صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: canon Eos 300v

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

پیش فرض canon Eos 300v

دوستان میخوام یه سری اطلاعات در مورد این دوربین بهم بدید.اول از همه میشه باش کار نیمه حرفه ای کرد .دوم .سرعت بی داره یا نه؟سوم کیفیت عکسهاش چطوره و کیت لنز خودش خوبه یا نیاز دارم به یه لنز دیگه ؟؟؟ چهارم گارانتیشه داره ؟؟ بعد سرعت شاترش چجوریهبه صورت منویی یا نه به صورت دستی تغییر میکنه .ممنون میشم اگه جوابمو بدین.در اخرم نسبت به قیمتش می ارزه یا نه؟؟؟

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    دوستان میخوام یه سری اطلاعات در مورد این دوربین بهم بدید.اول از همه میشه باش کار نیمه حرفه ای کرد .دوم .سرعت بی داره یا نه؟سوم کیفیت عکسهاش چطوره و کیت لنز خودش خوبه یا نیاز دارم به یه لنز دیگه ؟؟؟ چهارم گارانتیشه داره ؟؟ بعد سرعت شاترش چجوریهبه صورت منویی یا نه به صورت دستی تغییر میکنه .ممنون میشم اگه جوابمو بدین.در اخرم نسبت به قیمتش می ارزه یا نه؟؟؟
    من اين دوربين رو دارم و با اجازه دوستان اطلاعاتي که در موردش دارم رو ارائه ميکنم...
    ارزم به حظورت که اين دوربين داراي امکانات قابل قبولي (براي من آماتور) هستش حداکثر سرعت شاتر 1/2000 هستش و سرعت بي هم داره (با باطري فول شارژ حدود 4 الي 5 ساعت ولي قفل شاتر نداره که بايد از دکلانشور الکترونيکي (ريموت سويچ) خودش استفاده کنيد) فکوس 7نقطه اي هستش و سرعت فکوسش بالا هستش (در سايتها خوندم) سرعت جلوبرنده فيلم خودکار 2.4 فريم هستش و براي من قابل قبول هستش ال-سي-دي بزرگي داره که همه تنظيمات توش نشون داده ميشه و لامپ صفحه هم داره-نسبت به قيمتش دوربين خوبيه (البته اگر از بدنه صرف نطر بکنيم) نورسنجي دقيقي داره و تاحالا هر عکسي که گرفتم تصاويرس قابل قبول هستش... لنزشم خوبه ولي دوتا هستش يکي 28-105 يکي هم 28-90 که 105 بهتر هستش ولي اگه بدنه خاليش رو بگيري و يه لنز جدا بهتر هستش... يه حسني هم که داره اينه که وقتي حلقه فيلم رو داخلش ميزاريم کل فيلم رو جم ميکنه دور حلقه خودش و هر فريمي که عکس گرفته ميشه ميره تو کاست که اگه يه وقتي در دوربين باز شد شکار لحظه هاتون از بين نره و فقط فريمهاي خام از بين ميره...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    من اين دوربين رو دارم و با اجازه دوستان اطلاعاتي که در موردش دارم رو ارائه ميکنم...
    ارزم به حظورت که اين دوربين داراي امکانات قابل قبولي (براي من آماتور) هستش حداکثر سرعت شاتر 1/2000 هستش و سرعت بي هم داره (با باطري فول شارژ حدود 4 الي 5 ساعت ولي قفل شاتر نداره که بايد از دکلانشور الکترونيکي (ريموت سويچ) خودش استفاده کنيد) فکوس 7نقطه اي هستش و سرعت فکوسش بالا هستش (در سايتها خوندم) سرعت جلوبرنده فيلم خودکار 2.4 فريم هستش و براي من قابل قبول هستش ال-سي-دي بزرگي داره که همه تنظيمات توش نشون داده ميشه و لامپ صفحه هم داره-نسبت به قيمتش دوربين خوبيه (البته اگر از بدنه صرف نطر بکنيم) نورسنجي دقيقي داره و تاحالا هر عکسي که گرفتم تصاويرس قابل قبول هستش... لنزشم خوبه ولي دوتا هستش يکي 28-105 يکي هم 28-90 که 105 بهتر هستش ولي اگه بدنه خاليش رو بگيري و يه لنز جدا بهتر هستش... يه حسني هم که داره اينه که وقتي حلقه فيلم رو داخلش ميزاريم کل فيلم رو جم ميکنه دور حلقه خودش و هر فريمي که عکس گرفته ميشه ميره تو کاست که اگه يه وقتي در دوربين باز شد شکار لحظه هاتون از بين نره و فقط فريمهاي خام از بين ميره...
    پ.ریا جون از لنز سیگمات راضی هستی چون می خوام عین شو بگیرم
    www.salehoffline.com web site
    --------------------------------------
    Canon EOS 300 V / Canon 300 D /Creative 300 / EF-S 18-55mm / EF 28-105mm

