نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By nima

موضوع: Canon EOS 300D...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon EOS 300D...

سلام:
    من يه مشكل اساسي با اين دوربين دارم .اكثر عكسهايي كه با فلاش مي گيرم كم نور مي افتند .قبل از اين دوربين من G5 و Nikon 5700 داشتم iso 200 اونا به روشني iso1600 اين دوربين بود!!اين مشكل بيشتر روي حالت تله هستش.در ضمن رنگ عكسها هم خيلي هات مي افته و به نارنجي ميزنه.توي pbase.com كه ميگشتم ديدم اكثر 300D ها كه با لنز نرمال
    خودشون هستن اين مشكل را دارن.به نظر شما اين مشكل با تعويض لنز حل ميشه؟

ممنونم.
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر فعال Nader Kohansal آواتار ها
    تشکر کرده
    2683

نيماجان سلام
    فكر مي كنم بهتر بود اين موضوع را در بخش دوربين هاي ديجيتال مطرح ميكردي. در هر حال در مورد جواب ، دور من يكي رو خط بكش، چون چيز زيادي در مورد عكاسي ديجيتال نمي دانم!
    موفق باشي :D

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

لنز كيت اين دوربين در فاصله كانوني هاي 2 طرف حد خود( يعني فاصله كانوني 18 و 50) كمي از لحاظ شارپنس ضعف دارد كه بهتر است با f بيشتر عكس گرفته شود.اما عموما از لحاظ رنگها ( flare و ...) كمتر مشكل دارد.بنظر ميآيد كه بيشتر مشكلات شما بخاطر مقايسه درخشندگي آن با دوربينهاي غير اس ال آر است.
    بهرحال اطلاعات اگزيف عكسهايتان را بدهيد شايد ازش مطلبي بفهميم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

در مورد اين كه گفته بوديد دوربين قبلي شما در حساسيتهاي معادل عكسهاي روشنتري از
    300دي داشت من خودم جز300دي c300 OLYMPUS هم دارم عكهاي اين دوربين در ايزوهاي
    معادل و شرايط معادل ديافراگم و سرعت شاتر معادل بسيار روشنتر از عكسهاي 300دي در
    همان شرايطند دليل اون اينه كه ايزو در 300دي دقيقا معادل ايزو در دوربينهاي نگاتيويي هست
    در حالي كه اون دوربين عكس رو بعد از گرفتن داخل دوربين روشنتر ميكرد فقط در يك زمان عكسها معادل ايزوي واقعي بود و اون هم زماني بود كه از سيستم عكبرداري متوالي استفاده ميكردم در اين سيستم عكسها معادل ايزو واقعي مي شد و از نظر وضوح و نويز هم بهتر ميشد
    من نورسنجي 300دي رو دقيقا هم زمان با نور سنج ذستي هم آژمايش كردم دقيقا معادل نورسنجي براي فيلم نگاتيو با همان حساسيت است . در مورد رنگ عكس هم زماني كه تنظيم رنگ روي پارامتر 1 هست رنگها تند مي شه پارامتر 2 براي رنگهاي آرامتر و خاموشتر است
    3 پارامتر انتخابي ديگر را هم خودمان مي توانيم بصورت انتخابي تنظيم كرده در مواقع لزوم به
    تناسب رنگ موضوع انتخاب كنيم .