نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree15تشکر
  • 1 Post By shine
  • 5 Post By farhad44
  • 7 Post By Amir Mohebi
  • 1 Post By Shafy
  • 1 Post By Minoosepehr

موضوع: یه دوربین جمع و جور میخوام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض یه دوربین جمع و جور میخوام

سلام یه چند روزی توسایت گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.
    یه دوربین جمع و جور با ظاهری ظریف میخوام خودم SonyT300 رو دیدم از ظاهرش خوشم اومد قیمتش هم 375000 تومان هست راستش از دوربینهای دیجیتال واصطلاحات فنی اونها سر در نمیارم دوربین رو برای عکاسی از طبیعت و خانواده میخوام توی فضای کم نور ودر اتاق و در شب عکس با کیفیت بگیره پیشنهاد شما چیه حالا اگه کمی هم گرونتر شد مثلا 40یا 50 تومان بالاتر هم عیبی نداره ولی ترجیحا ظاهر جمع و جوری داشته باشه مثل همون سونی که گفتم اگه مارکهای دیگه بهترن بگین ممنون.
    MATRIX/B تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: یه دوربین جمع و جور میخوام

بابا ترکوندین از بس جواب دادین تورو خدا رحم کنین این همه جواب ندید سرور کشش نداره ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوست عزیز :

1- سوالتون اینقدر كلی و غیر تخصصیه كه كسی نمی تونه جواب مستدلی بده. اگر فقط ظاهر و جمع و جوری مهمه من هم بدون هیچ دلیل دیگری Canon Ixus 960 IS ( میشه همون SD 950 IS) رو پیشنهاد می دم و مطمئن باشید از نظر فنی بر Sony T300 ارجحه.

2- پست شماره ی 2 شما با جو این فوروم همخوانی نداره. كمی بیشتر دقت كنید تا خدای ناكرده وارنینگ نگیرید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7437
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

Cool پاسخ: یه دوربین جمع و جور میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط shine نمایش پست ها
    سلام یه چند روزی توسایت گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.
    یه دوربین جمع و جور با ظاهری ظریف میخوام خودم sonyt300 رو دیدم از ظاهرش خوشم اومد قیمتش هم 375000 تومان هست راستش از دوربینهای دیجیتال واصطلاحات فنی اونها سر در نمیارم دوربین رو برای عکاسی از طبیعت و خانواده میخوام توی فضای کم نور ودر اتاق و در شب عکس با کیفیت بگیره پیشنهاد شما چیه حالا اگه کمی هم گرونتر شد مثلا 40یا 50 تومان بالاتر هم عیبی نداره ولی ترجیحا ظاهر جمع و جوری داشته باشه مثل همون سونی که گفتم اگه مارکهای دیگه بهترن بگین ممنون.

باسلام بدوست عزیز من باتجربه ای كه دارم بشما دوست عزیزتوسعه میكنم كه سونی نگیرید بدلیل اینكه سونی

دردوربینهای فیلمبرداری مطرح میباشد اما دردوربینهای عكاسی هنوز نمیتواند با كانن و نیكون برابری بكند .

حالا من شما كانن ایكزوز 790 آی اس - راانتخاب كنید ومطمعن باشید ازاین انتخاب خوشحال خواهید شد .

دارای 10 مگا میباشد و بزرگنمائی آن 5 برابر میباشد و مانیتور آن 5/2 اینچ میباشد كارت مصرفی آن (اس-دی )

میباشد و جنس بدنه آن تیتانیوم میباشد وهم خیلی ظریف و زیبا و كاملا جیبی میباشد

(باآرزوی موفقیت )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از راهنمایی شما سپاسگذارم

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX/B نمایش پست ها
    باسلام بدوست عزیز من باتجربه ای كه دارم بشما دوست عزیزتوسعه میكنم كه سونی نگیرید بدلیل اینكه سونی

دردوربینهای فیلمبرداری مطرح میباشد اما دردوربینهای عكاسی هنوز نمیتواند با كانن و نیكون برابری بكند .
    دوست عزیز، خواهش می‌کنم اینطور حکم کلی صادر نفرمائید. چون کلی‌گویی بسیار غلط است. تجربه شما در زمینه تعمیر دوربین دلیل نمی‌شود تا یکسره برندی آن هم مثل سونی - که در ساخت دوربین‌های کامپکت استاد مسلم است - را زیر سوال ببرید.

من نیز به دوربین‌های کامپکت کانون (سری A) بسیار علاقه دارم و این روزها هر کس کامپکت خوبی می‌خواهد، A720 IS را پیش‌نهاد می‌دهم.

نیکون هم گاهی (به ندرت) در سری P خود کارهای جالبی ارائه می‌دهد که در مقایسه با سری G کانون که بسیار ناحق و بی‌دلیل گران هستند، انتخاب بهتری است.

اما این دلیل نمی‌شود که سونی را نادیده گرفت، که الحق کیفیت ساخت دوربین‌های کامپکت‌اش اغلب از کانون و نیکون بهتر است.

سری F‌ سریع و بسیار جمع و جور و قشنگ
    سری W ارزان و کارا
    سری T‌بسیار خوش دست و با سیستم Folded Optic
    و ....
    موارد دیگری که کاوه قبادی عزیز، استاد سونی....باید برایمان بگویند.

شخصاً از به دست گرفتن و عکاسی با دوربین‌های کامپکت سونی بسیار لذت می‌برم، دیروز یک H3 را دیدم و با آن عکس گرفتم و واقعاً لذت بردم.

تنوع دوربین‌های کامپکت و امکانات خوب آن‌ها در برند سونی مثال زدنی است.

اتفاقاً سری ایکسوس کانون را اصلاً نمی‌پسندم چون تنظیمات بسیار محدود و ظاهر زپرتی و بچه‌گانه‌ای دارند.

همان کانون هم در دنیای دوربین‌های فیلمبرداری کوچک که سونی ظاهراً پیش‌تاز هست حرف‌هایی دارد، یادم هست یکی دوسال پیش کانون در رده دوربین‌های زیر 300 دلار دوربینی داشت که کم‌نویزترین و با صرفه ترین بود و در رنکینگ اول شده بود.

خلاصه نمی‌توان این‌طور حکم کلی صادر کرد.
    Minoosepehr، amirsooki، farhad44 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

سلام
    من دیروز یه دوربین Sony W90 گرفتم در طول این یک روز که بررسی کردم از کیفیت قابل قبولی برخورداره !
    8 مگا پیکسل
    فیلمبرداری 640 و 30 فرم در ثانیه
    یه دوربین کوچولو ، شیک ، ارزون
    من 215 گرفتم البته توی بازار قیمت های مختلفی داشتن

بستگی به میزان بودجه شما داره که چقدر بخواین خرج کنین.
    Amir Mohebi تشکر می‌کند.
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

اتفاقاً سری ایکسوس کانون را اصلاً نمی‌پسندم چون تنظیمات بسیار محدود و ظاهر زپرتی و بچه‌گانه‌ای دارند.
    البته جناب محبی این مشکلات با نصب هک و اضافه شدن تنظیمات جدید تا حدودی حذف شده اند.
    Amir Mohebi تشکر می‌کند.
    آریو مینوسپهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام آقا من یه آماتورم با تجربه ای که شما دارید بگید برای من کدوم بهتره Canon یا Sony