صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
Like Tree29تشکر

موضوع: راهنمائی برای خرید دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question راهنمائی برای خرید دوربین

سلام
    من یک فرهنگیم
    اما 10سال است که عکاسی میکنم البته تجربی
    حالا مدتی است که به دیجیتال روی آورده ام واکنون مدتی است که میخواهم دوربیی بخرم که
    1- کیفیت داشته باشد
    2-تمام امکانات حرفه ای را داشته باشد
    3-مرا برای تعویض مجدد دوربین بی نیاز کند
    4-قیمتش نهایتا 800تومان باشد

ممنون -روزه هاتون قبول

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MZA-ALI POUR
    سلام
    من یک فرهنگیم
    اما 10سال است که عکاسی میکنم البته تجربی
    حالا مدتی است که به دیجیتال روی آورده ام واکنون مدتی است که میخواهم دوربیی بخرم که
    1- کیفیت داشته باشد
    2-تمام امکانات حرفه ای را داشته باشد
    3-مرا برای تعویض مجدد دوربین بی نیاز کند
    4-قیمتش نهایتا 800تومان باشد

ممنون -روزه هاتون قبول

من اگه جای شما بودم حتماً Canon EOS 350D رو انتخاب می کردم. البته کمی گرونتر از قیمت شماست. ولی واقعاً دوربین عالییه. (قیمتش بین 850 تا 900 باید باشه)
    Canon Powershot S2IS
    www.irandg.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Talking

دوربین D50 Kit با بودجه شما سازگاره
    با توجه به مناسب بودن قیمتهای لنزهای سری Gنیکون و لنزهای سیگمای قابل نصب روی نیکون
    D50 Kit به همراه لنز 18-55 یا 200-55 با قیمت 750هزار (تقریبا)مناسب حال شماست
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط ninja : Sunday 23 October 2005 در ساعت 21:34
    مجتبی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: راهنمائی برای خرید دوربین

من دنبال یک دوربین با قیمت حداکثر 500 تومان هستم . برای یک شخص مبتدی در عکاسی دیجیتال که می خواد تازه شروع به عکاسی کند.عکاسی در طبیعت و... چی پیشنهاد می کنید . روی مارک خاصی اصرار ندارم ... منتها لنزش قابل تعویض باشه متشکر از وقتی که می گذارید .
    و یک سوال دیگه هم دارم . ایا تا قیمت 200 هزار تومان بهترین انتخاب Canon A510 است یا دوربین بهتری هم میشود خرید .:)

كاربر جديد .roma. آواتار ها
    تشکر کرده
    10

با سلام
    من در زمینه خرید دوربین بی تجربه هستم...تاپیک مرتبط تری پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم!

با توجه به تجربه شما دوستان ؛
    کیفیت یک دوربین را کشور سازنده مشخص میکند یا برند ؟؟؟(بدون توجه به مدل)

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط .roma. نمایش پست ها
    با سلام
    من در زمینه خرید دوربین بی تجربه هستم...تاپیک مرتبط تری پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم!

درود
    قطعا شما باید به برند توجه کنید ، و اینکه برند های معتبر برای کاهش هزینه ها و ..... معمولا محصولات خودشونو در کشورهای با نیروی کار ارزان تولید می کنند که نه از نظر قیمت و نه از نظر کیفیت با کشور سازنده متفاوت هستند
    darkness_land، amir.komeily و .roma. تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

