صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 827 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    شما تنظیمات نرم افزار برای پردازش روی جی پی یو بود ؟
    سلام ارادتمند
    بله تنظیمات روی جی پی یو هست
    علی اسدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام دوستان
    من قصد راه اندازی اتلیه را دارم ولی نسبت به کامپیوتری که در عمل به ان نیاز است اطلاعی نداره تاپیک را خواندم اما بیشتر گیج شدم نمیدونم ایا در انلیه به دو سیستم با کانفیک متفاوت که هر یک برای ادیت عکس و دیگری برای مونتلژ فیلم نیاز است با میشود از یک سیستم با پتانسیل لازم برای هر دو کار بهره برد. تصمیم دارم از دسکتاپ استفاده کنم و یک سیستم مناسب را اسمبل کنم اما واقعا از نیاز های اتلیه و قطعات مناسب اطلاعی ندارم و با توجه به بودجه محدود به راهنمایی شما واقعا نیاز دارم همچنین نسبت به مانیتور هم اطلاعی ندارم یک مانیتور 27 اینچ مد نظرم است اما نمیدونم چه مدلی مناسب است. بودجه مد نظرم تا سقف 8 میلیون با مانیتور ترجیحا برای عکس و فیلم توانایی لازم را داشته باشد. ممنون از شما

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_cpu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد راه اندازی اتلیه را دارم ولی نسبت به کامپیوتری که در عمل به ان نیاز است اطلاعی نداره تاپیک را خواندم اما بیشتر گیج شدم نمیدونم ایا در انلیه به دو سیستم با کانفیک متفاوت که هر یک برای ادیت عکس و دیگری برای مونتلژ فیلم نیاز است با میشود از یک سیستم با پتانسیل لازم برای هر دو کار بهره برد. تصمیم دارم از دسکتاپ استفاده کنم و یک سیستم مناسب را اسمبل کنم اما واقعا از نیاز های اتلیه و قطعات مناسب اطلاعی ندارم و با توجه به بودجه محدود به راهنمایی شما واقعا نیاز دارم همچنین نسبت به مانیتور هم اطلاعی ندارم یک مانیتور 27 اینچ مد نظرم است اما نمیدونم چه مدلی مناسب است. بودجه مد نظرم تا سقف 8 میلیون با مانیتور ترجیحا برای عکس و فیلم توانایی لازم را داشته باشد. ممنون از شما
    سلام این همه تجربه کسی لطفا یه کانفیگ مناسب که از پس فتوشاپ و افترافکت و پریمیر بر بیاید معرفی نماید. لطفا !
    ممنون

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

سيستم های اديت فيلم برای عکس هم مناسبه و اضافه بر نياز هم هست

از اين وبسايت ميتونيد کمک بگيريد

HamedSalahi.com
    masoud_cpu تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

lqc
    lqc آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سیستمی میخوام صرفا برای ادیت و خروجی از raw در فتوشاپ و کار با راش hd در پریمیر ( 80درصد عکس و 20 درصد فیلم )
    میشه این سیستمو تا سقف دو ملیون و پونصد اسمبل کرد ؟
    در صورت امکان مناسبترین قطعاتو پیشنهاد بدین .
    و سئوال بعد اینکه اگه همین مبلغو بدم برای خرید کیسهای آماده که در خود شرکت مونتاژمیشه ( مثل hp یا ...)که ظاهرا قطعات پائین تر اما " هماهنگ تر " هست بگیرم ، بهتره یا اسمبل در بازار ؟ در واقع سطح و مدل بالاتر مهمه یا مچ شدن قطعات ؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط lqc نمایش پست ها
    سیستمی میخوام صرفا برای ادیت و خروجی از raw در فتوشاپ و کار با راش hd در پریمیر ( 80درصد عکس و 20 درصد فیلم )
    میشه این سیستمو تا سقف دو ملیون و پونصد اسمبل کرد ؟
    در صورت امکان مناسبترین قطعاتو پیشنهاد بدین .
    و سئوال بعد اینکه اگه همین مبلغو بدم برای خرید کیسهای آماده که در خود شرکت مونتاژمیشه ( مثل hp یا ...)که ظاهرا قطعات پائین تر اما " هماهنگ تر " هست بگیرم ، بهتره یا اسمبل در بازار ؟ در واقع سطح و مدل بالاتر مهمه یا مچ شدن قطعات ؟
    از قيمت ها بازار خبر ندارم اما کيس های آماده هميشه از ارزون ترين قطعات برای سيستم استفاده ميشه
    مثلاً اگر سيستم حدود 300 وات انرژی نياز داره از پاور 350 يا 400 استفاده ميکنند ، و تقريباً همه اسلات ها پر و امکان ارتقاء نيست

من روی پی سی که جمع کرده بودم پاور 1000 داشتم در صورتی که سيستم حدود 500 وات نياز داشت ، نتيجه اينکه 90% مواقع فن پاور اصلاً روشن نميشد چون تحت فشار نبود

به نظر من شما يک مين بورد و سی پی يو خوب بگير بعداً کم کم قطعات جانبی رو اضافه کن
    برای شروع از گرافيک سی پی يو استفاده کن و رم8 گيگ بگير ......
    lqc تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

سلام به همگی

من یک سیستم قدیمی تقریبا مال 8 سال پیش دارم که برای ادیت عکس و اینها، اذیت میکنه. میخواستم در حد نیازم ارتقا بدم.
    کارم، کارهای اداری معمولی (البته فایهای اکسل سنگین)+ادیت عکس با فتوشاپ و لایت روم (کار فیلم نمیکنم-گیم هم بازی نمیکنم):

1- الان مشخصات مادربورد را نگاه کردم، بنظرم فقط DDR2 ساپورت میکنه. الان 2گیگ رم داره. بنابرین بنظر میرسه مادربورد رو هم باید عوض کنم، چی پیشنهاد میکنید؟ مهمه که خزوجی VGA داشته باشه، چون مانیتورم قدیمیه و فعلا راضی ام ازش.
    2- اینطور که صفحات قبلی رو خوندم، cpu در کار ادیت عکس خیلی مهمه، آیا corei3-6100 کافیه؟
    3-برای رم آیا DDR3 مناسبه؟ یا DDR4 باید باشه؟ 4 گیگ کافیه؟
    4- آیا کارت گرافیک مجزا برای ادیت عکس لازمه؟ اگر خیر، چه مادربوردی بگیرم که گرافیک آنبوردش مناسب باشه؟ (VGA ساپورت کنه)
    5- یک پاور گرین 330 وات دارم که البته کمی به سروصدا افتاده، اگه بخوام عوض کنم، چی کافیه؟

پیشاپیش ممنون
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83