صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
Like Tree68تشکر

موضوع: با دو ملیون ششصد هزار تومان چی بخرم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

پیش فرض با دو ملیون ششصد هزار تومان چی بخرم

سلام دوستان می خواستم راهنماییم کنید با دو ملیون ششصد هزار تومان چی بخرم معمولا در محیطهای بیرون عکاسی می کنم دوربین حالم یه پاور شات کنون و یه سونی t200به برکت وجود دوستان با 400دی کنون و دی 80 نیکون عکاسی کردم قصد هجرت به فول فریم ندارم و به تمامی زمینه های عکاسی علاقه مند به فیلم برداری و ساخت فیلم کوتاه علاقه مند و در کل برای همه چی نظر خودمم هم روی منون 7دی کیت 15-85 و یه 50 اف 1.8 و در اینده نزیک شیش تا یکسال دیگه خرید یه تله خوب راستی برند مورد علاقم هم کنون ولی روش تعصب ندارم
    پیشاپیش تشکر
    رئوف رضایی
    http://fotoir.blogfa.com

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

پیش فرض پاسخ: با دو ملیون ششصد هزار تومان چی بخرم

سلام
    به نظر من انتخاب خوبی کردید(7d+15-85+50 f/1.8)
    البته اگر در کوتاه مدت نبود تله اذیتتون نمیکنه و در آینده مثلا میتونید یه لنز خوب مثل canon 70-200 f/4 is و یا f 2.8 isرو بخرید!
    ویرایش توسط M.Mobin : Monday 21 December 2009 در ساعت 19:14
    salam_iran تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

با 15-85 کار کردم و زیاد بدل نشسته و با توجه به قیمتش لنز های بهتری هم وجود داره
    ولی از لحاظ دامنه رنجش خیلی خوب هست

در مورد بادی 7 دی آیا تمامی موارد این بادی با نیاز های شما سازگار هست
    بهتر نیست یک 50 دی + یک لنز 24-105 خریداری کنید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

دلیل اصلی انتخاب 7دی قابلیت فیلم برداریش بوده درمورد لنزم دلیل انتخابم واید خوبش بود و اینکه امار های منتشر شده می گفت لنر خوب و شارپی تغریبا با بودجه منم هم می خواند ولی روی لنز هنوز مرددم اگه تو این رنج قیمتی لنز دیگه ای رو معرفی کنید ممنون می شم
    رئوف رضایی

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط salam_iran نمایش پست ها
    دلیل اصلی انتخاب 7دی قابلیت فیلم برداریش بوده درمورد لنزم دلیل انتخابم واید خوبش بود و اینکه امار های منتشر شده می گفت لنر خوب و شارپی تغریبا با بودجه منم هم می خواند ولی روی لنز هنوز مرددم اگه تو این رنج قیمتی لنز دیگه ای رو معرفی کنید ممنون می شم
    در تاپیکهای 7D و D90 و ... مطالب خوبی از سوی دوستانی که فیلبرداری این دوربینها را تجربه کرده اند، بیان شده است و شاید دید شما را نسبت به امکانات و کاربردهای فیلمبرداری با DSLR عوض کند.
    در نظر داشته باشید که شما یک لنز عالی و باکیفیت 105-24 L را فدای فیلمبرداری خواهید کرد که به نظر من، نکته مهم و قابل توجهی است. (ممکن است نه لنزکیت و نه فیلمبرداری این دوربین انتظار شما را برآورده نکند :confused:)
    نظر من، پس انداز حدود 400 تومان دیگر است و با حدود 3 میلیون تومان ترکیب بسیار خوب : 50D+10-22+24-105 را در اختیار داشته باشید. انشاالله تا یکسال آینده هم یک تله خوب خواهید خرید.
    siamak1681، salam_iran و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    974