با سلام

سياست شركت هاي مختلف در اين زمينه قدري تفاوت دارد:
    تا جائي كه مي دانم شركت كانن دوربين هاي DSLR رده بالا XD و XXD‌ خود را منحصراً در ژاپن توليد ميكند . دوربين هاي رده پائينتر DSLR را (xxxD , xxxxD) را در تايوان (بعضي از مدل هاي XXXD درژاپن توليد مي شود) دوربين هاي رده بالاي كامپكت (سري G) عمدتاً در ژاپن توليد مي شوند و سري هاي پائين تر كامپكت در مالزي و تايوان. ولي به هر حال تمام دوربين ها چه در ژاپن توليد شوند چه در بقيه كشورها، سيستم كنترل كيفيت كانن را بايستي بگذرانند.
    باز تا جائي كه مي دانم، در دوربين هائي كه در كشورهاي ديگر توليد مي شوند، بعضي قطعات فرعي دوربين (كه اهميت اساسي ندارند) مي تواند ساخت همان كشور باشد (البته از سازندگان مورد تائيد كانن) يعني دوربيني كه در تايوان ساختمه مي شود قطعات ساخت تايوان بيشتري دارد نسبت به دوربيني كه ساخت ژاپن است.
    در نيكون سياست ساخت قدري متفاوت است ولي فارغ از اين كه دوربين در چه كشوري ساخته شده باشد،‌ نظام مديريت كيفيت شركت اصلي (كانن، نيكون و ....) بر ساخت دوربين اعمال مي شود.

تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    قطعا شما باید به برند توجه کنید ، و اینکه برند های معتبر برای کاهش هزینه ها و ..... معمولا محصولات خودشونو در کشورهای با نیروی کار ارزان تولید می کنند که نه از نظر قیمت و نه از نظر کیفیت با کشور سازنده متفاوت هستند
    ممنونم
    متفاوت هستند یا نیستند؟!

حالا این درسته که در یک دوربین ممکنه مثلا هر قعطه رو یک کشور بسازه و در آخر یه کشور دیگه اسمبل کنه؟
    یا 0 تا 100 همه در یک مکان تولید میشه؟

تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سياست شركت هاي مختلف در اين زمينه قدري تفاوت دارد:
    تا جائي كه مي دانم شركت كانن دوربين هاي DSLR رده بالا XD و XXD‌ خود را منحصراً در ژاپن توليد ميكند . دوربين هاي رده پائينتر DSLR را (xxxD , xxxxD) را در تايوان (بعضي از مدل هاي XXXD درژاپن توليد مي شود) دوربين هاي رده بالاي كامپكت (سري G) عمدتاً در ژاپن توليد مي شوند و سري هاي پائين تر كامپكت در مالزي و تايوان. ولي به هر حال تمام دوربين ها چه در ژاپن توليد شوند چه در بقيه كشورها، سيستم كنترل كيفيت كانن را بايستي بگذرانند.
    باز تا جائي كه مي دانم، در دوربين هائي كه در كشورهاي ديگر توليد مي شوند، بعضي قطعات فرعي دوربين (كه اهميت اساسي ندارند) مي تواند ساخت همان كشور باشد (البته از سازندگان مورد تائيد كانن) يعني دوربيني كه در تايوان ساختمه مي شود قطعات ساخت تايوان بيشتري دارد نسبت به دوربيني كه ساخت ژاپن است.
    در نيكون سياست ساخت قدري متفاوت است ولي فارغ از اين كه دوربين در چه كشوري ساخته شده باشد،‌ نظام مديريت كيفيت شركت اصلي (كانن، نيكون و ....) بر ساخت دوربين اعمال مي شود.
    خیلی ممنونم
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

ممنونم
    متفاوت هستند یا نیستند؟!

حالا این درسته که در یک دوربین ممکنه مثلا هر قعطه رو یک کشور بسازه و در آخر یه کشور دیگه اسمبل کنه؟
    یا 0 تا 100 همه در یک مکان تولید میشه؟
    اگه به دنبال بله،خیرهستید که جواب نه هست. درشکل کنترل کیفی کنونی تولید، تقریبا تولیددر ژاپن یا مثلاتایلند دریک برند خاص یکسان وازنظرکیفی هم بدون تفاوت هست.
    همونطورکه تا الان هم نشنیدم کسی بگه مثلاd7000 نیکون مشکل کیفی داره وفلان قطعه ش مدام مشکل پیدامیکنه.ودر d700 یا d3s چنین مشکلی نیست.
    همه کیفیت تولید یکسانی دارند والبته هنوز هم خودم نمی دانم که دلیل تولید مدلهای بالاتر در ژاپن چیست؟!!
    darkness_land و .roma. تشکر می‌کنند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین