نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By Ali Talebi
  • 1 Post By M.Kazemi

موضوع: تعويض دی 90 با 500 دی ؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض تعويض دی 90 با 500 دی ؟؟

سلام
    من تازه ميخوام عكاسي رو شروع كنم ، شش ماهي ميشه كه يه دوربين Nikon D90 خريدم، موقع عكاسي دوربينم افتاد و لنزم صدمه ديد ولي بدنه دوربين ظاهراً مشكلي نداره.... حالا تصميم گرفتم قبل از اينكه مشكل دار بشه دوربين رو عوض كنم...
    اول به فكر خريد Canon 50D بودم ولي داشتن فيلم برداري برام مهمه و حالا نظرم روي خريد Canon 500D هست، ولي نمي تونم تصميم بگيرم كه اصلاً دوربين رو عوض كنم يا نه؟
    لطفاً منو راهنمايي كنيد...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

پیش فرض پاسخ: تعويض دی 90 با 500 دی ؟؟

سعي کن دوربينتو اينجا نفروشي. چون همه فهميدند که دوربينت ضربه خورده
    D90 دوربين فوق العاده ايست و قابل قياس با 500D نيست و خيلي سرتره. يه مقايسه بين اين دوتا دوربين انجام شده که نتيجش کاملا به نفع نيکون بوده.
    اما به هر حال 500D هم به نسبت پولي که بابتش ميدي امکاناتش خوبه. اگه نخواي از برند نيکون جدا بشي ميتوني به D5000 هم فکر کني.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Raz نمایش پست ها
    سلام
    من تازه ميخوام عكاسي رو شروع كنم ، شش ماهي ميشه كه يه دوربين Nikon D90 خريدم، موقع عكاسي دوربينم افتاد و لنزم صدمه ديد ولي بدنه دوربين ظاهراً مشكلي نداره.... حالا تصميم گرفتم قبل از اينكه مشكل دار بشه دوربين رو عوض كنم...
    اول به فكر خريد Canon 50D بودم ولي داشتن فيلم برداري برام مهمه و حالا نظرم روي خريد Canon 500D هست، ولي نمي تونم تصميم بگيرم كه اصلاً دوربين رو عوض كنم يا نه؟
    لطفاً منو راهنمايي كنيد...
    سلام دوست گرامی،
    اولاً : اگر دوربینتان بیمه هست ، حتماً پی گیری بفرمایید. انشالله مشکل حل بشه.
    ثانیا : ببینید اگر دوربین از چشمتون هم افتاده نظر من این است که تعویض بفرمایید. (خود من باید کاملاً به ابزارم اعتماد داشته باشم تا عیب کار خودم رو گردن دوربین و لنز و مانیتور و ... نندازم.)
    ثانیا : کلاس 50d با 500D (کلاً دو رقمی ها و سه رقمی ها) کمی متفاوت است. بهتره هر دو رو توی دستتون امتحان کنید. چون D90 دوربینی است که اکثر یوزرها از ارگونومی اون بسیار راضی هستند. ضمناً از تاپیک این دو دوربین استفاده کنید. مخصوصا 500D که گمان کنم در مورد نویزش دوستان نظری داشتند.
    ضمناً اگر فیلمبرداری براتون مهم است، چرا D90 ؟ یه دوربین فیلمبرداری FULL HD که توی جیب کت شما جا میشه و چندین X !! زوم داره، با هر برندی تهیه بفرمایید، بهترین کیفیت را هم در اختیار خواهید داشت.
    ویرایش توسط Ali Talebi : Sunday 4 October 2009 در ساعت 11:06 دلیل: اصلاح غلط املایی !
    A.Raz تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

[QUOTE=M.Kazemi;134105]سعي کن دوربينتو اينجا نفروشي. چون همه فهميدند که دوربينت ضربه خورده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

مرسي از راهنمايي...
    در ضمن كجا ميتونم دوربينو براي چك كردن ببرم كه مطمئن هم باشه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Raz نمایش پست ها
    مرسي از راهنمايي...
    در ضمن كجا ميتونم دوربينو براي چك كردن ببرم كه مطمئن هم باشه؟
    من واقعا معذرت ميخوام به خاطر جمله نسنجيدم. منظور بدي نداشتم. بنده نيز پيشنهاد ميکنم در صورت داشتن گارانتي پيگيري بفرماييد.
    ویرایش توسط M.Kazemi : Sunday 4 October 2009 در ساعت 14:10 دلیل: اشتباه تايپي
    A.Raz تشکر می‌کند.