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    در تاپیکهای 7D و D90 و ... مطالب خوبی از سوی دوستانی که فیلبرداری این دوربینها را تجربه کرده اند، بیان شده است و شاید دید شما را نسبت به امکانات و کاربردهای فیلمبرداری با DSLR عوض کند.
    در نظر داشته باشید که شما یک لنز عالی و باکیفیت 105-24 L را فدای فیلمبرداری خواهید کرد که به نظر من، نکته مهم و قابل توجهی است. (ممکن است نه لنزکیت و نه فیلمبرداری این دوربین انتظار شما را برآورده نکند :confused:)
    نظر من، پس انداز حدود 400 تومان دیگر است و با حدود 3 میلیون تومان ترکیب بسیار خوب : 50D+10-22+24-105 را در اختیار داشته باشید. انشاالله تا یکسال آینده هم یک تله خوب خواهید خرید.
    البته به نظر من 40D بهتر از 50D ;)
    Navid7h، hesamjm و salam_iran تشکر می‌کنند.
    سیامک زرگریان

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط salam_iran نمایش پست ها
    البته که مد فیلمبرداری با قابلیت تنظیم در این دوربین چیز بسیار جذابی هست ولی فیلمبرداری با دوربین های DSLR مشکلات خاص خودش را دارد
    مانند کنترل سخت فوکوس صحیح و یا گیجی زیاد لنز , عدم نورسنجی صحیح هنگام فیلمبرداری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

من بتازگی یک samsong LED خریدم که روش یک دوربین فیلمبرداری بصورت هدیه وجود داشت . به فروشنده اصرار کردم که دوربین را نمیخواهم ولی بهر حال نشد . دوربین فول اچ دی است و کیفیت آن بسیار عالیست . قیمتش هم حدود 300 تومن است در بازار . ابعاد کوچکی دارد و فیلم را بر روی رم ظبط میکند . تازه ازش خوشم اومده .

این هم داستان بافی کردم تا نظر دیگر دوستان را تائید کرده باشم که یک دوربین فیلمبرداری کوچ مجزا بخر و دوربین عکاسی را صرفا با توجه به امکانتات عکاسی ان خرید کن .

من canon 7D دارم و خیلی راضی هستم . لنز 18-200 کانن هم لنز همه کاره ای است و نسبت به قیمتش کیفیت و شارپنس خوبی دارد .

این ترکیب خوبی خواهد بود .
    hesamjm، salam_iran، Afshin.Prt و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hesamjm آواتار ها
    تشکر کرده
    261

خوب خوب
    بنظر من هم همون ترکیبی که خودتون گفتید7d+15-85 خیلی خوبه
    ولی برای فیلمبرداری دائم بهتره یه فکر دیگه ای بکنید یعنی اگه بخاطر فیلمبرداری کنن 7 دی رو انتخاب کردید، اشتباهه(در تایید نظر دوستان)
    mreza1001، salam_iran و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

سلام از همه دوستان متشکر راهنمایی های خوبی بود راستش فیلمبرداری رو فقط برای بعضی جاها لازم دارم که نیاز به داشتن لنز و عمق میدان وجود داره برای تایم زمانی کم که در صورت عدم استفاده از این دوربین نیاز به تهیه تجهیزات با قیمت بالا دارم در کنار این دوربین یه دوربین دی وی کم کنون دم دست دارم ولی برای بعضی از صحنه ها نیاز به دوربین فیلبرداری با امکانات دی اس ال ار هستم راستی در مورد 24 105 واقعا از این لنز خوشم میاد ولی به دلیل گران شدن بی موقع نمی تونم تهیه کنم در مورد 18 200 هم زیاد تعریف نشنیدم و ریویو ها به نظرم زیاد متقاعد کننده نبود ولی واقعا رنج خوبی برای عکاسی خبری داره از دوستان تقاضا دارم در انتخواب لنز کمکم کنند راستی به نظرم واید بیش از 15 که تو کراپ 24 می شه لازمم نشه که بخوام 10-22 بخرم بازم از راهنمایی دوستانتشکر می کنم
    رئوف رضایی

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین