نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کمک فوری D5000 یا 450ِ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Thumbs up کمک فوری D5000 یا 450ِ

سلام دوستان عزیز
    من تولیست قیمت ها نگاه می کردم قیمت d5000 نیکون رو زده بود 710000 و قیمت کنون 450d رو زده 670 . الان کاملا موندم بین این دو تا کدوم رو انتخاب کنم. اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید که فقط بین این دو کدوم رو انتخاب کنم. فقط باید توجه داشت که کنون زاپنی و نیکون نه.
    علت اینکه میگم بین این دو تا فقط واسه اینه که پولم حداکثر 700 ممنون از راهنماییتون.

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

پیش فرض پاسخ: کمک فوری D5000 یا 450ِ

نقل قول نوشته اصلی توسط neshimangaz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من تولیست قیمت ها نگاه می کردم قیمت d5000 نیکون رو زده بود 710000 و قیمت کنون 450d رو زده 670 . الان کاملا موندم بین این دو تا کدوم رو انتخاب کنم. اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید که فقط بین این دو کدوم رو انتخاب کنم. فقط باید توجه داشت که کنون زاپنی و نیکون نه.
    علت اینکه میگم بین این دو تا فقط واسه اینه که پولم حداکثر 700 ممنون از راهنماییتون.
    دوست عزیز بهتره اول انتظاراتتون رو از دوربین بیان کنین. به علاوه ساخت SLR اینقدر حساس هست که نشه تقلبی چیزی توش کرد. مطمئن باشین نیکون تایلندی کاملا کیفیت یک محصول ژاپنی رو داره. بلکه هم بیشتر.(مثلا طول عمر شاتر D90 تایلندی 100000 عکسه ولی خیلی از کانن های همرده اون 50 تا 60 هزار بار.)
    در مورد این دو دوربین اگه توی فروم بگردین مباحث بسیار خوبی پیدا میکنین.