نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Canon SX30 IS Vs. Sony HX100V

كاربر آشنا majidmir آواتار ها
    تشکر کرده
    74

پیش فرض Canon SX30 IS Vs. Sony HX100V

با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    بنده برای اولین بار هست که می خوام یه دوربین نیمه حرفه ای بخرم. با توجه به علاقه ای که روی زوم دارم در تحقیقاتم رسیدم به دوربین کانن پاورشات اس ایکس 30 آی اس و مدل مشابهش یعنی سونی سایبرشات دی اس سی-اچ ایکس 100 وی. در سایت ها و فروم های خارجی خیلی گشتم ولی یه جورایی درگیر عشق و علاقه ی طرفداران برند ها درگیر شدم و نتونستم مدل مناسبی رو انتخاب کنم. اطلاعات دو دوربین حاکی از برتری سونی نسبت به کانن است ولی به هر جال نمی شه قدرت ساخت کانن رو با سونی مقایسه کرد. اگر لطف کنید من رو برای خرید یکی از دو دوربین متقاعد کنید بسیار سپاسگذار خواهم بود. در ضمن اگر تا رنج 600 دوربین بهتری هرچند با زوم خیلی کمتری در نظر دارید معرفی کنید درسته به زوم علاقه دارم ولی به هر حال زوم همه چیز نیست و کیفیت عکس و برتری ساختار دوربین خیلی مهم تر است. با تشکر

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

انتخاب سختی نیست دوست عزیز. هر دو دوربین های خوبی هستن با تفاوتهای جزئی از هم. مثلا سونی کفشک فلاش نداره. کنون پانورامای سه بعدی نداره. اندازه سنسورشون یکی هست ولی کنون 14 مگاپیکسل و سونی 16 مگاپیکسله. فیمبرداری سونی فول اچ دی هستش ولی برای کنون 720پی . ال سی دی سونی با کیفیت تر هستش . سرعت عکاسی پیاپی در سونی 10 فریم ولی در کنون اگه اشتباه نکنم زیر یک فریم در ثانیه است(که اختلاف فاحشیه). سونی باتری لیتیومی داره و کنون باطری قلمی. کلا کیفیت عکساشون هم با کمی اختلاف در یک سطح قرار میگیره.
    Back for Good