نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: استادان محترم لطفا کمک کنید !

كاربر همراه sprants آواتار ها
    تشکر کرده
    311

پیش فرض استادان محترم لطفا کمک کنید !

راستش من 1 دوربین سونی H 1 دارم . از وقتی مقالات سایت رو خوندم خیلی مشتاق شدم حرفه ای تر ادامه بدم . تا حالا با دوربین های حرفه ای زیاد سرو کله زدم که بیشترین کار رو با D70 کردم . اما هر چی باشه دوربین برای خودم نبوده میخوام ببینم نظرتون چیه در مورد اینکه آیا من لنز ها و فیلتر های H 1 رو بخرم یا نه ؟

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: استادان محترم لطفا کمک کنید !

سلام ...

برای جدی دنبال کردن عکاسی نیازی به این فیلتر ها و مبدل ها نیست. اگه تا حالا در زمینه عکاسی خیلی کار نکردید، خود این دوربین تا مدت زیادی می تونه پاسخگو باشه. و وقتی به جایی برسین که دوربین جوابگوی نیازهاتون نبود بهتره یه Slr بخرین تا اینکه لنزهای مبدل این دوربین رو تهیه کنید. لنز H1 رنج خیلی خوبی داره و برای اکثر کاربردها جواب می ده، و وقتی که بخواین یه هزینه قابل توجه بکنید بهتره یه Slr بگیرین تا اینکه بیشتر از صد هزارتومن برای مبدلها هزینه کنید. به این هم توجه کنید که مبدلها فقط به درد این دوربین شما می خوره ولی وقتی برای یه Slr لنز بگیرین برای دوربینهای بعدیتون هم می تونه مورد استفاده باشه.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

تشکر کرده
    311

aval az inke injoori type mikonam ozr khahi mikonam chon fonte farsi rooye in dastgah nadaram sorry

az shoma babate rahnamiitoon mamnoonam amma masalan lenze tele h1 hodoode 60 hezar toomane va man kheyli doost daram ke ba lenz haye tele ham kar konam dar hale hazer ham fekr mikonam daghighan
    hamintore ke shoma migin va masalan d70 baraye man kheyli ziade !

az tarafi age lotf konin dar morede kelashaye amoozehsi ham tozihi bedin , rastesh man english mosallatam maghalehaye ziadi ham az saitha motalee mikonam , ba in hal kheyli doost dashtam tooye kelasha sherkat konam harja miram kelasha kar ba dorbin haye analog va ziba shenasi aks va ... hastesh dar nazaretoon chie ? yani aya in kelasha mitoone komakam kone ya be digital ro biaramo oono kelas beram ya aslan be hamin maghalehaii ke roozane mikhoonam va akase moteaddedi ke dar rooz migiram basande konam ?!

lotfan nazaretoono begin

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ...

در مورد لنز تله به این مساله هم دقت کنید که لنز H1 لنز زوم 12x هست و رنجهای مختلفی از واید تا تله قوی رو پوشش می ده. تله H1 تله قویی هست و خیلی بعیده که به تله قویتر از اون احتیاج پیدا کنید.

در مورد کلاسهای عکاسی، من خودم پیشنهاد میکنم چند تا کتاب خوب عکاسی بخونید و از همین فروم استفاده کنید! کلاسهای اکثرا بازدهی خوبی ندارن. خود من و خیلی دیگه از دوستان اینجا اکثر اطلاعاتمون رو از همینجا یاد گرفتیم.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

منم با نظر آقاي فرشي موافقم معمولا يا ملحقات دوربين ها را كم وارد مي كنند و يا قيمتهاي بالايي دارند و H1 داراي مزيت هاي خوبي است و در اين مقطع تغيير آن براي شما هزينه كمي در بر نخواهد داشت كه مي توانيد بجاي لوازم جانبي مناسب و بدرد بخور ديگري تهيه نماييد
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

تشکر کرده
    311

دوستان از کمکتون ممنونم

لطف کردین