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh
    پ.ریا جون از لنز سیگمات راضی هستی چون می خوام عین شو بگیرم
    من که راضيم به نسبت قيمتش ولي اگه براي 300دي تون ميخواهيد حتما آپو اون رو بخريد و اين نکته رو هم در نظر داشته باشيد که مقدار 300 اين لنز روي دوربين 300دي شما ضرب در اندازه سنسور دوربين ميشه و خيلي بالا ميره که با مشکل لرزش بيشتر از من مواجح ميشيد... از کيفيتشم خيلي راضيم...

تشکر کرده
    37

ممنون پوریا جان چندتا سئوال دیگه دارم از حظورت .اول اینکه شاترش الکترونیکی عمل میکنه دیگه؟؟/ درسته یعنی با کلیدهای الکترونیکی تنضیم میشه نه مکانیکی؟؟؟ دوم اینکه مدهاش برای عکاسی تنظیمات خوبی دارن یا نه؟؟؟ سوم اینکه من میخوام تو کار سرعت استفاده کنم مثلا مثل ورزش و اینجور چیزا جواب داده بت یا نه ؟؟؟ و در اخر بین این و اف 55 نیکون کدوم بنظرت بهتره؟؟؟؟ ممنون از کمکت.

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

آقا پوريا الان قيمت اين لنز sigma ميدونيد چند است
    محمد امدادی

تشکر کرده
    183

از جناب روشن و امين ممنون که پاسخ دادن...
    راستي امين جام منم منظورم همين بود يعني مقدار لرزش رو بيشتر حس ميکنيم که اين خوب خودش يه مشکل نه؟ (ب خصوص در سرعتهاي پايين)

dppictuer: شاترش الکترونيکي هست-مدهاشم خوبه (تقدم شاتر-تقدم ديافراگم-منوال-کنترل عمق ميدان-برنامه ريزي شده-فول اتوماتيک-پرتره-ورزشي-نايت شات-بدون فلش و...) به نظرم مدهاش خوبه ولي من خودم بيشتر با مدهاي تقدم شاتر-تقدم ديافراگم و منوال کار ميکنم بعدش بعصي وقتا برنامه ريزي شده و کنترل عمق ميدان و از حالت عکسبرداريش هم اگه در مجلسي باشم از پرترش استفاده ميکنم تا عکسهام مشکلي از هيچ نظر نداشته باشه-تو کار سريع فکوس خوب هستش ولي بايد يه لنز با فکوس بالا براش بخري و اينکه سرعت کانتيونش 2.4 فريم هستش و سرعت نهايت شاتر 1/2000 (اگه برات کافي خوب عالي برات) ولي خودم چون از عکاسي ورزشي زياد خوشم نمياد تابحال امتحان نکردم ولي فک کنم جواب بده-در مورد اف55 هم اصلا تو يه رده نيستن... و فکر ميکنم با اف 75 تو يه رده باشه که باز من بين اين دو که داشتم تحقيق ميکردم 300وي رو فهميدم که بهتره (کلا عاشق کنونم ديگه) و اينکه يه جورايي کارآمدتره ولي از نظر نورسنجي باهم فرق دارن.

