صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63
Like Tree167تشکر

موضوع: Fujifilm X-S1

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538
    OptiX و mandy تشکر می‌کنند.
    FD master

تشکر کرده
    4538

X-S1 به قيمت 1400 براي يكي از دوستان خريداري شد . اگر ظاهرش رو از روي عكسهاش نميپسنديد حتما ديدنش رو از نزديك تجربه كنيد. بعد از اينكه خودش رو ديدم نظرم در مورد ظاهرش عوض شد . بسيار شكيل و تو دل برو بود.
    FD master

vahidshah
    Guest

دوربین بسیار خوبیه هم اندازه حسگرش به سایر کامپکت ها و همرده های نسبتا اس ال ار لایکش بزرگتره هم سنسورش به بزرگیش می ارزه و حرفی واس گفتن داره و هم لنز مناسب رو بدنس و همچین کیفیتی تو اون بدنه و سنسور خوبه.و هم سنسور مشترک با ایکس 10 که اونم دوربین شایسته ای هست و یه تضمین واس شایستگی این

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    X-S1 به قيمت 1400 براي يكي از دوستان خريداري شد . اگر ظاهرش رو از روي عكسهاش نميپسنديد حتما ديدنش رو از نزديك تجربه كنيد. بعد از اينكه خودش رو ديدم نظرم در مورد ظاهرش عوض شد . بسيار شكيل و تو دل برو بود.
    شاهین جان از شکل ظاهری بگذر از کار کردن با اون برامون توضیح بده کیفیت عکس ها در حالت های تله و ماکرو چه جوریه ؟ از کیفیت کلیه فیلم برداریش بگو ؟ آیا مشکلاتی که در hs20 جود داشت مثل عدم فوکوس به موقع دراین دوربین بر طرف شده ؟ کلا ممنون میشم اگه ی کلیاتی از این دوربین مزایا و معایبش برامون بگی اگه بتونی چند تا نمونه عکس از حالت های مختلف مخصوصا ماکرو برامون بذاری خیلی ممنون میشم
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

تشکر کرده
    4538

همونطور كه گفتم دوربين مال من نيست اما حتما واسه دو سه ساعتي دوربين رو امانت ميگيرم و تمام مواردي رو كه خواستيد بررسي ميكنم و حتي مواردي بيشتر. ففقط ميمونه زمانش كه ايشون هم مشكلي نداشته باشه. يك وايد كانورتور اليمپوس 0.8X دهانه 62 هم دارم كه فيت همين دوربين است و وايد 24 اين دوربين رو ميكنه 19 اونم چك ميكنم. مقايسه كيفيتي با اس 100 انجام دادم اما چون با عجله بود نتيجه رو منتشر نميكنم ايشالا سر فرصت. اما حرف دلم رو بگم cmos هاي دو سوم اينچي فوجي مثل ccd هاش نميشه ... اميدوارم كه با بررسي دقيق‌تر ثابت شود اشتباه كردم. از اونجا كه من يك منوال فوكوس كار هستم فعلا خيلي صلاحيت اظهار نظر در مورد سرعت اتو فوكوس ندارم اما در كل ببينيم چي ميشه.
    mandy تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    همونطور كه گفتم دوربين مال من نيست اما حتما واسه دو سه ساعتي دوربين رو امانت ميگيرم و تمام مواردي رو كه خواستيد بررسي ميكنم و حتي مواردي بيشتر. ففقط ميمونه زمانش كه ايشون هم مشكلي نداشته باشه. يك وايد كانورتور اليمپوس 0.8X دهانه 62 هم دارم كه فيت همين دوربين است و وايد 24 اين دوربين رو ميكنه 19 اونم چك ميكنم. مقايسه كيفيتي با اس 100 انجام دادم اما چون با عجله بود نتيجه رو منتشر نميكنم ايشالا سر فرصت. اما حرف دلم رو بگم cmos هاي دو سوم اينچي فوجي مثل ccd هاش نميشه ... اميدوارم كه با بررسي دقيق‌تر ثابت شود اشتباه كردم. از اونجا كه من يك منوال فوكوس كار هستم فعلا خيلي صلاحيت اظهار نظر در مورد سرعت اتو فوكوس ندارم اما در كل ببينيم چي ميشه.
    خیلی ممنون شاهین جان فقط هر چه زود تر بهتر
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر همراه Amirhosain آواتار ها
    تشکر کرده
    49

Red face یافتم!

