نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree23تشکر
  • 13 Post By کوروش
  • 7 Post By کوروش
  • 1 Post By Contax
  • 2 Post By soltaani

موضوع: FUJI XF 23mm F2 WR

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

پیش فرض FUJI XF 23mm F2 WR

به مناسبت ریویویی که در زیر می‌آید از لنز جدید 23mm فوجی با f2 که در این ریویو یک لنز بزرگ(عالی) کوچک، ویژه عکاسی خیابانی معرفی‌شده، این تاپیک را برای معرفی این لنز ویژه ایجاد‌کردم :

fuji-23mm-f2-silver-xpro2.jpg

fuji-23mm-f2-street-photography-review-lens-hood.jpg

Fuji 23mm f2 Street Photography Review - Great Little Lens! - StreetShootr
    yaghoobi، Mehrdad-PL، Nima Sadigh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

همچین کار بزرگی نکرده دوربین canon eos m با لنز ۲۲ م.م اف ۲ عرضه میشده اینم همونه
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

اگر از نظر شما فقط عدد‌ها مهمه، بله. کار بزرگی نکرده.

اطلاعات تکمیلی:
    Fujifilm has announced the Fujinon XF 23mm F2 R WR, adding a 35mm equiv. prime to its weather-resistant X-mount lineup. The lens offers water and dust resistance and will work in temperatures as low as 14°F /-10°C. Built with a metal housing, it provides a ring for aperture control and uses a stepping motor that Fujifilm claims is capable of focusing speeds as fast as 0.05 seconds when paired with the phase detection AF systems of the X-Pro2 and X-T2. It's made up of 10 elements in 6 groups and uses a 9-blade aperture.
    yaghoobi، milad_iut، a.g g.a و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

دوستان بین XF 23mm F2 و XF18mm و XF27mm کدامیک تصاویر شاپ تری رو ارائه میده؟؟؟ برای دوربین X-E1 میخوام!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط Java نمایش پست ها
    دوستان بین XF 23mm F2 و XF18mm و XF27mm کدامیک تصاویر شاپ تری رو ارائه میده؟؟؟ برای دوربین X-E1 میخوام!!!
    والا خیلی فرق دارن این لنزها اما روی کاغذ ۲۳ اف۲ شارپتره
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

ممنون... من دنبال یه لنز همه کاره جمع و جور و ارزون برای دوربین X-E1 هستم. لنز XF 23mm F2 تا حدودی کمیاب و گرون هم هست. اما اون دوتا لنز هم قیمتشون مناسب تره و هم جمع جورتر هستن. تو ریویوهای سایت های خارجی که خوندم اکثرا" اظهار کرده بودن که XF27mm شارپتر هست و کیفیت تصاویر بهتری داره! کسی از دوستان اینجا هم امتحان کرده تا کیفیت لنز 27 میلیمتری مشخص بشه!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

نقل قول نوشته اصلی توسط Java نمایش پست ها
    ممنون... من دنبال یه لنز همه کاره جمع و جور و ارزون برای دوربین X-E1 هستم. لنز XF 23mm F2 تا حدودی کمیاب و گرون هم هست. اما اون دوتا لنز هم قیمتشون مناسب تره و هم جمع جورتر هستن. تو ریویوهای سایت های خارجی که خوندم اکثرا" اظهار کرده بودن که XF27mm شارپتر هست و کیفیت تصاویر بهتری داره! کسی از دوستان اینجا هم امتحان کرده تا کیفیت لنز 27 میلیمتری مشخص بشه!
    سلام، لنز XF 23 F2 قیمتش 1900،‌لنز 18 قیمتش 2500 و 27 هم 1900، پس لنز 23 ارزونتر نیست.
    کلا لنزهای سری جدید فوجی مانند XF 23 F2, XF 35 F2, XF 50 F2 از لنزهای قدیمی، حداقل در مرکز کادر شارپ ترند و کمی در لبه ها سافت،‌ لنز 35 از 23 لبه هاش سافت تر است و 23 در فواصل نزدیک در دیاف 2 تا حدی سافت می باشد.
    لنز 27 تنها خوبیش سبکی و کوچکی و دید نرمال است و از نقاط ضعف آن نداشتن حلقه دیافراگم، جنس پلاستیکی و عایق نبودن است.
    شما اول باید فاصله کانونی مورد نیازتان را مشخص کنید، اگر یک لنز همه کاره میخواهین بهترین فاصله کانونی برای فوجی 35 است که معادل لنز نرمال می باشد. لنزهای 18 و 23 واید می باشند و کاربرد عکاسی اجتماعی و خیابانی دارند. از نظر من شاید بهترین انتخاب برای شما XF 35mm F2 است که قیمتش حدود 1700 می باشد.
    obsidiyan و Java تشکر می‌کنند.