نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بحث درباره دوربینی که ارزشهای فنی زیادی دارد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض بحث درباره دوربینی که ارزشهای فنی زیادی دارد

دوربین Konica Minolta Maxxum 5D واقعا دوربینی با خصوصیات جالب است . من نمیدانم که چرا در این انجمن هیچ بحث و تبادل نظری درباره این دوربین نمیشود . بحثهای دوربینهای DSLR محدود شده به دوربینهای کانن و نیکون و دو مدل 350 D و D70 . از اساتید محترم انجمن دوربین دیجیتال خواهش میکنم که ارزشهای فنی این دوربین را بیشتر بسط دهند . الحق و الانصاف که شرکت Konica Minolta تا به حال دوربینهای جالبی را به بازار ارائه کرده است .

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

البته یادم هست که در یکی از تاپیک ها در مورداین دوربین بحث شده بود و به عنوان یک انتخاب بود معرفی شده بود. اگر پیدایش کنم، لینک آن تاپیک را می گذارم.
    من فکر میکنم بیشتر بخاطر محدودیت لنز است که زیاد سراغ دوربینهای غیر کانن و نیکون نمی روند. بقیه دوربینها از لحاظ خرید و فروش لنز کمی مشکل دارند و مثلا شما لنز مینولتا را اگر بخواهید روزی بفروشید، براحتی نمی توانید برایش مشتری خوبی پیدا کنید. همچنین دامنه لنزهایش به زیادی نیکون و کانن نیست و محدود تر است.
    ولی در این دوربین، بخاطر وجود لرزه گیر بر روی سنسور، می توان با خرید لنزهایی ارزان، دارای لنزی با لرزه گیر (معادل کانن ونیکون ) شد که چندبرابر قیمت دارد.

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من تو Properties این دوربین خوندم که یه حالت ویبره واسه ریختن گرد و غبار احتمالی روی سنسور دستگاه داره . از دوستان اگه کسی بیشتر اطلاع داره میشه توضیح بده ؟
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800