پنجشنبه 15 اسفند 92 در مجتمع پایتخت بعد از مدتها جستجو، بالاخره آخرین X-S1 نوی موجود در بازار رو پیدا کردم!
    از خرداد پارسال که نیکون D90 رو فروختم، دنبال یه دوربین خوب می گشتم که بالاخره مجموعه ای از سنسور نسبتاً بزرگ با قابلیت EXR، لنز شارپ با زوم بالا، چشمی الکترونیک بزرگ با دقت بالا، مونیتور بزرگ چرخان و بدنه ای که از خیلی SLR ها و Mirrorless های رایج در بازار محکمتر و خوش دستتره همه با قیمتی معقول رو فقط در این دوربین پیدا کردم.
    متأسفانه برند فوجی در ایران مورد بی مهری قرار گرفته و خیلی از اساتید این سایت، فقط کنون و نیکون رو دوربین میدونن! به همین دلیل،شرکتی ریسک وارد کردن برندهای خوبی مثل پنتکس و الیمپوس و کاسیو رو در سطح وسیع نمیکنه و فوجی رو هم از هر 10 فروشگاه، یکی داره.
    با اینکه بیش از 2 سال از معرفی این دوربین می گذره، هنوز یکی از بهترین گزینه ها برای کسانیه که برای یه عکس خوب، نمیخوان یه کوله پشتی چند میلیونی لنز با خودشون حمل کنن!
    سعی می کنم به تدریج نمونه عکسهاشو بذارم.
    ویرایش توسط Amirhosain : Saturday 8 March 2014 در ساعت 01:24

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhosain نمایش پست ها
    و خیلی از اساتید این سایت، فقط کنون و نیکون رو دوربین میدونن!
    اصلا اینطور که میفرمایید نیست.
    Navid7h، M. Beyrami و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه Amirhosain آواتار ها
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    اصلا اینطور که میفرمایید نیست.
    همین که آخرین پست تاپیک این دوربین بریج متفاوت تا قبل از پست اینجانب مربوط به 14 ماه پیشه، اما تاپیکهای دوربینهای کنون و نیکون (حتی سوپر کامپکت که معادل محترمانه اسباب بازیه!) ساعتی آپدیت میشه و همچنین توی سایتهای فروش اینترنتی و فروشگاهها نیز بیشتر کنون و نیکون می بینید تا بقیه برندها، نشون میده که در ایران فقط این دو برند مورد توجه عمده هستن.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhosain نمایش پست ها
    همین که آخرین پست تاپیک این دوربین بریج متفاوت تا قبل از پست اینجانب مربوط به 14 ماه پیشه، اما تاپیکهای دوربینهای کنون و نیکون (حتی سوپر کامپکت که معادل محترمانه اسباب بازیه!) ساعتی آپدیت میشه و همچنین توی سایتهای فروش اینترنتی و فروشگاهها نیز بیشتر کنون و نیکون می بینید تا بقیه برندها، نشون میده که در ایران فقط این دو برند مورد توجه عمده هستن.
    سلام
    اين موضوع اصلاً عجيب و منحصر به سايت عكاسي و يا اصولاً بازار ايران نيست. فروش جهاني دو برند كانن و نيكون بسيار بيشتر از ساير برندهاست و طبيعي است كه در فروم ها و همچنين سايت هاي فروش اينترنتي و فروشگاه ها بيشتر اين دو برند را ببينيد ،هر چند در ايران دو برند سوني و سامسونگ ده ها فروشگاه و نمايشگاه اختصاصي بزرگ (Show Room) در تهران دارند و تبليغات بسيار گسترده تري از نيكون و كانن هم دارند (نيكون و كانن به دليل نداشتن نمايندگي رسمي در ايران فاقد چنين Show roomها و امكانات تبليغاتي هستند)
    ضمناً اگر به امضاي جناب عقيل خان احمدي (Lamagra) دقت مي كرديد مي ديد كه دوربين دوم ايشان از برند سوني است و بسياري ديگر از استادان محترم سايت عكاسي هم از دوربين هاي فوجي و سوني استفاده مي كنند و فرمايش جنابعالي كه "اساتيد اين سايت فقط نيكون و كانن را دوربين مي دانند" به نظر درست نيست.
    ارادتمند
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Saturday 8 March 2014 در ساعت 09:40
    Navid7h، lamagra، saed_violin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین