نفر در فروم DPR به افتادگی لنز و عدم فوکوس در انتهای رنج اشاره کردن که Tousavelo در بررسی مفصلش در آمازون هم موضوع رو به بیرون زدگی زیاد لنز در انتهای رنج مربوط دونسته:

Some users have reported some sort of sag (at full extension, with the camera level, the end of the protruding part of the zoom goes down). There is some sag in my unit. I have read that the lens and captor may be one single assembly and that sag wouldn't hurt. I don't think it is the case. The front elements must be affected by the sag, while back elements and the sensor would be fixed in the main body. This must impact the alignment of lenses and make the quality lower, even more so considering the distance between the front and the back elements of the lens. I don't (yet) feel like trying the suggested business card fix (search dpreview for X-S1 and sag). The protruding part extends 8cm out of the fixed part. Considering the full size of the camera and guessing for the sensor position, the protruding part may be approx.. 11 cm in total. That means that, at full extension, that part is fixed by just 3cm inside the body. And it is a moving part, with weather seals. No wonder that there is some "sag"

برای یه دوربین 800 دلاری ایرادهایی مثل این و اون مشکل معروف نقاط سفید (White Orbs) خیلی عجیبه! فکر کنم برادران کنترل کیفیت در فوجی هم یه نموره از خودمونن
    persian.boy، morteza khademy، mandy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367
    شاهین اکبری، persian.boy و mandy تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین