صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
Like Tree102تشکر

موضوع: Sigma 24-35mm F2 DG HSM | A

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

پیش فرض Sigma 24-35mm F2 DG HSM | A

فایل پیوست 69847

لنز جدید سیگما سری آرت

Sigma has announced the 24-35mm F2 DG HSM Art, a constant wide-aperture, wide-angle zoom for full frame cameras. Part of the company's high-end 'Art' range, Sigma suggests the lens can play the same role as a 24, 28 and 35mm set of prime lenses. The lens has a minimum focusing distance of 28cm, giving a maximum magnification ratio of 1:4.4. It will be available in Canon, Nikon and Sigma mounts. No details of pricing or availability have yet been given.
    سیگما ادعا میکنه این لنز به تنهایی کیفیت خروجی سه لنز prime 24,28,35 را میتواند داشته باشد
    نزدیک ترین فاصله فوکوس 28 cm
    جزئیاتی از قیمت فعلا در دسترس نیست
    mehran2190 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

پیش فرض Sigma 24-35mm F2 DG HSM | A

588_24-35mm-f2-180dpi00000.jpg
    پس از چند روز شایعه، این لنز به طور رسمی معرفی شد.

Categories: Standard Typical Photography: Travel, Wedding & Events, Portrait, Family
    First F2 Full Frame Zoom Lens
    FLD and 7 SLD Glass
    Outstanding image and build quality
    MTF A1-tested
    Filter size: 82mm
    Front & rear lens caps, case and lens hood (LH876-03) are included

هنوز قیمت قطعی این لنز اعلام نشده اما سایت cameraegg مدعی شده که در پایان جولای(مرداد) این لنز به بازار خواهد آمد و قیمتش توی اروپا 849 یورو خواهد بود که اگر این قیمت برای اروپا صحیح باشه برای امریکا قیمت یا 849$ دلار یا 899$ دلار خواهد بود.

طوری که سایت سیگما از این لنز صحبت کرده و مانورش بر روی "اولین لنز فول فریم با گشودگی دیافراگم 2 " و تأکید بر اینکه این لنز کیفیتی مثل پرایم ها داره اما به صورت زوم، باید نشست و دید ریویوها و بررسی سایت های معتبر در موردش چی میگه.

پ.ن: به دل من که اصلاً نمیشینه هرچند مثل دیگر لنزهای سری آرت خوشتیپه!
    yaghoobi، Nima Sadigh، odesa و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام
    به نظرم فوکال 24 تا 35 خیلی مناسب عکاسی مستند است(فکر میکنم دامنه این لنز روی کداپدار ها جذاب تر باشه)،با توجه به اینکه 35 آرت قیمتش حدود 3.100 است اگر واقعا این لنز حتی کمی کیفیت پایینتری هم داشته باشد که بعید است قیمتش مناسب است،توی سایت دیپریوو کاربران نظرات جالبی دادند از جمله اینکه منتظر 24-70 بودند و این فوکال مسخره و احمقانه است!
    و این لنز رو هزینه اضافه برای شرکت سیگما و خودشون میدونند،
    اما برای کاربران اماتوری مثل من گزینه خوبیه(من با 17-70 و 24-70 قدیمی با همان پوشش مخملی عکس های خوبی گرفتم در حد نیاز و توان خودم) چون 24 نیکون چیزی حدود 6.5 میلیون قیمتشه و 35 هم 5.400
    yaghoobi، Nima Sadigh، saeed2vfx و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

روی دوربین های کراپ معادل f/1.2 15-22 خواهد بود(هميشه بر عكسش را حساب مي كرديم! ولي به دليل فرا گير شدن دوربينهاي بدون آيينه با سنسور كراپ و كوچ تعدادي از عكاسان به اين دوربينها بد نيست معادل يك لنز 35 ميليمتري را براي دوربينهاي با سنسور كراپ در نظر داشته باشيم).

این غول یک کیلویی(940 گرمي) كه زومش 1.5X هست چه كاربردي مي تواند داشته باشد؟ حتما مشتري هاي خاصي دارد. سايت سيگما كاربردش را به اين شكل بيان كرده:

Typical Photography: Travel, Wedding & Events, Portrait, Family
    photon، saeed2vfx، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

این لنز کاملا مختص عکاسان مستند است
    24 - 28 - 35 لنز های مورد علاقه (شخص بنده) برای عکاسی مستند هستند
    البته این روزها لنز 24-70 خودم را بر روی فوکال 35 چسب زده ام و تبدیل به لنز 35 اف 2.8 کرده ام

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سیگما با راهی که پیش گرفته روز به روز محبوب تر خواهد شد کسانی که تا به امروز باشنیدن نام این برند حالشان بد میشد الان آرزوی داشتن لنزهای سری آرت را دارن
    حتی برندهای اصلی هم در مقابل این لنزها هیچ رقیبی معرفی نکردن در نهایت نیکون با تولید لنز 58 اف 1.4 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل 50 آرت نداشت ، قیمت ارزانتر و کیفیت بهتر از هر نظر
    این لنز هم قطعا همانند آرت های قبلی یک شاهکار خواهد بود که مشتری های خاص خود را دارد هرچند که این لنز را دوست ندارم اما نوآوری سیگما در تولید این لنز قابل تقدیر است
    سیگما در مسیر خوبی قرار گرفته و با جسارت در حال توسعه تولیداتش است
    yaghoobi، Canon!، nejadi و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    روی دوربین های کراپ معادل f/1.2 15-22 خواهد بود(هميشه بر عكسش را حساب مي كرديم! ولي به دليل فرا گير شدن دوربينهاي بدون آيينه با سنسور كراپ و كوچ تعدادي از عكاسان به اين دوربينها بد نيست معادل يك لنز 35 ميليمتري را براي دوربينهاي با سنسور كراپ در نظر داشته باشيم).

این غول یک کیلویی(940 گرمي) كه زومش 1.5X هست چه كاربردي مي تواند داشته باشد؟ حتما مشتري هاي خاصي دارد. سايت سيگما كاربردش را به اين شكل بيان كرده:

Typical Photography: Travel, Wedding & Events, Portrait, Family
    من به عنوان یکی از اونایی که دنبال 35 ارت هستم برای مستند با رنج این لنز اصلا مشکل ندارم فقط دوست داشتم کاش کمی دیاف بازتری داشت . البته برام بوکه اش هم جای سواله به نظرم طرفدارای خودش خواهد داشت
    Nima Sadigh و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط photon نمایش پست ها
    من به عنوان یکی از اونایی که دنبال 35 ارت هستم برای مستند با رنج این لنز اصلا مشکل ندارم فقط دوست داشتم کاش کمی دیاف بازتری داشت . البته برام بوکه اش هم جای سواله به نظرم طرفدارای خودش خواهد داشت
    35 سری آرت سبکتر(665 گرم) هست و هم یک استاپ سریعتر. به نظر من لنز فیکس برای کار عکاسی مستند مناسب تر است چون عکاس باید کادربندی و تنظیمات را به طور کامل در ذهنش انجام دهد و سپس فقط دکمه را فشار دهد و لحظه را ثبت کند. استفاده از لنز فیکس توصیه ی بزرگان عکاسی مستند هست؛ در مورد فواید استفاده از آن مطالب زیادی وجود دارد.
    Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art Lens Review
    msh2200، yaghoobi، photon و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    35 سری آرت سبکتر(665 گرم) هست و هم یک استاپ سریعتر. به نظر من لنز فیکس برای کار عکاسی مستند مناسب تر است چون عکاس باید کادربندی و تنظیمات را به طور کامل در ذهنش انجام دهد و سپس فقط دکمه را فشار دهد و لحظه را ثبت کند. استفاده از لنز فیکس توصیه ی بزرگان عکاسی مستند هست؛ در مورد فواید استفاده از آن مطالب زیادی وجود دارد.
    Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art Lens Review
    من خوبی 35 رو برای مستند زیر سوال نبردم ولی بحث هزینه و جیب امثال من هم هست . داشتن یک 24 ارت دیگر چقدر خرج دارد ؟ این زوم 1 ایکس به قول دوستان هم تقریبا فیکس حساب میشه کرد روش!
    saber.pix، a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

با اجازه دوستان من هم در مورد این بحث 35 و 28 و 24 اینو بگم که خود من 28 رو بهترین فاصله کانونی برای کارم انتخاب کردم و حاصل 10 سال عکاسی مستند هست اما 35 هم خوبی های خودش رو داره ولی بقول یه استاد 28 طوری هست یه قدم بری عقب میشه 24 و یه قدم جلو بری میشه 35
    usef، photon، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین