نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Sony DSC-HX9V vs Canon SX230 HS vs DMC-ZS10 ?؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

Question Sony DSC-HX9V vs Canon SX230 HS vs DMC-ZS10 ?؟

سلام دوستان

زمانیکه من FZ38 رو تهیه کردم اون موقع کامپکتی نبود که امکانات دلخواهم رو در یک حجم کم عرضه کنه اما الان خیلی وضع عوض شده...
    من اصلا از از دوربینهای حجیم مثل همین FZ38 ضمن همه ی مزایاش خوشم نمیاد و بهمین خاطر خیلی کم ازش استفاده کردم و حتی چندان از تنظیمات پیشرفتش هم استفاده نکردم مگر محض تست و .... پس متوجه شدین که یک عکاس رسانه نیستم که دنبال کیفیت عکس آنچنانی باشم بلکه یک کاربر معمولی که شاید به کیفیت فیلمبرداری بیش از عکس در یک کامپکت اهمیت میده.

الغرض

مزایا و معیایب ایندو(در واقع سه) کامپکتی که در عنوان تاپیک و جدول بالا می بینید رو مدت زیادیه دارم دنبال میکنم از یوتیوب گرفته تا فروم dpreview که همونجا هم این مقایسه چند بار پرسیده شده بود
    در یکی از فرومهای فارسی زبان هم که چند ماه قبل این مقایسه رو مطرح کردم تنها ایراد سونی رو قیمت بالا(کاذب) اون معرفی کردند که برای من مهم نیست و لطفا بنوان فاکتور مقایسه ای وارد بحث نشه ؛ آدمی مثل من که یکبار برای همیشه میخواد خرید کنه قطعا به درجه ی دو قانع نمیشه...

خلاصه نظرات سایر دوستان رو در اینجا میخوام بدونم

ضمنا در ZS10 یا همون DMC-TZ20 اینکه صحبت از نمایشگر لمسی شده بنظرتون چقدر امکان قابل استفاده ای هست؟ من چون گوشیم N8 لمسیه ازش راضیم و اگه غیر لمسی بود حتما تابحال دور انداخته بودمش میخوام بدونم لمسی بودن نمایشگر یک کامپکت به اندازه ی یک گوشی ، کاربردی و مفیده یا بیشتر جنبه ی نمایشی و تزئینی داره؟

ممنون.
    ویرایش توسط gesher : Wednesday 21 September 2011 در ساعت 00:44

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

Unhappy

کسب فیض کردیم:(
    ظاهرا کسی تجربه ای نداره و اطلاعاتی هم بیشتر از دانسته های خودم وجود نداره!
    .
    .
    .
    .
    ..

.
    .
    .
    .
    شخصا نظرم روی سونی HX9 هست چون همه چیزش همون HX100 هست جز عدسی ، ایزوی اتوماتیک و البته بدنه! ولی این لمسی بودن پاناسونیک برام جای سوال داره که چقدر مفید و کاربردیه؟ هنوز وقت نکردم پاناسونیک رو توی یوتیوب نگاه کنم(بر عکس اون دو تا دیگه که حتی نمونه ی فیلمبرداری Full HD شون رو هم دانلود کردم و دارم) ولی بزودی اینکار رو برای پانا هم خواهم کرد تا برام رفع ابهام بشه.

HX100

HX9