ME: اين لنز سيگماي ما آپو هستش و الان حدود 180-200 هستش ولي معموليش بين 130-150 هستش من خودم 14 فروردين از نمايندگي مرکزي (ميدون انقلاب) رفتم خريدم 178 (2تومن تخفيف داد)...

تشکر کرده
    37

سلام و منون از اقا پوریا جان بخاطر کمکت .دو تا سئوال کلی دیگه بیشتر ندارم و انشا الله زودتر از شرم خلاص میشی.یک میخوام بدونم این دوربین عکس پیاپی میگیره یا نه ؟؟؟اگه نمیگیره سرعت عبور دادن فیلمش اونقدر سرعت داره که دوتا عکس در 2 ثانیه بشه باش گرفت؟؟؟؟ در مورد فلشش برام بگو چیز بدرد بخوری هست یا نه ؟؟؟ اگه نیست یا اگه ضعیفه ایا یه فلش مخصوص میخوره یا نه با فلش ارزون قیمتم میشه ازش استفاده کرد؟؟؟ بازم یه دنیا ممنون.راستی اسکنر خریدی؟؟؟؟ اگه هنوز نخریدی حتما کانن بخر من دارم خیلی هم راضیم.منم مثل شما طرفدار پرپا قرص کاننم

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    سلام و منون از اقا پوریا جان بخاطر کمکت .دو تا سئوال کلی دیگه بیشتر ندارم و انشا الله زودتر از شرم خلاص میشی.یک میخوام بدونم این دوربین عکس پیاپی میگیره یا نه ؟؟؟اگه نمیگیره سرعت عبور دادن فیلمش اونقدر سرعت داره که دوتا عکس در 2 ثانیه بشه باش گرفت؟؟؟؟ در مورد فلشش برام بگو چیز بدرد بخوری هست یا نه ؟؟؟ اگه نیست یا اگه ضعیفه ایا یه فلش مخصوص میخوره یا نه با فلش ارزون قیمتم میشه ازش استفاده کرد؟؟؟ بازم یه دنیا ممنون.راستی اسکنر خریدی؟؟؟؟ اگه هنوز نخریدی حتما کانن بخر من دارم خیلی هم راضیم.منم مثل شما طرفدار پرپا قرص کاننم
    خواهش ميکنم دوست من شما مراحمي...
    در مورد عکاسي پياپي که عرض کردم داره 2.4 فريم در ثانيه هم هستش...
    در مورد فلششم فلشش من نا حرفه اي براي عکاسي پرتره که ازش راضي هستم باهاش کار ميکنم ولي براي عکاسان حرفه اي کم برده... درضمن دو مدل فلش فابريک داره که يکي ثابت هستشو 100تومن و يکي هم گردشي هست که فکر کنم 230-240 تومن بايد باشه... در مورد فلش ارزون هم من خودم اينجا از دوستان کمک خواستم ولي هنوز به جوابي نرسيدم... اسکنرم نه چون به توسيه بعضي از دوستان همين فروم دستم اومد که کيفيت خوبي رو ايجاد نميکنه (اسکن نگاتيو) و اگه از روي خود عکس اسکن کنم خيلي بهتره... مام منصرف شديم و ميخوايم با اين پول چيزاي ديگه اي براي دوربين بخريم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

پیش فرض Eos 300v

لطفا عنوان تاپیک رو دوباره بخونید!!!

ضمنا تفاوتهای این دوربین با مدل 3000 وی چیست؟
    در برابری با سری F نیکون این دوربین(300 وی) با کدام مدل برابری میکنه؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین